dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 644 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeligowskiego

Łódź,łódzkie

643 500 zł65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! Sprzedaż bezpośrednia przez właściciela. Na sprzedaż poleca się zadbane mieszkanie M4 65m2 na osiedlu City Park ul. Żeligowskiego. W skład mieszkania wchodzi: salon 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

437 580 zł1 122 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana, zabudowa jednorodzinna. Geoportal: obręb Ratyń, arkusz ar_3, działka nr 47/9. Wrocław, leśnica ul. Trzmielowicka, 200m do obwodnicy Leśnicy. W okolicy domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piastowo

Piastowo,warmińsko-mazurskie

210 070 zł3 001 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3001m2 w miejscowości Piastowo położona przy drodze utwardzanej w malowniczym miejscu. W tym miejscu powstało nowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

959 000 zł136 m² 7 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rozpoczynamy sprzedaż II etapu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Grzepnicy Pierwszy Etap został sprzedany! Na sprzedaż dom( 136m2) w zabudowie bliźniaczej w Grzepnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Od osoby prywatnej, do sprzedania mieszkanie trzypokojowe z balkonem na V piętrze (winda), przy ulicy Władysława IV w wieżowcu, o powierzchni 54 m2 Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oława

Oława,dolnośląskie

740 000 zł86 m² 8 588,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Duże , jasne i komfortowe mieszkanie w popularnej lokalizacji! duże 86,16m2 plus komórka lokatorska 7,76m2 jasne pomieszczenia, okna skierowane na 3 strony świata wschód, zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Nowiny Wielkie,lubuskie

445 000 zł84 m² 5 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną Wolnostojący dom jednorodzinny na sporej działce Przedmiotem oferty jest wybudowany w latach 30-tych XX wieku, dom jednorodzinny położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kleszczów

Kleszczów,śląskie

1 229 760 zł20 496 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 2 hektary przy skrzyżowaniu A4 oraz 88. Biuro Nieruchomości Wisto ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki inwestycyjnej na sprzedaż. Ta doskonała nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 490 000 zł186 m² 8 010,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny / działka 700 M2 / kiełczów okolica wrocławia Dom parterowy z poddaszem użytkowym i dużym dwustanowiskowym garażem o pow. 32 m2 Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł44 m² 8 516,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji44,5m2 Instalacja elektryczna została wymieniona na nową. W mieszkaniu zostały położone nowe gładzie, odmalowane ściany i wymienione panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

393 000 zł33 m² 11 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makler Nieruchomości polecają do sprzedaży klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie, w samym Centrum miasta. Pomieszczenia - salon z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gaikowa

Sobin,dolnośląskie

519 000 zł184 m² 2 820,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam dom wolnostojący - w Sobinie, - 6 km od Polkowic.! kupujacy nie płaci prowizji! Pięknie położony dom, na kameralnym, już zamieszkanym osiedlu z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Sosnowiec,śląskie

201 000 zł36 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Lubelskiej, dzielnica Zagórze. Układ funkcjonalny: - salon w wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

225 000 zł35 m² 6 392,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,20 m2. Nieruchomość mieści się w Suwałkach przy ulicy Daszyńskiego 25b. Lokal usytuowany jest na IV piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

1 150 000 zł92 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjne mieszkanie w centrum Lublina! Doskonałe pod najem krótko lub długoterminowy. Cztery oddzielne pokoje z własnymi łazienkami w pełni umeblowane i wyposażone. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł45 m² 21 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Górna

Gruszewnia,śląskie

120 000 zł1 400 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ładnie położona, idealna w kształcie 35x40m działka budowlana z dobrą orientacją stron świata i atrakcyjną zabudową sąsiadujących, nowoczesnych domów jednorodzinnych. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł55 m² 14 259,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krasnobrodzkiej, na Warszawskim Bródnie w sąsiedztwie drugiej linii Metra i stacji Kondratowicza. Lokal przeszedł wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

655 000 zł43 m² 15 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, prądnik Czerwony, ul. Strzelców 4a blisko Ronda Polsadu i biurowców sprzedam mieszkanie o powierzchni 42.8 m2, składające się z przedpokoju, sypialni, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

489 459 zł53 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania M4z balkonem od Developera. Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

479 500 zł50 m² 9 605 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bezczynszowy, luksusowy apartament w budynku 3 lokalowym na ostatniej kondygnacji w dzielnicy Lipnik w Bielsku Białej. Apartament składa się z 3 nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różany Potok

Cerekwica,wielkopolskie

800 000 zł149 m² 5 379,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

[oferta zarezerwowana!] tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kamieńczyk,mazowieckie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w Kamieńczyku. Opis: do sprzedaży 2 z 5 działek każda o powierzchni 1000 m2 w kształcie prostokąta. Teren objęty jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 225,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Wiszące Ogrody. Atuty: - widok na morze, - jasne i słoneczne, - w pełni wyposażone, - doskonała lokalizacja, - 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Billewicza

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Warszawie Białołęka ul. Herakliusza Billewicza 35. Powierzchnia działki: 900 m , regularny kształt o wymiarach 24,52 X 36,75. Działka nr 6/23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

1 199 000 zł220 m² 5 452,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:913 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na sprzedaż przy ul. Krakowskiej. Jest to niezwykła nieruchomość o powierzchni 219,89 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 059 000 zł142 m² 7 469,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny, podpiwniczony dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg), znajdujący się na działce 325 m 2 Dom został gruntownie rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Posiadamy w swojej ofercie dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2, zlokalizowany w Pruszkowie. Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie. Wyposażenie: klimatyzacja, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Jabłońska

Wola Jabłońska,wielkopolskie

555 500 zł11 110 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka budowlana na rezydencję pod lasem Możliwość natychmiastowej zabudowy (wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny). Miejsce wystarczające na duży dom z ogrodem, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

507 430 zł26 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.36m2 znajduje się na 3. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 250 000 zł112 m² 11 160,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Bielany wrocławskie / dom W zabudowie szeregowej 112 M2, działka 158 M2 serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Polecam Państwu dom w zabudowie, segment środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Chruszczobród,śląskie

309 000 zł2 701 m² 114,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wygodna, uporządkowana działka pod zabudowę | Chruszczobród ul. Boczna zadzwoń: współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

444 381 zł40 m² 11 046 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł56 m² 7 890,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, 4 pokojowe usytuowane na parterze w kameralnej inwestycji w Tyczynie. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem z użyciem materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

670 476 zł38 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37.88m2 znajduje się na 2. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. 3 Maja

Zgierz,łódzkie

499 900 zł86 m² 5 812,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie | cicha okolica | 3 pokoje | parking Do sprzedania w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament gotowy do zamieszkania, o pow. ok. 86 m 2 , położony na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pobiednik Wielki

Pobiednik Wielki,małopolskie

1 500 000 zł5 400 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Idealne działki dla inwestora. Na oferowanych działkach można wybudować 6 domów w zabudowie bliżniaka! Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż 6 działek, każda o powierzchni 900m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł46 m² 14 413,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do nabycia wyjątkowego apartamentu usytuowanego w samym sercu modnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wilda w Poznaniu. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

319 900 zł1 045 m² 306,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę rolno-budowlaną w miejscowości Kościno. Cicha i spokojna lokalizacja z dużą ilością zieleni wokół. Nieruchomość o powierzchni 1045m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij