dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt to dobra inwestycja! Działka sprzedawana ze zgłoszeniem na budowę domku o powierzchni 35m2. Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek w miejscowości Wierzbno nad.

Szczegóły ogłoszenia

300 500 zł3 005 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy w Porbadach to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju i jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł520 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:987 m²

Pobierowo, pensjonat, powierzchnia użytkowa obiektu 520 m2, 16 pokoi, 36 miejsc noclegowych, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 400 zł39,02 m² 11 901,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-3 , dwa pokoje , 39m2 , I piętro. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł780 m² 5 126,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 465 m²

Na sprzedaż willa w Milanówku. Rezydencja rodzinna /hotel/ Pensjonat/ Konferencje/ Dom Seniora. Nieruchomość: willa o powierzchni ok. 780 m2, na działce o pow. 4465 m2. Rok budowy 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł76,45 m² 14 780,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50,17 m² 9 746,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bałucki kod: sprint do Manufaktury Twoje miejskie centrum dowodzenia właśnie zyskało nową lokalizację. Zapomnij o schematach, w których marnujesz czas na długie dojazdy. Tutaj każda sekunda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł69,90 m² 7 854,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez pcc! duży ogród! Gorąco polecam mieszkanie położone w Marcinkowicach Lokal o pow 69,9 mkw składa się z - Wiatrołap - 3 mkw - komunikacja - 6,48 mkw - Łazienka - 4,86.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Mechowo

Mechowo,zachodniopomorskie

332 900 zł148 m² 2 249,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym, zlokalizowany w miejscowości Mechowo, gmina Płoty. Nieruchomość dawniej pełniła funkcję sklepu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł51,96 m² 11 720,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji - ul. Dobrego Pasterza - okolice Parku Wodnego. Oferta dostępna wyłącznie W nest brokers Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł163 m² 8 711,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w unikalnym apartamencie z pięknym tarasem i spektakularnym widokiem na Katowice. Do sprzedania nowy luksusowy penthouse o powierzchni 97 m + taras 66 m posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł94,80 m² 4 198,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia i jednocześnie daje ogromny potencjał do zwiększenia zysków? Ta oferta spełnia oba te warunki. Na sprzedaż przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 270 m² 177,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Kołczewie, blisko Pola Golfowego, jeziora Koprowo. Odległość do morza 8 km, do Międzyzdroje 14 km. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

41 600 zł2 600 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Brzeziny, gmina Wielopole Skrzyńskie Powierzchnia: ok. 26 arów (2600 m) Numer działki: 3343/8 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł9 266 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana w Górze Siewierskiej przy osiedlu czerwony Kamień Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 3809m2 i część rolna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

Jeśli szukasz domku z ogródkiem dla małej rodzinki polecam do kupna wolnostojący domek na ogrodzonej 9-arowej działce w miejscowości Stare Morzyce powiat kolski. Budowany w latach 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł103,74 m² 6 545,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach z ogródkiem lub tarasem w cenie już od 539 000zł (64m2). Dom przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

153 900 zł1 282 m² 120,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NR ogłoszenia: #377dz0725 Możliwa zabudowa bliźniacza oraz dachy płaskie! Wodociąg (projekt, budowa) oraz nawierzchnia drogi wewnętrznej w cenie! #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Krasne,podkarpackie

1 649 000 zł129,20 m² 12 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny z 2008 roku położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Krasnem pod Rzeszowem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 642 zł26,61 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka (26,61m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,78m2) i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 940 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 2940 m2 zlokalizowaną w Łaziskach przy ul. Wierzniowickiej. Nieruchomość posiada kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

674 100 zł95,17 m² 7 083,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Dwa mieszkania w cenie jednego! Na sprzedaż przestronne mieszkania o łącznej powierzchni 95 m2 umiejscowione w zadbanej kamienicy na Górnej. Cena nieruchomości wynosi 7 083 pln za metr.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 000 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kościno (gmina Dobra) jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 954 m² 81,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam Działkę Rolną na Obrzeżach Miasta Lokalizacja: na sprzedaż oferuję działkę rolną położoną na obrzeżach Bydgoszczy z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Powierzchnia: działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 019 m² 117,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Białej przy ul. Longinusa Podbipięty to oferta dla osób, które chcą zacząć budowę bez miesięcy oczekiwania na dokumenty. Warunki Zabudowy są już wydane, a prawomocne zgody na.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł6 464 m² 6,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w obrębie Olchówka gm. Narewka, woj. podlaskie. Klasyfikacja gruntowa - rolna rv Powierzchnia działki 6462.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,91 m² 11 865,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W tytule ogłoszenia dopisać "3 przestronne pokoje blisko tramwaju, parku, winda plus miejsce postojowe na hali garażowej " atuty: - słoneczne, przestronne wnętrze - Nowe budownictwo z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Legnica,dolnośląskie

150 000 zł31,50 m² 4 761,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na wynajem ul. Wrocławska, legnica Polecamy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy, położony przy jednej z głównych arterii Legnicy ul. Wrocławskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł6 906 m² 369,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka położona w Nowym Targu, w rejonie Kokoszków przy ul. Kokoszków Boczna, u podnóża Gorców. Lokalizacja zapewnia widok na panoramę Tatr oraz bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł250 m² 6 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

| dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 250 m2, znajdujący się w centrum Swarzędza przy ul. Grudzińskiego. Druga linia zabudowy. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł103,92 m² 7 977,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają większej przestrzeni, prywatności i komfortu życia poza miastem, bez rezygnacji z funkcjonalności! Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł670 m² 161,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. około 670 m2 w cenie 108 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł44,98 m² 20 653,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Apartament inwestycyjny z ogródkiem | Pino Resort | Wyspa Sobieszewska Wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Pino Resort na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł2 530 m² 6 324,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2530 m położona na ul. Kardamonowej w Wilanowie z nowo wybudowanym domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni 340 m (10.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mieszkanie * hotel * pensjonat * restauracja * korty * kręgieln Prezentujemy atrakcyjną działkę mieszkalno-usługową, usytuowaną w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 896 000 zł82,50 m² 22 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Żurawie przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku, zrealizowanej przez renomowanego fińskiego dewelopera yit. Budynek z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 187 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana z udziałem w drodze Owieczka, gmina Łukowica, pow. limanowski, woj. małopolskie. Cena: 182 000 pln Powierzchnia działki: 1187 m Na sprzedaż piękna, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł25,67 m² 18 698,87 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Skorochód Majewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

879 000 zł125,38 m² 7 010,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę nowoczesnego domu dwulokalowego wolno stojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Szczecinie, dzielnica Płonia (prawobrzeże). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 536 m² 68,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1536 m2 , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Krokocie , w gminie Ełk. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla wszystkich, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł45,30 m² 14 459,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m , zlokalizowane na Służewcu. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej nieruchomości.