dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł59 m² 14 148,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 położone we Wrocławiu przy ul. Adama Jerzego Czartoryskiego 51. Lokal mieszkalny położony jest na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

657 000 zł36 m² 18 501,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,5 mkw przy ul.Bp. Prandoty na nowym, powstającym od kilku lat osiedlu "29. Aleja". Sprzedaż na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Mieszkanie będzie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Kmiecin,pomorskie

410 000 zł104 m² 3 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Umowa przedwstępna Przedstawiamy Państwu ofertę połowy domu w miejscowości Kmiecin przy ul. Jaśminowej. Dom idealny dla rodziny z dziećmi, która chce zamieszkać z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego na osiedlu Leśnym w Koziegłowach. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone jest na parterze. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

486 919 zł56 m² 8 726,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł22 m² 8 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka pokój z kuchnią, łazienka,niewielki przedpokuj wszystko znajduje się na parterze niewielkiego budynku w którym mieszkają trzy rodziny.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bukowa

Pułtusk,mazowieckie

192 200 zł1 748 m² 109,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka budowlana - w Pułtusku, popławy - Osiedle Wyszkowskie. W pięknej okolicy na spokojnych przedmieściach. Idealne do budowy domu, bliźniaka lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł42 m² 8 368,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! Proponujemy Państwu do zakupu ciekawe mieszkanie na Wyżynach. Lokal składa się z pokoju dziennego, sypialni , oddzielnej kuchni z oknem, łazienki wyposażonej w wannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

680 000 zł110 m² 6 195,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Okazja! oferta dewelopera! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! jakubowice konińskie - idealna lokalizacja Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

699 001 zł2 112 m² 330,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka, w całości budowlana, na kazimierskim Okalu blisko Wisły i wyjątkowych krajobrazów, w świetnym miejscu docenianym przez znanych artystów. Posesja o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rabsztyn

Rabsztyn,małopolskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 746 m²

Rabsztyn/ gm. Olkusz oferta na wyłączność. Do sprzedania nieruchomości gruntowa o powierzchni 5746 m2 zabudowana dwoma budynkami: - budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni zabudowy 114.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

665 900 zł36 m² 18 616,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurlandzka

Wrocław,dolnośląskie

607 000 zł41 m² 14 651,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne 2- pokojowe mieszkanie położone na Wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie mierzące 41,43 m2, składające się z : -salonu z aneksem kuchennym -pokoju (sypialni) -przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

599 225 zł34 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 33.57m2 znajduje się na 4. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł28 m² 14 154 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ul. Leona Petrażyckiego. Osiedle jest ogrodzone i składa się z kilku budynków, każdy z 12 mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Koszalin,zachodniopomorskie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z potencjałem. Dwa ustawne pokoje, duża kuchnia, duży balkon. Bardzo słoneczne - salon na południowy wschód, kuchnia i mniejszy pokój na wschodnią stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niepodległości

Tarnów,małopolskie

289 000 zł45 m² 6 385,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: dwa pokoje,jasna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

1 300 000 zł4 488 m² 289,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4488m2 położona bezpośrednio przy głównej drodze krajowej w Nowej Wsi w gminie Błonie. Dostęp do wszystkich mediów miejskich. Teren objęty jest miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Stok

Stok,lubelskie

499 001 zł22 572 m² 22,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Imponująca działka 2,26 hektara, położona na wzniesieniu z pięknie ukształtowanym terenem, pod wyjątkową posiadłość z własnym parkiem gwarantującym całkowitą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł50 m² 13 769,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Dębskiego w Krakowie. Powierzchnia 50.11 M2 + balkon z widokiem na zieleń ok 5.5 M2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Strzyżowice,śląskie

550 000 zł139 m² 3 956,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Sprzedam dom w Strzyżowicach, gmina Psary koło Będzina. dom na działce 3120 m2. Prąd doprowadzony. Projekt "przy cyprysowej 16" ze zmianami - podniesiona ściana kolankowa. Dół: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

