dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Skępe

Skępe,kujawsko-pomorskie

118 000 zł1 600 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1600 m2 w urokliwej okolicy w centrum miasta w pobliżu jeziora. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych blisko jeziora Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

670 895 zł62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: 3 pokoje 61,55m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza niepowtarzalna oferta dobra lokalizacja miejsce postojowe szybki dojazd do centrum Opis: pragnę Państwu przedstawić 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

79 000 zł18 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu garaż w Bryle budynku! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Parking 18,4 m.kw standard wykończenia: wysoki standard Działka rolna. Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 700 000 zł15 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję działkę rolną klasy IV/V z mpzp pod zabudowe mieszkanową jednorodzinna, idealną pod budowę inwestycji mieszkaniowej w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Koleżeńska

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Na sprzedaż ostatni szeregowiec w okolicach Poznania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł83 m² 15 133,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

5 ustawnych pokoi - idealne dla rodziny lub pod wynajem 2 łazienki. Oddzielna kuchnia z aneksem kuchennym. Balkon. Lokalizacja: 30 minut pieszo lub 8 minut autobusem do metra. Okolica z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczyrk

Szczyrk,śląskie

499 000 zł1 301 m² 383,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Szczyrku. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy miasta, w niedalekiej odległości od szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widna

Zawiercie,śląskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:502 m²

Zawiercie, ul. Widna Na sprzedaż dom z dużym potencjałem. Działka o powierzchni 502 m2. Powierzchnia domu to ponad 200 m2. Dom świetnie sprawdzi się również jako inwestycja- najem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł41 m² 4 370,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie Śródmieściu Wałbrzycha. Lokalizacja w pobliżu nowej stacji kolejowej Wałbrzych Centrum. Boczna, spokojna ulica z dobrym dojazdem do każdej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł57 m² 21 193,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości na sprzedaż, położonej przy ulicy Bobrowieckiej 3 na prestiżowym Mokotowie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 56,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Rudziniec,śląskie

699 000 zł136 m² 5 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Na sprzedaż dom przy ul. Polnej w Rudzińcu, wraz z piękną, dużą działką. Budynek po rozbudowie, ociepleniu i rozbudowie konstrukcji dachu w 2000r. Remont łazienki na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Migdałowa

Rokietnica,wielkopolskie

849 000 zł123 m² 6 924,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Rokietnicy przy ul. Migdałowej. Wspaniała lokalizacja w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, jest idealnym rozwiązaniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Oriona

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł2 674 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki z prywatnym stawem, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pylna

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł2 000 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się na Woli Justowskiej przy ulicy Pylnej w Krakowie. Lokalizacja: działka na ulicy Pylnej w Krakowie to niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krzeszyce,lubuskie

80 000 zł978 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 978m2 położona w bliskim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

865 000 zł136 m² 6 360,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Wszystkie media światłowód możliwośc zrobienia dwóch odrebnych mieszkań! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w Kamieńcu Wrocławskiem Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł58 m² 9 726,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Jagiellońskim na poznańskich Ratajach. Niski budynek, mieszkanie na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Na metraż 58,5mkw składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

719 996 zł55 m² 13 138,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament oltaszyn premium /54m2! Polecamy na sprzedaż piękne mieszkanie na ul. Klasztornej we Wrocławiu Mieszkanie w nowym bloku z winda. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

419 000 zł41 m² 10 320,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 znajdujące się w świetnie rozwiniętej dzielnicy Gdyni - Witomino Leśniczówka. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

630 000 zł41 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

/ lubostroń / zielona okolica / balkon / do zamieszkania / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul Lubostroń. Nieruchomość położona na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mareza

Mareza,pomorskie

600 000 zł38 527 m² 15,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż działka budowlana nr 157/79 o powierzchni 38 527 m2 położona w miejscowości Mareza, gm. Kwidzyn, niedaleko Kwidzyna. Zgodnie ze studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży segment skrajny z dużą działką (500m2), zlokalizowany w dzielnicy mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckim. Wszystkie media miejskie. Zadbany do odświeżenia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

2 260 000 zł75 m² 30 133,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Hampton Home oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w doskonałym stanie, wykończone w 2022 roku i starannie utrzymywane przez właściciela. Idealne dla osób ceniących luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ołpiny

Ołpiny,małopolskie

288 000 zł70 m² 4 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Dom na wsi z dużą działką i budynkiem gospodarczym do adptacji. Polecam gospodarstwo o powierzchni 2,5 ha z domem drewnianym z bala do remontu i dużym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł139 m² 19 106 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Apartament ze wspaniałym tarasem 40 mkw na stronę zachodnią. Jeżeli szukasz propozycji w budynku z recepcją, dobrą komunikacją do metra Wilanowska, zachęcam do zobaczenia naszej propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowale

Kowale,pomorskie

860 000 zł155 m² 5 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 155m2, położony w południowej części Gdańska. Dom w stanie deweloperskim Po szczegółowe informacje zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budryka

Siemianowice Śląskie,śląskie

244 000 zł55 m² 4 457,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton! Lokal znajduje się Siemianowicach Śląskich Michałkowicach przy ulicy Budryka 10. Mieszkanie w stanie do remontu. Nieruchomość składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł146 m² 28 792,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Ustawny 4-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, o powierzchni 145,87 m2 na Warszawskim Mokotowie. Blisko park. Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

585 081 zł40 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Ziębice,dolnośląskie

255 000 zł32 m² 7 932 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marta Anysz Tel. Istnieje możliwość rozłożenia części płatności na raty. -Nieruchomość dostępna od 01.09.2024r. W przypadku zakupu w rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

560 000 zł170 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie M2 lub M3 W żorach / boguszowicach za dopłatą! Budynek wznoszony metodą tradycyjną murowaną w latach 90-tych i wyremontowany w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

459 900 zł77 m² 5 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe 77 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku Na Stoku. W mieszkaniu jest: -Salon z wyjściem na balkon -3 pokoje -kuchnia -łazienka -osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

716 000 zł50 m² 14 465 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

449 000 zł61 m² 7 309,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta w Mio Casa! niska cena za metr! Przestronne mieszkanie z 3 pokojami na parterze, idealne dla rodzin, lub inwestycja pod wynajem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Łódź,łódzkie

240 000 zł31 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,2 mkw. Jest możliwość przerobienia na dwupokojowe mieszkanie Lokal usytuowany na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1963 roku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helsińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

505 000 zł58 m² 8 647 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje W kołobrzgu Z balkonem oraz piwnicą! Mamy do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu, na osiedlu Europejskim, w spokojnej okolicy, z dala od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

360 844 zł31 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekspert Ds. Nieruchomości T: e: zapraszam do kontaktu oraz prezentację bezpośrednio na inwestycji! Mieszkanie z Ogrodem Lokalizacja: wrocław, iwiny Numer Lokalu: a15 Cena: 360 844,00 pln Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baryczka

Baryczka,mazowieckie

229 001 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 553 m²

Siedlisko z tradycyjnym domem z kamienia kazimierskiego do remontu w Baryczce niedaleko Janowca. Bez sąsiadów, pośród pól i lasów, 3 kilometry od pięknego Zalewu ze strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pułanki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

299 000 zł58 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja, obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,96 m2 , położone na II piętrze na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Giemzów

Giemzów,łódzkie

209 000 zł3 745 m² 55,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry! Na sprzedaż działka na uboczu, idealna na zabudowę rezydencjonalną, o wymiarach: szerokość 31 m oraz 100 m długości. Posiada kształt zbliżony do prostokąta. Jej.