dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 641 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 641 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

315 000 zł51 m² 6 128,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni 51,40 m2 położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

515 000 zł34 m² 15 014,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 34M2 bieńczyce ul. Okulickiego opis mieszkania: mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,3m2 mieści się na ostatnim, 7 piętrze w budynku przy ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 849 000 zł140 m² 13 207,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Niepowtarzalna oferta domu w zabudowie bliźniaczej na Bezrzeczu. Nowoczesny, komfortowy, wykończony z najwyżej jakości materiałów i urządzony z niezwykłym smakiem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

920 000 zł132 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zamieszkaj w prawdziwym księstwie :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

312 000 zł70 m² 4 489,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę: duże 69,5m2, mieszkanie na I piętrze, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze na ul. Kosmonautów Pokoju w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Emów,mazowieckie

1 290 000 zł465 m² 2 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w malowniczej miejscowości Emów przy ul. Krętej, położonej nad rzeką Świder. Ta niepowtarzalna oferta to doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł1 600 m² 1 313 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 16 ar , mieszcząca się w Łagiewnikach. Działka szerokości 16 m przy asfaltowej drodze gminnej. Media : na działce woda , prąd ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Tama Pomorzańska

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł73 m² 4 657,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zakupu wyjątkowego domku o powierzchni 73m2, położonego zaledwie dziesięć metrów od malowniczego brzegu rzeki, w odległości około 800 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Warszawa,mazowieckie

893 000 zł45 m² 19 844,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Bluszczowa 18 Metraż: 45 m2 Piętro: 5/5 Winda Rok budowy: 2020 Stan prawny: księg wieczysta - Lokal stanowiący odrębną własność Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grzybowo,zachodniopomorskie

420 596 zł35 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc dla kupującego! nowa inwestycja w grzybowie! Oferta dotyczy lokalu nr 31 na parterze O powierzchni 34,76 m2 z ogródkiem o pow. 22 m2 Baltic Season to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 224 zł51 m² 8 957 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dworcowa

Gliwice,śląskie

3 300 000 zł186 m² 17 742 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Sprzedaży Lokalu Użytkowego w Centrum Gliwic Biuro Godne Polecenia Wisto Nieruchomości prezentuje niepowtarzalną okazję - przestronny lokal użytkowy o powierzchni około 186 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

96 600 zł1 050 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Mała Wieś przy Drodze, gm. Leoncin. za 92 zł/mkw. każda. Działki o powierzchni 1050 mkw. za kwotę 96 600 zł każda, przy zakupie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

835 000 zł131 m² 6 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poniatowskiego

Janki,mazowieckie

597 150 zł1 327 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W dobrej lokalizacji Janek przy ulicy Poniatowskiego do sprzedaży działka o pow. 1327m2. Posiada warunki zabudowy (zabudowa jednorodzinna) wszystkie media przy samej działce tj prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł39 m² 15 280,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 39,2 mkw. Mieszkanie na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca we Wrocławiu przy ul.Miedzianej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

367 400 zł53 m² 6 970 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grabnik

Głogów Małopolski,podkarpackie

110 000 zł602 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o Twoim własnym, malowniczym zakątku - teraz to możliwe! Unikalna działka na sprzedaż w Głogowie Małopolskim! Powierzchnia: 6.02 arowa Lokalizacja: Głogów Małopolski Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrosławice

Dobrosławice,dolnośląskie

149 000 zł29 773 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie jesteś rolnikiem A chcesz ją kupić? - zadzwoń! Znaczna część działki to nieużytki. W przeszłości na działce funkcjonowały stawy chodowlane, które można przywrócić do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł36 m² 26 805,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży świetne mieszkanie dwupokojowe w centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 87 w kamienicy z 1961 roku. Idealne na małe biuro, cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł59 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,33 m2 zlokalizowane przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

373 270 zł46 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego apartamentu na nowym Osiedlu przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Chorzowie Funkcjonalny rozkład mieszkania pozwoli na realizację nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goleniowska

Szczecin,zachodniopomorskie

600 000 zł145 m² 4 133,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczecin, dąbie, 3/4 pokoje, wysoki standard, garaż dwustanowiskowy, idealne na siedzibę firmy, biuro, lokal, hurtownie. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferuję na sprzedaż funkcjonalny obecnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Plantowa

Milanówek,mazowieckie

237 000 zł1 580 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o pow. 1518 m2 w Milanówku przy ul. Plantowej. Ładna działka w kształcie kwadratu z własnym ujęciem wody (głębokość około 30 m). W ulicy prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł35 m² 5 240,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum miasta w pobliżu Al. Wojska Polskiego i Pl. Zgody. Powierzchnia lokalu wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnicą) w kw 35,3 m2. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 100 zł59 m² 9 091,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości zapraszają na prezentację mieszkania 3-pokojowe po generalnym remoncie na drugim piętrze w bloku z cegły na osiedlu Leśnym przy ul. 11 listopada w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

554 553 zł32 m² 17 163,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwestycję mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania/wynajęcia! 0% prowizji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łośno

Łośno,lubuskie

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Umowa przedwstępna. Klimatyczny dom piętrowy położony na pięknej działce o pow. 7500mkw w sąsiedztwie lasów, oddalony 10 km od Gorzowa Wlkp. Powierzchnia domu wynosi 140 mkw + garaż 20 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Delastowice

Delastowice,małopolskie

159 000 zł7 900 m² 20,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania grunty rolne wraz z silosami i suszarnią na zboże.Powierzchnia działki to około 79 ar. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Delastowice. Klasa ziemi II i III. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wiosenna na Woli Justowskiej. Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 124,37 m2, na które składa się: parter; - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł62 m² 9 631 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Bardzo przytulne,słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,30 m2 położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ulicy Czarnieckiego. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Moniuszki

Radom,mazowieckie

529 000 zł90 m² 5 877,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Jeżeli szukasz nietuzinkowego, przestronnego i klimatycznego lokalu w sercu miasta to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Lokal znajduje się w budynku u zbiegu ulic Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 250 000 zł152 m² 8 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dzień dobry, miło jest mi przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej (oferta dotyczy połowy bliźniaka) znajdującego się na wyjątkowym osiedlu Natura Life wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

234 000 zł29 m² 8 096,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,90 m2 Nieruchomość położona na II piętrze kamienicy w Stargardzie. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Boguchwała,podkarpackie

1 120 000 zł151 m² 7 427,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 126,30 m2 + garaż 19,10 m2 + kotłownia 5,40 m2. Dom usytuowany na działce 8 ar znajduje się 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł40 m² 21 891,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone w kameralnej inwestycji Praga Deco. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

429 000 zł73 m² 5 905,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży - Duże mieszkanie 4-pokojowe, ul. Mikołaja Reja 2 B w Ostrowie Wielkopolskim Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dużego mieszkania 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

888 900 zł145 m² 6 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 145 m2, który usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. 500 m2, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

624 592 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Mieszkanie z dużym balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Natalin,mazowieckie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 419 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy (jednokondygnacyjny) wybudowany w latach 70-tych w technologii tradycyjnej o powierzchni około 120m2. W skład budynku wchodzi parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

448 000 zł49 m² 9 105,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m , znajdujące się na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij