dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł36 m² 19 348,60 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

961 852 zł65 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% pcc, 0% prowizji do biura. Zakup od sprawdzonego Dewelopera! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

475 000 zł46 m² 10 326,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: tylko u nas! Na sprzedaż bardzo zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m , znajdujące się na drugim piętrze cztero piętrowego bloku przy ul. Unruga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Władysławowo,pomorskie

427 000 zł34 m² 12 558,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Zamieszkaj w kurorcie! W sezonie co 4-6 minut jeżdzą melexy przez co w moment dostaniesz się na plażę! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawadzkiego

Suwałki,podlaskie

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament 2-poziomowy znajdujący się w samym Sercu Suwałk, przy ulicy Ks. J.J. Zawadzkiego. Jest to przestronne, jasne i komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopackiego

Kraków,małopolskie

590 000 zł39 m² 15 013 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny salon z wyjściem na ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Zabrze,śląskie

270 000 zł36 m² 7 525,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu o wysokim standardzie za 270 000 zł Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 35.88 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Rumia,pomorskie

1 200 000 zł160 m² 7 497,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dom dla dużej rodziny z osobnym niezależnym mieszkaniem Atuty: - 2 niezależne mieszkania, - panele słoneczne i wiatrak - dodatkowe źródło zasilania, - woda z sieci miejskiej oraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

299 000 zł27 m² 10 940,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferowane mieszkanie to doskonały wybór dla osób ceniących sobie komfort, nowoczesność oraz prestiżową lokalizację. Mieszkanie znajduje się w Siedlcach przy ul. Mieszka I. Jest to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

400 000 zł55 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oława/2pok./lux./komórka/od/zaraz/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z : -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 538 zł64 m² 8 849,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

269 000 zł41 m² 6 535,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wspaniałe słoneczne mieszkanie w Centrum miasta w pobliżu parku i terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja. Polecamy, ustawne i zadbane dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł38 m² 19 576,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w dzielnicy Wola na ul. Anielewicza 18a. Mieszkanie posiada duży potencjał do własnej aranżacji i daje wiele możliwości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł850 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

. Świeradów - Zdrój. działka budowlana. pow.850m2. widok-panorama gór. otoczenie: góry, lasy, łaki, jeziora, tereny Natura 2000. wyjątkowo piękna lokalizacja. kompleks "osiedle Świeradów-Zdrój".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żabikowska

Wiry,wielkopolskie

880 000 zł112 m² 7 822,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży pięknego skrajnego szeregowca o powierzchni 112,25 m , zlokalizowanego w malowniczych Wirach pod Poznaniem. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Barlewiczki

Barlewiczki,pomorskie

149 840 zł37 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Legnica,dolnośląskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Legnicy przy ul. Beskidzkiej 10. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w budynku z windą. Mieszkanie można przerobić na 3 lub 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

557 150 zł55 m² 10 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł38 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, dostępne od ręki, położone w okolicach ul. Wielkiej, tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beyzyma

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł54 m² 16 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie na wyjątkowym, jednym z najbardziej prestiżowych osiedli we Wrocławiu. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

175 000 zł550 m² 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z radością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki usytuowanej w malowniczym Krakowie - Przegorzałach. Ogłoszenie dotyczy możliwości nabycia praw działki użytkowej w Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł67 m² 19 369,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

*** 3 pokojowe I mieszkanie 66,6 m2 I osiedle strzeżone *** Oferuję słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie (wyględów). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosabowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

974 000 zł75 m² 12 986,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 75m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie na Osiedlu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Marca

Mielno,zachodniopomorskie

654 274 zł45 m² 14 637 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament o pow. 44,77 m2 niecałe 400 metrów od plaży! Budynek czterokondygnacyjny, składający się z 32 przestronnych i funkcjonalnych apartamentów o metrażu od 32 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

619 995 zł54 m² 11 588,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

duże / mieszkanie, garaż, komórka/ top! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilgi

Żółwin,mazowieckie

839 000 zł125 m² 6 718,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Oferujemy Państwu gotowe do odbioru, nowoczesne domy jednorodzinne dwu-lokalowe w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami. Domy gotowe do odbioru! Aktualne ceny lokali wynoszą: lokal nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 066 840 zł60 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania Planujesz zakup mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? Szukasz nieruchomość gotowej do zamieszkania od zaraz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł51 m² 14 391,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław Krzyki, 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe w cenie sprzedaży serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki, ok. P. Wawrzyniaka / 2 pokoje, ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

350 000 zł1 700 m² 205,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1700m2 w miejscowości Sade Budy! Wydane warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne! Działka ogrodzona z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 100 zł47 m² 13 450,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/top/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

686 619 zł68 m² 10 112,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Piła,wielkopolskie

215 000 zł34 m² 6 268,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna kawalerka na os. Górnym Blok przy ul. Żeromskiego Powierzchnia pokoju 20,30m2, przedpokoju 3,40m2, kuchnia 6,80m2, łazienki 3,80m2 mieszkanie na parterze, środkowe, ciepłe Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł55 m² 13 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Maślice/3pok/taras/winda/klimatyzacja/top/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze/wysoki parter w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

379 001 zł803 m² 472,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Długołęka piękna /dzilaka osiedle willowe! Nieruchomość to działka budowlana o wielkości 801 mkw. W sąsiedztwie domki mieszkalne. Miejsce idealne dla osób szukających ciszy, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

528 813 zł50 m² 10 668 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania -> tel. >promocyjna cena<> *promocja ograniczona czasowo* Pracujemy 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

140 000 zł38 m² 3 713,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja. Prezentuję mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 37,77 mkw w Bytomiu Szombierkach przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie zadbane, na podłogach w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

774 900 zł60 m² 12 936,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (21,8m2) - pokoju 1 (11,9m2) - pokoju 2 (9,3m2) - łazienki (4,1m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł67 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Proponujemy mieszkanie o powierzchni 67,1 m2 składające się z trzech pokoi i oddzielnej kuchni. Lokal położony jest na parterze w dziesięciopiętrowym bloku z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

179 000 zł52 m² 3 442 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 52m2 z zasobów stbs, zlokalizowane na I piętrze, w III piętrowym bloku w Nowym Sączu na ul. 29 Listopada. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

405 054 zł53 m² 7 651,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni prawie 53 m2 z balkonem w inwestycji zlokalizowanej zaledwie 10km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

473 000 zł37 m² 12 783,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok/piwnica/sky/tower/hit/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.