dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

459 000 zł62 m² 7 353,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! mieszkanie 3 pokoje | Z ogródkiem | spokojna okolica | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w Wejherowie. 15 minut od mieszkania znajduje się kolej skm (dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 222 000 zł101 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Prime elite poleca Na sprzedaż apartament o pow. 101m2 położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie - przy Al. Niepodległości 124. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

920 000 zł135 m² 6 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 660 000 zł83 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje/83 mkw, z loggią, na powiślu; w apartamentowcu położonym w zacisznym miejscu, w bliskim sąsiedztwie parków. Ciche. W budynku z recepcją. Funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyżynna

Lublin,lubelskie

430 000 zł48 m² 9 014,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży rozkładowe mieszkanie w niskim budownictwie na osiedlu Górki - ul. Wyżynna. Mieszkanie posiada dwa pokoje, oddzielną widną kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

866 000 zł124 m² 6 955,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł34 m² 10 264,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajdujące się na wysokim parterze bloku na os. Gontyny, ul. Grażyny. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł85 m² 5 530,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 84,81 m2 (I piętro - 63,36 m2 + poddasze - 21,41 m2) usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

620 000 zł50 m² 12 525,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

(zarezerwowane z umową przedwstępną) Ogłoszenie od osoby prywatnej. Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu zlokalizowanego w bloku przy ulicy Bieżanowskiej 78. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wilkowice

Wilkowice,śląskie

285 000 zł55 m² 5 214,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ostatnie z czterech mieszkań w dwukondygnacyjnym budynku w Wilkowicach z miejscem postojowym w cenie oraz dostępem do wspólnego ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w spokojnej okolicy na dobrym osiedlu,w okolicy 2 przedszkola i szkoła podstawowa. Budynek wspolnoty mieszkaniowej ocieplony,wyremontowany, z dużym parkingiem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

727 999 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Stara ochota. , klimatyczne mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w 5- piętrowej kamienicy z lat 30. Kamienica została pięknie odrestaurowana w ostatnim czasie. Na powierzchni 36,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zadrzewiona

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę w dzielnicy Wesoła. To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o domu w otoczeniu natury, jednocześnie ceniąc sobie bliskość do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Juchowo

Juchowo,zachodniopomorskie

69 000 zł5 082 m² 13,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest oferta działki siedliskowa o powierzchni 5092 m2, położona w zacisznej miejscowości Juchowo. Piękny krajobraz sprzyja wypoczynkowi, wokół tereny leśne, łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Obrzycko,wielkopolskie

180 000 zł48 m² 3 726,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Człuchowskiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub idealne jako inwestycja. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

190 000 zł31 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul.Moniuszki 18. Nieruchomość o powierzchni 31m2 położona jest drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

465 000 zł94 m² 4 973,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe z oddzielna dużą kuchnią , położnone w domu wielorodzinnym w dzielnicy Zawodzie.Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Witkowice

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

630 000 zł1 676 m² 376 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W dzielnicy mieszkaniowo-przemysłowej W kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Kołobrzegu, w mocno rozwijającej się lokalizacji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

602 800 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z dużym (124,10 m2) ogródkiem i widokiem na staw. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2024r. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

363 000 zł57 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m2 położone na II piętrze w kamienicy IV piętrowej. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

438 638 zł50 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w centrum Rumii. Bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem. Wszelkie udogodnienia na miejscu, jednocześnie inwestycja położona blisko terenów zielonych. Winda, garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzęcice,śląskie

1 459 000 zł240 m² 6 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Rodzinny dom, gotowy do zamieszkania! | Mierzęcice ul. Radosna zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kobylinek

Kobylinek,warmińsko-mazurskie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie - 45 m2. Bezczynszowe - niskie opłaty. 2 pokoje - po remoncie (sierpień - 2023) Odświeżona, dobrze zachowana kuchnia. Łazienka - po remoncie (sierpień - 2022) Przedpokój odświeżony. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 180 zł41 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

P rądnik czerwony - ul. Pilotów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerwony, ul. Pilotów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 250 001 zł185 m² 6 757,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Makler nieruchomości poleca przestrzenny dom usytuowany na ogromnej działce o powierzchni 4594 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Dom wolnostojący o powierzchni 184,98 m2 z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

990 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 2 - pokojowe Z osobną I widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mysłowice,śląskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, dwupokojowego mieszkania w Mysłowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Katowickiej. Lokal składa się z; -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żarki

Żarki,śląskie

299 000 zł1 377 m² 217,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka 1336 m2 w miejscowosci Żarki Letnisko - Dzierżno Wspaniała rodzinna okolica, cicha, spokojna, bezpieczna. Idealne miejsce pod kątem budowy własnego domu w otoczeniu drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zjednoczenia

Nowa Sól,lubuskie

249 000 zł50 m² 4 981,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Effect Home Nieruchomości przedstawia atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na parterze kamienicy przy ulicy Zjednoczenia w Nowej Soli. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Henrykowo

Henrykowo,mazowieckie

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

ostatnia działka w kompleksie działek z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu całorocznego, altany, garażu, wiaty śmietnikowej. Działki zlokalizowane w miejscowości Henrykowo, 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł52 m² 7 605,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,46 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz dwa miejsca postojowe ( jedno miejsce zadaszone).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębiny

Kraków,małopolskie

600 000 zł46 m² 12 903 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

817 000 zł37 m² 22 261,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży, bezpośrednio od właściciela, nowe słoneczne mieszkanie, zlokalizowane w świeżo oddanej inwestycji Bemosphere, przy ul. Żeńców 5 (budynek oddany w 2024 roku) 2 pokoje 36,7 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzińskiego

Skawina,małopolskie

204 000 zł48 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bez pośredników 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Studzińskiego 2. Mieszkanie w 3-piętrowym bloku wybudowanym w systemie tbs (towarzystwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł59 m² 7 242,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskich - Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,23 m2 usytuowane na pierwszym piętrze wraz z przynależnym dużym balkonem. Powstające osiedle to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rożnowska

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł88 m² 17 024,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 pokoje i 2 łazienki kameralny apartamentowiec Gocławek - - - - - - e n g l i s h b e l o w - - - - - - Prezentowana nieruchomość to 4-pokojowe 87,52-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

455 000 zł54 m² 8 469,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Petrykozy

Petrykozy,łódzkie

190 000 zł6 260 m² 30,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej miejscowości Petrykozy z dogodnym dojazdem do miast Opoczno i Końskie (około 10km), w bliskiej okolicy szkoła podstawowa kościół i kilka sklepików. Na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł82 m² 7 897,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Powrócił do sprzedaży jeden bliźniak w II etapie przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Ostatni wolny - 13a/1 - 650 000,00 zł - działka 241,65 mkw Wszystkie informacje dostępne pod numerem.