dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Długa

Kraków,małopolskie

9 000 000 zł420 m² 21 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zabytkowa Kamienica na ul. Długiej! W niewielkiej odległości od Rynku Głównego , kilka minut spacerem od dworca pkp i pks , tuż obok Plant i Barbakanu w samym centrum miasta (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klimkówka

Klimkówka,małopolskie

409 999 zł3 745 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w malowniczej i cichej okolicy! Lokalizacja: zapraszam do zakupu działki o powierzchni 3745 m , położonej we wsi Klimkówka (gm. Ropa, powiat gorlicki). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gazdy

Nowy Targ,małopolskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Chcesz mieszkać w Nowym Targu, ale nie czuć miejskiego zgiełku? Mieć blisko Gorce i las za posesją? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Dom znajduje się na os. Gazdy w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

130 000 zł992 m² 131,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja cenowa! powierzchnia działki: 992 m2 Do sprzedaży posiadamy jeszcze w tym miejscu trzy działki o powierzchni od 970m2 do 1208m2 przeznaczenie: działki powstałe w wyniku podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

822 475 zł42 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bespośrednio od dewelopera! brak podatku pcc! oferta dotyczy lokalu nr E.1.12 Kameralne osiedle zatopione w zieleni! Wyjątkowa lokalizacja na wzgórzu położonym między ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

590 000 zł39 m² 15 012,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowaną na parterze w siedmiopiętrowym budynku. Mieszkanie mieści się przy ul. gen. Leopolda Okulickiego- dzielnica Bieńczyce. do dyspozycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ustka

Ustka,pomorskie

470 000 zł713 m² 659,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 713 m 2 , położoną w willowej części Ustki przy ulicy Armii Krajowej, w bliskiej odległości od linii brzegowej morza. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam serdecznie na prezentacje: tel. Słoneczne i ustawne mieszkanie na osiedlu Gaj! - przestronny salon 26 m2 (możliwość podziału na 2 pokoje) z wyjściem na duży balkon, - przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania po remoncie, bo chcesz uniknąć stresu? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość na Podzamczu. Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

437 750 zł52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nie przegap cennika dot. Innych mieszkań W tym budynku - na dole ogłoszenia Oferuję do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ramach inwestycji deweloperskiej na os. Sarni Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł144 m² 6 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:267 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów na Wrocławskim osiedlu Jerzmanów. Oferta deweloeprska 0% prowizji 0% pcc ostatnie dostępne lokale! Ta kameralna inwestycja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kąkolówka

Kąkolówka,podkarpackie

29 000 zł3 003 m² 9,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna, położona w gminie Błażową, w miejscowości Kąkolówka, położona bezpośrednio przy rzecze Ryjak. Działka znajduję w wsród zieleni, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Racibórz,śląskie

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na czwartym piętrze w niskim bloku na Wojska Polskiego. Składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł57 m² 8 782,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe z balkonem w Centrum miasta - obok ch Kaskada Lokalizacja: ul. Jagiellońska Powierzchnia: 56,82 m2, na którą składają się: - pokój/salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

670 915 zł36 m² 18 421,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Hit! nowa inwestycja na bemowie! - bez prwoziji - bezpośrednio od developera 0% kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii wyboru nieruchomości! Kontakt: mobile: - 5 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie znajduje się na Zawarciu, na 1 piętrze w niskiej, dwukondygnacyjnej kamienicy. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Kraków

Kraków,małopolskie

119 000 zł18 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany z kanałem w sercu os. Wzgórza Krzesławickie. Coś o czym każdy marzy - własne miejsce parkingowe w zatłoczonej Nowej Hucie. Garaż zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

1 790 000 zł202 m² 8 861,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jedyny taki apartament W częstochowie! oferta dla wymagającego klienta! Przepiękny, luksusowy apartament w stylu włoskim, z balkonem, usytuowany na trzecim piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

