dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

899 000 zł2 996 m² 300,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2996 m2, położona w odległości 350 metrów od brzegu morza! Rozmiar działki pozwala na bezproblemowe kupno przez osobę nie będącą rolnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł29,05 m² 9 290,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie naszego biura Specjalna obniżka ceny o 18 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? To idealny moment, by.

Szczegóły ogłoszenia

283 140 zł1 089 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Makuszyńskiego, o powierzchni 1089 m2. Działka : o pow. 1089 m2.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł13 414 m² 9,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona ok5 km od Szumowa. Wymiary ok 21mx604m31mx630m Działka posiada warunki zabudowy jednorodzinnej i usługowej. klasoużytki - Ls-V Dojazd drogą gminna utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,20 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Aplauz Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrzu. To miejsce od lat uchodzi za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie dwu-pokojowe, oddane do użytkowania, o powierzchni ponad 41 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł250 m² 3 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- lokalizacja -ścisłe centrum Nowego Sącza - Dwie kondygnacje po ok. 60 m + piwnica + poddasze - Działka ok. 4 ar - Duży potencjał inwestycyjny - Możliwość wydzielenia kilku lokali pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł72,02 m² 9 372,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł899 m² 271,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***bajkowe miejsce W enklawie ciszy I spokoju *** nie zwlekaj*** Działka o łącznej powierzchni 899 m2 znajdująca się w okolicy miejscowości Niewodnicy Nargilewskiej. Do miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

157 684 zł48,31 m² 3 264 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,31 m2, położone w Olecku, na Osiedlu Siejnik I. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym, ostatnim piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł629 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 258 m² 70,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w miejscowości Elgiszewo zaledwie kilometr od czystego jeziora Okonin - malownicze jezioro, o krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł27 m² 11 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z domkiem rekreacyjnymi z przyłączami uzbrojenia , położona na granicy Szklarskiej Poręby w miejscowości Piechowice - Górzyniec niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł80 m² 8 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:739 m²

Nieruchomość na sprzedaż w województwie pomorskim w powiecie wejherowskim w gminie Choczewo w miejscowości Słajszewo. Dom drewniany o powierzchni 80 m2 na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł763 m² 2 988,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:383 m²

Do sprzedania cała kamienica usytuowana przy ul. Moniuszki, w samym centrum Radomia, budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 500 zł25,50 m² 25 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne z widokiem na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie | Parter | spa | Winda Przedmiotem oferty jest apartament inwestycyjny o powierzchni 25,50 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł44 m² 19 295,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna lokalizacja | balkon | gotowe do zamieszkania lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy św. Łazarza w Krakowie, w centrum Krakowa. W pobliżu wiele punktów usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z potencjałem na dużej działce (25 ar) Klonów, blisko S7 Szukasz ciszy, kontaktu z naturą i przestrzeni, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 042 zł46,60 m² 11 073,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł5 271 m² 220,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta terenów inwestycyjnych w Woźnikach (woj. śląskie), dedykowana przedsiębiorcom i inwestorom, którzy szukają lokalizacji realnie wspierającej rozwój biznesu. To.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł90,97 m² 10 772,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Jeżycach Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 90,97 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł10 400 m² 55,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Kleszczewie Informacje ogólne Na sprzedaż oferujemy piękną działkę krajobrazową o powierzchni 10 357 m (1,0357 ha), położoną w malowniczej miejscowości Kleszczewo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł96,91 m² 2 053,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla biura nieruchomości. Świetna lokalizacja 2 minuty dtś, katowice, gliwice 15 min! Oferuję do sprzedaży lokal niemieszkalny zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, ruda 1 przy ulicy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

526 976 zł57,28 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na parterze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł959 m² 290,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka o powierzchni 959 m kw znajdująca się w Niechorzu pomiędzy ulicami Zielony Zakątek a Trzebiatowską. Odległość do morza to 700 metrów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł144 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:587 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż połowę domu o powierzchni 146m2 z garażem w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Traugutta w Bolesławcu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł13 900 m² 9,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : Działka rolna Ludzisławice - 5,32ha oraz Stare Polichno - 1,39ha #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż atrakcyjne działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57 m² 15 772 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania piękne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Skarbka z Gór 138 na osiedlu z 2018 roku. Powierzchnia faktyczna 68,45 m (po podłodze) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 400 m² 254,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość z przeznaczeniem do własnej aranżacji na łącznej powierzchni działki gruntu 1968 m2. Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej: 1. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 000 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 70 arów położoną w miejscowości Wola Stróska w gminie Zakliczyn nad Dunajcem ok. 7 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel.   Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym budynku, zlokalizowane na parterze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowy dom w spokojnej, zielonej części Strzyżowa idealny do zamieszkania! Strzyżów, ul. Zacisze 3, woj. podkarpackie działka o powierzchni 14 arów, regularna, w zacisznym otoczeniu na.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł9 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Wólce Sokołowskiej , gmina Sokołów Małopolski , powiat rzeszowski. Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na.

Szczegóły ogłoszenia

168 900 zł46,35 m² 3 644,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Czeladzi przy ulicy T. Kościuszki. Układ funkcjonalny: - salon, - sypialnia/ pokój , - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 900 m² 96,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Do sprzedaży ładnie położona działka budowlano- rolna o pow. 29 ar w Mnikowie gm. Liszki. Część budowlana to ok. 8 ar, reszta (ok. 21 ar) rola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,04 m² 19 162,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych bez windy. Przestronny salon, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł129 m² 10 844,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy gotowy dom z bali - całoroczny, zlokalizowany w sercu Beskidów! Gotowy do odbioru! Oferujemy gotowy do odbioru wyjątkowy, całoroczny dom w malowniczej Istebnej, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł340 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Wyjątkowa oferta dla inwestorów. Zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia biznesu. Rekomendujemy zakup nieruchomości, którą stanowi budynek jednorodzinny o p.u. 340 m2, z czego 161 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł52,27 m² 28 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartment| 52.27 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, murowany dom rekreacyjny położonym nad jeziorem w Skulsku. To miejsce idealne dla osób szukających ciszy, prywatności i bezpośredniego kontaktu z naturą przez.