dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 641 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 641 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

539 000 zł35 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawie rozplanowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 35 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Witosa. Lokal dostępny od 1 lipca 2024 r. Piętro: 11/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

810 756 zł83 m² 9 788,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

335 000 zł47 m² 7 138 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (46,93m2) składa się z: - sypialnia - salon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

374 400 zł28 m² 13 371,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ulicy Turniejowej (kurdwanów). Kompleksowo rozwinięta infrastruktura obejmuje punkty usługowe i handlowe, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

4 316 000 zł158 m² 27 275 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal znajdujący się w nowo powstałym budynku mieszkalnym na Mokotowie. Zlokalizowany, w odległości niespełna 20 minut rowerem od centrum, 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grzybowo,zachodniopomorskie

457 569 zł34 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc dla kupującego! nowa inwestycja w grzybowie! Oferta dotyczy lokalu nr 05 na 2 piętrze O powierzchni 34,02 m2 z bardzo dużym balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł50 m² 8 464,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży mieszkania własnościowego dwupokojowego o powierzchni 49,50m 2 z balkonem zlokalizowanego na Bukowym. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bystrzyca

Bystrzyca,lubelskie

162 150 zł1 081 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną 1081m w Bystrzycy, gmina Wólka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1081 m , położona w malowniczej miejscowości Bystrzyca, gmina Wólka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

433 514 zł47 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Jasne, nowe i komfortowe mieszkanie na. Dostępne są takie same na innych piętrach. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jerzmanowa

Jerzmanowa,dolnośląskie

100 000 zł1 026 m² 97,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedania 2 działki budowlane. Jest miejscowy plan zagospodarowania. Rodzaj- mnn- zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Działki oznaczone na mapie w Jerzmanowej, ulica Morelowa, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kamienica Polska

Kamienica Polska,śląskie

315 760 zł8 080 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości zabudowanej budynkiem jednorodzinnym, położonej pod adresem Rudnik Wielki, 42-260 Kamienica Polska Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polanowice

Polanowice,małopolskie

549 000 zł189 m² 2 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Lokalizacja: polanowice, gmina Słomniki, powiat krakowski Powierzchnia działki: 7ar Powierzchni całkowita: 189m2 Powierzchnia użytkowa: 150m2 Liczba pokoi: - salon, pięć sypialnie, cena: 5490 000 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 050 100 zł147 m² 7 164,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Zamieszkaj z dala od zgiełku miasta, w miejscu doskonale skomunikowanym z Wrocławiem! O inwestycji: w ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni 146 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł95 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prime elite poleca Na sprzedaż apartament o pow. 95m2 położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie - przy Al. Niepodległości 124. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

2 290 000 zł457 m² 5 010,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 854 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje piękny, funkcjonalny, wielorodzinny dom na sprzedaż! Wraz z działką 2854 m2, prywatnym lasem i boiskiem do koszykówki!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

760 000 zł67 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 67m2 w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

561 834 zł51 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania -> tel. >promocyjna cena<> *promocja ograniczona czasowo* Pracujemy 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Indycza

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł412 m² 7 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Zapraszamy do zakupu dużego domu na Ursynowie- osiedle Dąbrówka, usytuowanego tuż obok malowniczego Lasu Kabackiego. Dom o imponującej powierzchni 412 mkw, 386 mkw- powierzchnia użytkowa, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Trawna

Szewna,świętokrzyskie

169 000 zł1 017 m² 166,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje piękną zadbaną działkę budowlaną z domkiem i altaną oraz licznymi nasadzeniami w Szewnie na ul. Trawnej. Działka budowlana o powierzchni 1017m2 (nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karczów

Karczów,opolskie

199 000 zł1 335 m² 149,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia dużą, atrakcyjnie położoną, jedną z ostatnich działek z dostępem z drogi asfaltowej zlokalizowaną w spokojnej części Karczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cisie

Cisie,małopolskie

149 000 zł850 m² 175,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę 8.5 ara Głównym atutem nieruchomości jest budowa twojego wymarzonego domu od razu ponieważ są wydane Warunkami Zabudowy (WZ) na Budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

989 000 zł155 m² 6 368,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** gotowy do wydania *** *** dojlidy górne *** Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie do wykończenia zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż. Oto rzadko spotykana okazja, by zainwestować w dobrze zlokalizowany, dochodowy dom z początków XX wieku, stanowiący doskonałe miejsce pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie bardzo ładnie położone Wśród zieleni Ciche Bardzo blisko sklep spożywczy bardzo dobrze zaopatrzony Wysoki blok, ale otoczony tylko niskim budownictwem! Parkiet nowy jesionowy - "jodełka".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

645 250 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 44,44 m2 położone na ulicy Powstańców Śląskich na wysokości skrzyżowania z ulicą Sokolą. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 44m2, położonego na ulicy Krzywoustego w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurkowa

Leszno,wielkopolskie

334 486 zł42 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w zielonej, prestiżowej dzielnicy Leszna - Grzybowo. Nowo wybudowane kameralne Osiedle Kurkowe to kompleks trzech trzykondygnacyjnych nowoczesnych budynków z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

675 000 zł125 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Polecamy do sprzedaży budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w stanie wykończonym o pow. 125,28 m2 na działce o pow. 410 m2 (budynek po prawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

579 866 zł60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 59,78 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

468 837 zł38 m² 12 452,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania -> tel. >promocja ograniczona czasowo! Cena katalogowa 551 573,00 zł< umowa deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Świetna lokalizacja! Gorąco polecam kawalerkę położoną w świetnej lokalizacji, tuż obok Rynku. Składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, - łazienki, - balkonu. Czynsz 430 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Miechucino

Miechucino,pomorskie

859 000 zł10 700 m² 80,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać z dala od zgiełku miasta, w cichej i bardzo spokojnej okolicy przyległej do Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

479 380 zł36 m² 13 398 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania -> tel. >promocja ograniczona czasowo! Cena katalogowa 570 691,00 zł< umowa deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 079 000 zł141 m² 7 634,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta deweloperska 0% pcc 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej powierzchni 141m2 w inwestycji zlokalizowanej w Ramiszowie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koletek

Kraków,małopolskie

1 170 000 zł45 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje apartament w luksusowym kompleksie Angel Wawel tuż przy Zamku Wawel i Bulwarach Wiślanych. Prezentowany apartament składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Kruszewnia,wielkopolskie

1 100 000 zł183 m² 6 004,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Marzysz o codziennym relaksie przy kawie w blasku słońca na własnym tarasie? Cenisz sobie przestrzeń oraz dobry dostęp do pełnych wygód miasta? Szukasz rodzinnego domu do własnej aranżacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Królowe Stojło

Królowe Stojło,podlaskie

44 800 zł5 600 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W biurze premium! Polecamy działkę z dostępem do rzeki Supraśl w miejscowości Królowe Stojło. Oddaloną od Gródka 5 km, od granic Białegostoku około 40 kilometrów. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł46 m² 17 737,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Stare Bielany | Reymonta | 46,23 m2 z ogródkiem 60 m2, zieleń i unikalny klimat | Kamienica z lat 50 tych. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem. Pomieszczenia są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czecha

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł56 m² 10 424,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m2. Zlokalizowane na 6 piętrze w ocieplonym bloku typu "deska" na osiedlu Czecha. Mieszkanie wyróżnia się niezależnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

557 196 zł31 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie przestronne mieszkanie na Prądniku Białym Zdjęcia przedstawiają wizualizację Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: tereny zielone wokół inwestycji, blisko komunikacji.