585 000 zł75 m² 7 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny Gotowy narożny lokal usługowy na parterze na nowym rozrastającym się dynamicznie osiedlu przy ul. Daliowej - boczna ul. Dożynkowej. Powierzchnia lokalu: 75,61 m2 (dostępny również lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł67 m² 17 761,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w apartamentowcu z 2005 roku przy ul Woronicza w Warszawie. To prestiżowa lokalizacja w otoczeniu drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł130 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gniezno,wielkopolskie

380 000 zł65 m² 5 873,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w centrum Gniezna przy ul. Sienkiewicza w bloku wybodowanym w 1985 roku. P o m i e s z c z e n i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 400 000 zł106 m² 13 226,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4- Pokojowy apartament w Ustroniu Morskim, wybudowany w 2009 roku z cegły. W budynku znajduje się 6 apartamentów, miejsca grillowego zadaszonego, oraz podjazdu na auta dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

340 000 zł75 m² 4 509,28 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(75,4 m2) z widokiem na las i blisko centrum! Mieszkanie jest bardzo unikalne i wykończone z największa dbałością o detale. Spory metraż, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł50 m² 13 346,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie może nabyć osoba spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

430 000 zł36 m² 11 813,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Urocze 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta - idealne dla pary lub singla! Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji przy ulicy św. Mikołaja.? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł74 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie spółdzielczo - własnościowe bez księgi wieczystej o powierzchni 74m2 mieszczącego się w dzielnicy Bukowe-Klęskowo. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerkaska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Piękne mieszkanie na Osiedlu Leśnym na parterze bezpośrednio po kapitalnym remoncie. Ogłoszenie prywatne. Duże trzy pokojowe mieszkanie 50m2 z aneksem kuchennym na parterze w kameralnym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

890 000 zł90 m² 9 837,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Doradzamynieruchomosci prezentujemy Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,47 m2, zlokalizowane przy głównej arterii komunikacyjnej Rzeszowa, ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Współczesna

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł46 m² 11 239,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na ostatnim - trzecim piętrze budynku z windą, w kameralnej i popularnej inwestycji 'nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rożnów

Rożnów,małopolskie

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu kompleks 8 działek budowlanych nad jeziorem Rożnowskim w miejscowości Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem Kompleks 8 działek budowlanych gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł55 m² 15 713 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Białołęce, ul. Kąty Grodziskie 19D - Wymarzone Miejsce z Ogródkiem i Tarasami! Mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, położone na Białołęce, przy ulicy Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem w top lokalizacji - Jana Pawła II. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 50 m Piętro 6 - przepiękny widok, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 012 zł47 m² 8 957,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Banie Mazurskie

Banie Mazurskie,warmińsko-mazurskie

409 000 zł77 299 m² 5,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Banie Mazurskie * wyjątkowa działka 7,7299 ha * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej w miejscowości Banie Mazurskie przy ulicy Leśna / Polna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

183 000 zł35 m² 5 229 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna Prezentujemy Państwu nieruchomość w Ostródzie przy ul. Jaracza. Idealne mieszkanie dla każdego za niewielkie pieniądze. Budynek i okolica: budynek i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

358 000 zł62 m² 5 737 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów| parter, 3 pokoje, 62,4 m2 Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie, do remontu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, przestronnego przedpokoju. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Byszki

Byszki,wielkopolskie

104 000 zł999 m² 104,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W byszkach zobacz pozostałe oferty Z tej lokalizacji! Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Wieniec

Wieniec,kujawsko-pomorskie

544 000 zł6 798 m² 80,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna inwestycyjnie działka o powierzchni 6798 m2 położonej w miejscowości Wieniec w gm. Brześć Kujawski, w woj. kujawsko-pomorskim. Teren niezabudowany, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

958 000 zł63 m² 15 182,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym budynku z 1972 roku. Bardzo dobry rozkład mieszkania które składa się z : przedpokój - 8m2, 3 pokoje (12m2, 9m2, 8m2), salon - 16m2 z wyjściem.