299 000 zł750 m² 398,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gołków na granicy Z piasecznem - wyjątkowa nieruchomość położona na skarpie rzeki jeziorki, nowość! Działka budowlana o pow. 750m kw, szer. frontu ok. 30m kw, głębokość 24,8m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kopaszyn

Kopaszyn,dolnośląskie

145 000 zł1 392 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzebnicki. Prusice. Kopaszyn. Urocza działka 1392 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z oznaczeniem 9mn na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł46 m² 8 463,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnia szansa za zakup! Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 45,96 m2 z ogrodem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ruszowice

Ruszowice,dolnośląskie

89 000 zł1 468 m² 60,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dostępna od zaraz. Działka o powierzchni 1468 mkw z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w Kotlinie Kłodzkiej. Zjazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Polonii Gdańskiej

Trąbki Wielkie,pomorskie

490 000 zł3 269 m² 149,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa, oraz mieszkaniowa z możliwością wybudowania domu jednorodzinnego wolnostojącego, oraz zabudowy bliźniaczej. Działka o powierzchni 3269m2 nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Zamarski

Zamarski,śląskie

73 000 zł3 024 m² 24,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3024 m 2 , położona w miejscowości Zamarski , w gminie Hażlach. Działka o przeznaczeniu rolnym , położona jest w wyjątkowo urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

698 990 zł47 m² 14 746,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

plac bema/okazja/brodatego/ogrzewanie miejskie/ premium/3pok/balkon/piwnica/wyspa słodowa Idealne do zamieszkania jak i pod inwestycję! Gotowe do wprowadzenia się! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeziorna

Białobrzegi,mazowieckie

649 000 zł112 m² 5 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:940 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego domu wolnostojącego w Białobrzegach, gmina Bodzanów. **kluczowe informacje o nieruchomości:** - Powierzchnia domu:111,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

673 440 zł37 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 36.80m2 znajduje się na parterze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Średnia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 690 000 zł275 m² 6 146,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:817 m²

Godny uwagi dom wolnostojący zlokalizowany na malowniczych obrzeżach Szczecina. Budynek powstał w 2001 roku przy użyciu materiałów najwyższej klasy. Stan nieruchomości jest bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

5 663 980 zł24 626 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż 9 działek budowlanych położonych w Lusówku bezpośrednio przy malowniczym osiedlu Rozalin. Rozalin słynie ze swojej pięknej i zielonej okolicy, która sprzyja aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spyry

Mikołów,śląskie

1 348 000 zł185 m² 7 286,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do sprzedania dom mieszkalno - usługowy o łącznej powierzchni 185 m2 usytuowany w spokojnej dzielnicy Mikołowa w luźnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Oliwkowa

Gdańsk,pomorskie

1 440 000 zł162 m² 8 861,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku - Jasień Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prawej połowy bliźniaka o powierzchni całkowitej 162,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

492 000 zł62 m² 7 959,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, mieszkanie dwu pokojowe w Centrum Opola w rejonie Pl.Kopernika. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 61,81m2, usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrkowska

Opoczno,łódzkie

1 029 000 zł408 m² 2 522,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy w centrum miasta*** Lokal w ścisłym centrum miasta! Masz pomysł na biznes a nie posiadasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

567 900 zł32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

T: E: numer Lokalu: a17 Oferujemy wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, przy ulicy Jedności Narodowej. Ta lokalizacja zapewnia nie tylko komfort codziennego życia, ale także świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Stachowskiego

Kraków,małopolskie

3 000 000 zł109 m² 27 626,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta Sprzedaży Lokalu Użytkowego z Ogródkiem i Miejscami Parkingowymi w Krakowie Biuro Nieruchomości Pan Broker ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywną ofertę lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

807 464 zł36 m² 22 134,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup i zamieszkaj w inwestycji na Górnym Mokotowie. Zakup od dewelopera bez pcc! W miejscu, w którym niegdyś tętniło przemysłowe serce Mokotowa, powstaje inwestycja 1600 mieszkań,.