dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł737 m² 895,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na bydgoskim Szwederowie z możliwościami inwestycyjnymi. Działka o powierzchni 737 m2 z budynkiem 1 piętrowym przy ulicy Skorupki w Bydgoszczy o wielkości 131m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

580 000 zł45 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z dostępem do balkonu, otwartej na salon kuchni, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 44.8 m2. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł95 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poddaszu (adaptacja strychu) Powierzchnia po podłodze 95m. Możliwość wynajęcia mieszkania z opcją zakupu po kilku miesiącach. Słoneczne, umeblowane mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

539 999 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gaj-Śliczna | 2pok |rozkład! Polecam na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy gaj- ul. Śliczna, o powierzchni 42m2. Nieruchomość dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Łódź,łódzkie

329 000 zł40 m² 8 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przedstawiam ofertę sprzedaży inwestycyjnego mieszkania o powierzchni 40,26 m , składającego się z dwóch kawalerek z antresolami. Nieruchomość znajduje się w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

375 000 zł128 m² 2 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

! nowa niższa cena 375 000 pln! Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 64 m2, wybudowany w latach powojennych wraz z budynkami przynależnymi. Gospodarstwo zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 33m2 w budynku czteropiętrowym zlokalizowane na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni ,łazienki, dużego pokoju z balkonem, małego pokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

330 000 zł2 083 m² 158,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka idealna pod budowę domu z ogrodem Dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta, nie rezygnując jednocześnie z jego bliskości Nieruchomość gruntowa nr 655/6 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajewicza

Piaseczno,mazowieckie

519 000 zł44 m² 11 811,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Czy szukasz idealnego mieszkania gotowego do zamieszkania? Czy zależy Ci na tym, aby Twoja przyszła nieruchomość znajdowała się w centrum Piaseczna, była jasna, przestronna i położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

282 160 zł35 m² 8 002,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja Cenowa! - Poprzednia cena to 352 000 zł! Teraz możesz zaoszczędzić ponad 70 000 zł! Czas promocji ograniczony czasowo. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie i już dziś. Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

698 977 zł72 m² 9 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cena: 698 977 zł Lokalizacja: wrocław, dzielnica Psie Pole Powierzchnia: 71,69 m Liczba pokoi: 4 (3 sypialnie i salon z aneksem kuchennym) Miejsce w garażu podziemnym: obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Jeżewo

Jeżewo,mazowieckie

3 713 040 zł30 942 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 3.0942 ha ( 30.942 m2) Grunty orne z przeznaczeniem w Studium jako usługi ogólno-miejskie. Prezentowany teren składa się z sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 360 000 zł82 m² 16 504,80 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ochocie! mieszkanie W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje z otwartą kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gilowice

Gilowice,śląskie

550 000 zł112 m² 4 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący! Jeśli chcesz mieszkać w zielonej części Polski w powiecie żywieckim, u stóp Beskidu Małego we wschodniej części Kotliny Żywieckiej to mam dla Ciebie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

601 830 zł61 m² 9 924,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Prezentujemy do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim w Niepołomicach na nowopowstałym kameralnym osiedlu. Mieszkanie jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głowackiego

Malbork,pomorskie

550 000 zł252 m² 2 182,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kościelna

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł224 m² 2 633,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego! Na sprzedaż działka budowlana nr 50/4 o powierzchni 224 m2, zlokalizowana przy ulicy Kościelnej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

349 000 zł44 m² 7 867,45 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,36m2, położone na X piętrze w Śródmieściu w Opolu. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł52 m² 20 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie o powierzchni 52.5m2 na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy z 1935r. (bez windy), stary Mokotów, blisko parków, ul.Bałuckiego. Ciche, słoneczne, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

280 000 zł122 m² 2 295,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 964 m²

Wolnostojący dom W jastrzębiu-zdroju oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Moszczenica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

