dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Południowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

464 695 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament o pow. użytkowej: 39,05 m2 z balkonem o pow. 8,88 m2, cena netto 464 695 zł Apartament nr 2.12 zlokalizowany na drugim piętrze. Apartamenty południowa to kompleks zawierający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 055 000 zł73 m² 14 545,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w trakcie wykańczania - zakończenie prac planowane jest na 23.06.2024r. W ofercie zdjęcia poglądowe. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

835 000 zł105 m² 7 958,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

238 900 zł23 m² 10 432,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest bardzo ładna i praktyczna kawalerka w świetnej lokalizacji zaledwie 3 minuty od teatru przy ul. Gdańskiej. Wyremontowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

339 950 zł42 m² 8 128,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatni 2-pokojowy apartament z balkonem w kamienicy Zielona Residence oraz dodatkowe poddasze użytkowe, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb. Ta niepowtarzalna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawczyka

Mikołów,śląskie

265 000 zł37 m² 7 193,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do wejścia od zaraz mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 36 ,84 m 2 , na którą składają się kuchnia, dwa pokoje, przedpokój oraz łazienka z wc. - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

358 492 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,28 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w II etapie nowo budowanej inwestycji przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie dostępne także na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czarny Las,mazowieckie

2 050 000 zł278 m² 7 374,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży domu w prestiżowej lokalizacji - Czarny Las! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość, która stanowi połączenie luksusu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wolności

Żmigród,dolnośląskie

415 800 zł59 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w III kwartale 2024 W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -łazienka -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 099 800 zł171 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł44 m² 5 162,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Proplace w Gorzowie Wlkp. przedstawia do sprzedaży nieruchomość dwupokojową z oddzielną kuchnią z oknem. Lokalizacja Osiedle Słoneczne znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Stanisławów,mazowieckie

262 800 zł2 920 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super działka W stanisławowie Z dwoma drogami dojazdowymi - idealna na żłobek, warsztat samochodowy, dom opieki i inne. Działka położona jest na obrzeżach Stanisławowa przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

1 400 000 zł206 m² 6 796 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania szeregówka w punkcie centralnym Trzebnicy. Na terenie ogrodzonym z udziałem współwłasnościowym w gruncie(150m2) z własnym miejscem parkingowym. Ogrzewanie olejowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

758 246 zł24 m² 31 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Stylowo urządzona kawalerka położona w kompleksie Cesarskie Ogrody, w części apartamentowej. Jednopokojowy apartament położony na II piętrze, posiadający balkon od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Bogatynia,dolnośląskie

299 000 zł67 m² 4 449,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! 3 pok. Mieszkanie Z dużym balkonem! po kapitalnym remoncie! C.O. Miejskie! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Barczewo,warmińsko-mazurskie

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednia! osiedle centrum łęgajny to nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej położone watrakcyjnej miejscowości Mazur. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śrem

Śrem,wielkopolskie

535 000 zł126 m² 4 246,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatnie wolne lokale - zostały już wyszpachlowane i pomalowane na biało, a więc są gotowe od zaraz do dalszej aranżacji. Wysoka jakość budynku, świetna lokalizacja w pobliżu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

690 000 zł79 m² 8 690,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 79,40 m2 położone na parterze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 28,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boruszowice

Boruszowice,śląskie

1 500 000 zł279 m² 5 367,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 358 m²

Zapraszamy do wyjątkowego domu, położonego z dala od miejskiego zgiełku, otoczonego urokliwym ogrodem o powierzchni ponad 3 tyś metrów! Do nieruchomości prowadzi piękna kuta brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł42 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: urocze mieszkanie na warszawskim "starym Żoliborzu" Lokalizacja: ul. Krasińskiego, żoliborz, warszawa Powierzchnia: 42 m Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marconich

Warszawa,mazowieckie

936 700 zł49 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w kameralnym budynku w Wilanowie. Funkcjonalny i bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń Kuchnia z oknem wyposażona w nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

886 000 zł55 m² 15 966,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 55,49m2 mieszcząca się na 4-piętrze w 6-piętrowym budynku z 2005 roku. Osiedle ogrodzone, monitorowane, dodatkowo chronione, na terenie wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Junacka

Kraków,małopolskie

2 024 330 zł125 m² 16 238,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł38 m² 16 232 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,58 m2 z balkonem, miejscami w hali garażowej. Mieszkanie dla ludzi ceniących bliskość miasta, dobrą komunikację miejską. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

709 000 zł76 m² 9 385,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe do odbioru Idealne dla Rodziny mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gdańska

Kaczki,pomorskie

569 160 zł91 m² 6 221,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Projekt 10 domów w zabudowie bliźniaczej powstał w miejscowości kaczki - 30 min drogi od centrum Gdańska. Urokliwa wieś dostarcza spokoju, zapewnia obcowanie z naturą, pozwala cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murzynowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

490 000 zł60 m² 8 112,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż nieruchomość dostępną wyłącznie w naszym biurze. Lokal znajduje się w Olsztynie, na osiedlu Nagórki. Usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Lokal mieści się na 1 piętrze w budynku z cegły z lat 70. Dwustronna ekspozycja okienna. Mieszkanie sprawdzi się pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

453 701 zł39 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania -> tel. >promocyjna cena<> *promocja ograniczona czasowo* Pracujemy 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

360 000 zł36 m² 9 945 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Dworcowej (osiedle Pojezierze). Mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z windą składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Rybnik,śląskie

207 000 zł48 m² 4 346,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Okazja! Mieszkanie na parterze w Chwałowicach - Gotowe do remontu! Powierzchnia mieszkania: 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 900 zł43 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie z dwoma pokojami i oddzielną kuchnią oraz czarującym ogródkiem o powierzchni 50 m2, wszystko to zaledwie 10 minut od centrum Łodzi, w cenie, która wydaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

670 000 zł46 m² 14 502 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe już tego Lata Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

870 000 zł78 m² 11 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Na sprzedaż oferujemy 5 domów w zabudowie wolnostojącej w najlepszej dostępnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł35 m² 15 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy pl.Hirszfelda. Największe Zalety Mieszkania: + mieszkanie jest kompletnie odnowione pod klucz, umeblowane i do zamieszkania, z sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nowa Wieś

Wołomin,mazowieckie

3 588 000 zł29 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prime elite poleca Wyjątkową okazję - działka inwestycyjna o powierzchni 29 900 ha. Nieruchomość świetnie położona na terenie Wołomina. Dojazd do działki drogą asfaltową. W drodze są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 8 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Nowa inwestycja w pięknej okolicy. Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

756 438 zł54 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niezwykle kameralny projekt z dwoma budynkami po 6 apartamentów każdy. Realizacja II kw 2024 Zacisze osiedlowej uliczki w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Klimat spokojnego przedmieścia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

987 714 zł44 m² 22 680 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij