dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

655 000 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji e-mail: jeżeli szukają Państwo mieszkania do wejścia, bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych, na kameralnym osiedlu, to ta alternatywa spełni oczekiwania! Ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łagody

Łomża,podlaskie

193 000 zł28 m² 6 819,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Sprzedam lokal handlowy - na ul Por. Łagody 10 , lokal nr 1 - 28.3m Okazja - 6800zł/m2 Blok z 2001 roku! Lokal częściowo już PO REMONCIE -lokal odświeżony odmalowany - NOWA ŁAZIENKA Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

579 000 zł151 m² 3 834,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Oferta tylko u nas Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym znajdującym się w Ścinawie nad Odrą, powiat lubiński, położonym na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rzgów

Rzgów,łódzkie

220 000 zł1 341 m² 164,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok 1350 m2 położona w miejscowości Rzgów. Cena za działkę: 220.000 zł. Wymiary: długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność usługową, handlową, biuro < przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny lokal usługowy, usytuowany na parterze w III piętrowym budynku mieszkalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Buczka

Zielonka,mazowieckie

830 000 zł100 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o łącznej powierzchni ok. 100 m2 z działką o powierzchni ok 600 m2. W jego skład wchodzi: hol 6,5 m2, kuchnia 7,5 m2, łazienka 3,8 m2 oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł41 m² 13 019,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lipa piotrowska/taras/waniliowa/tanio/obniżona cena!/ogród/2pok./garaż!/premium! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Potok Grocholów

Rzepiska,małopolskie

868 000 zł2 470 m² 351,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki poza Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Rzepiskach (potok Grocholów) przy potoku Jurgówczyk. Ze względu na istniejącą już zabudowę (domy jednorodzinne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Orneta,warmińsko-mazurskie

225 000 zł53 m² 4 242,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w Ornecie przy ul. Drzymały, mieszczące się na wysokim parterze z dużym tarasem, pięknie zagospodarowanym ogrodem, garażem i piwnicą. Bliskość centrum, marketu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

279 000 zł38 m² 7 375,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Dworcowej w Stargardzie (ścisłe centrum). Powierzchnia użytkowa - 37,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 000 zł99 m² 5 739,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Polecamy nietuzinkowe 4 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się w bloku wybudowanym z cegły w 1994r. Oprócz przestronnych pokoi do mieszania przynależy; - balkon 9 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

85 000 zł8 574 m² 9,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolna - łąki, pastwiska, zlokalizowane w Kluczu blisko Odry i autostrady A6. Dojazd drogą polną. W sąsiedztwie również inne działki. Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

220 000 zł37 m² 5 913,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż mieszkanie w Pile, ul. Towarowa, w wieżowcu na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiatraczna

Cisie,mazowieckie

350 000 zł1 900 m² 184,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1900 m kw., położona na ul. Wiatraczna w Cisne gm. Halinów. Oferta idealna pod dom, bliźniak a nawet czworak. Bardzo dobry dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poścień-Wieś

Poścień-Wieś,mazowieckie

139 000 zł43 m² 3 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w miejscowości Poścień Wieś. Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących bliskość natury, spokój oraz czyste powietrze Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

788 000 zł83 m² 9 521,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Niższa cena na Pomorskiej/dla Rodziny/inwestycja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze w kamiennicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

777 800 zł58 m² 13 371,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? Nie czekaj - umów się już dziś na prezentację - posiadam W ofercie także inne warianty mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

825 000 zł44 m² 18 896 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Narożny apartament dwupokojowy w inwestycji Olympic Park w Kołobrzegu Lokal położony na szóstym - najwyższym piętrze, od strony wschodniej. Narożny balkon o pow. 8 m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł43 m² 20 384,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze Południe (gocław). Lokal znajduje się na piątym (z 5) piętrze na osiedlu zamkniętym. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołków

Gołków,mazowieckie

1 900 000 zł360 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom 360 m2 | Działka 1100 m2 | Gołków (gmina Piaseczno) Na sprzedaż gotowy, 3-poziomowy dom wolnostojący o powierzchni 360 m2 z podpiwniczeniem, położony na działce o powierzchni 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 913 zł38 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł64 m² 8 164,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Dwustronne mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żurawica

Żurawica,podkarpackie

520 000 zł190 m² 2 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 (ok. 120 m2 powierzchni użytkowej), usytuowany na działce ok. 1489m2 (15 arów) w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 055 000 zł56 m² 18 988,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja: kraków/ Krowodrza/ ul. Królewska Oferta na wyłączność. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z niezależną, przestronną kuchnią. Położone w wyjątkowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł43 m² 10 578,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zainwestuj w najem długo terminowy w to mieszkanie będące świetnej lokalizacji i osiągaj przychód 7500 zł/mc! Atuty dla inwestora: idealne na najem krótko i długoterminowy! - 500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuracyjna

Jastrzębia Góra,pomorskie

410 400 zł31 m² 13 074,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania przepiękny apartament 2 pokojowy położony w kameralnej inwestycji w Jastrzębiej Górze! Cena zawiera 23% vat! W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Bielsko-Biała,śląskie

775 000 zł86 m² 8 990,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości masterhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu to wyjątkowe, dwukondygnacyjne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Aleksandrowice w Bielsku-Białej. To mieszkanie oferuje.