972 000 zł58 m² 16 787,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu "stawki" o powierzchni 57,90 m Mieszkanie: -Przestronny salon z balkonem -2 sypialnie -widna kuchnia -oddzielna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

909 500 zł39 m² 23 495,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja | duży balkon | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje | garaż | oddanie Q1 2026 Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m2, położone na wysokim parterze wielorodzinnego budynku przy ul. Armii Krajowej w Krakowie. Mieszkanie: kuchnia pokój z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poręba

Poręba,śląskie

1 250 000 zł1 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

### Ogłoszenie Sprzedaży Nieruchomości w Porębie koło Zawiercia Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m , znajdująca się w Porębie koło Zawiercia. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł56 m² 4 760,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie mieszczące się w spokojnej kamienicy w śródmieściu miasta w okolicy ul.Kosynierów Gdyńskich. Nieruchomość ma 55,67m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiny

Osiny,mazowieckie

570 000 zł260 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z przełomu lat 80/90. Dzięki oze praktycznie zerowe koszty utrzymania. Pompa ciepła z 2023r oraz fotowoltaika 10 kw z 2021r, przydomowa oczyszczalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Interesuje Cię bliskość terenów zielonych oraz pełna infrastruktura handlowo - usługowa pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolonia Praca

Gdańsk,pomorskie

724 740 zł39 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osiek

Osiek,dolnośląskie

175 000 zł1 126 m² 155,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja cenowa! Działka budowlana o powierzchni 11,26 a, zlokalizowana w Osieku. Grunt o regularnym, prostokątnym kształcie. Dojazd bezpośrednio drogą asfaltową. W mpzp grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Sprzedaż dom - nowy, wolnostojący, dwukondygnacyjny, o pow. mieszkalnej ok.220 m2. działka 763 m2. - opole - Grudzice. Proponujemy Państwu wolnostojący, dwukondygnacyjny , wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

2 050 000 zł400 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:368 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż inteligentny dom Z klasą dla wymagającego klienta! Wyjątkowy, piękny, funkcjonalny, wielorodzinny, o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadrzeczna

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 999 000 zł280 m² 10 710,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Jeden z bardziej charakterystycznych kazimierskich domów, przedwojenna Willa Rodziny Doraczyńskich szuka nowych właścicieli, którzy przywrócą jej świetność. Nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skórka

Skórka,wielkopolskie

80 000 zł764 m² 104,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną wolno stojącą o powierzchni 764 m 2 w Skórce gm. Krajenka Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona- jako "teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

374 779 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkań na nowopowstającym osiedlu, zlokalizowanym tylko 5 km od centrum Rzeszowa wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie parku naukowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skępe

Skępe,kujawsko-pomorskie

249 000 zł5 295 m² 47,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w miejscowości Skępe z bezpośrednim dostępem do jeziora Święte Główne atuty nieruchomości: z linią brzegową cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

980 000 zł138 m² 7 100,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Pompa ciepła l rekuperacja l klimatyzajca Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Dom budowany według projektu dom w Jabłonkach firmy Archon. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ochodze

Ochodze,opolskie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Unikalny dom z prywatnym laskiem i urokliwym ogrodem na 24 arowej działce Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży piętrowego domu o powierzchni 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdynia,pomorskie

495 000 zł27 m² 18 553,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Norwida 4 w Gdyni o powierzchni 26,68m2, położona na drugim piętrze. Forma własności spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majakowskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania! niska zabudowa! świetna lokalizacja! wiekszośc umeblowania W cenie! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Potrzeba pilnej sprzedaży zachęcam do zlożenia oferty zakupu! Dom położony w okolicy Śródmieścia, w spokojnej dzielnicy. Pow. ok. 150m2, na którą składa się: parter: 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skargi

Gdynia,pomorskie

2 399 000 zł120 m² 19 991,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Oferta tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż klimatyczny dom o łącznej powierzchni 120m w prestiżowej dzielnicy Gdyni- kamienna Góra. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Piotra.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij