dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Przedstawiamy atrakcyjną propozycję zakupu komfortowego mieszkania w sercu Nowogrodu Bobrzańskiego, przy ul. Pocztowej 8. Lokal znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł41,50 m² 18 915,66 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe, nowoczesne, świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w cichym i zielonym osiedlu w dzielnicy Żoliborz. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,88 m² 18 131,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości nad morzem zarówno do własnego wypoczynku, jak i jako pewna inwestycja. Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 46,88.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,20 m² 5 639,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ulicy Pułku Strzelców 22 Mieszkanie kiedyś to dwa osobne mieszkania, istnieje możliwość podziału Mieszkanie o powierzchni 67, 2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł199,90 m² 7 003,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Solida Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość do remontu o ogromnym potencjale komercyjnym, położoną w samym sercu jednego z najpopularniejszych uzdrowisk.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 000 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95 m² 7 357,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł14 611 m² 239,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

: krótko: działka o powierzchni 14611 m2 w super lokalizacji, w centrum Kutna z przeznaczeniem usługowym/przemysłowym. : dla kogo? Dla inwestora pod budowę firmy, działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 000 zł97,26 m² 9 017,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Uwaga! Pierwsze 2 zdjęcia to jedynie możliwe zagospodarowanie terenu wokół domu. Zostały tylko 3 wolne lokale. Domy typu czworaki, własny ogródek, stan deweloperski, miejsca parkingowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 822 zł48,46 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł164,10 m² 10 237,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m + garaż 15,5m ). Cena: 1 680 000 zł Dom: nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł79 m² 13 797,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Dom wykończony, gotowy do wejścia, komfort! Brak podatku pcc! Brak prowizji! Prezentuję na sprzedaż dom o pow. ok. 79 m2, położony w podkrakowskim Zabierzowie przy ul. Nad Wodą 46b, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 000 zł7 400 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna 74 ary Ryglice Szukasz gruntu pod pewny biznes? To oferta, która może zagwarantować sukces Twojej inwestycji! Na sprzedaż świetnie położona działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł97 m² 14 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni 96,7m2 na działce 250m2 m z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł46,64 m² 20 990,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy zielonym skwerze | Metro Plac Wilsona | idealne także na biuro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł163 m² 6 687,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, gotowego do wprowadzenia domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ulicy Wilczyńskiego w Sokołowie Podlaskim. Budynek usytuowany w I.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,74 m² 34 858,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja Nowe Kolibki - deweloper Invest Komfort - kameralne osiedle klasy premium z 2024 roku, wkomponowane w leśne otoczenie, - nowoczesna strefa fitness.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,44 m² 11 909,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł340 m² 1 585,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare Tychy, ul. Kościuszki 15. Perełka lokalizacyjna. Działka o pow.340 m2 zabudowana domem do remontu lub rozbiórki o pow. ok 180 m2 (120 m2 parter, 60 m2 poddasze). Wszystkie media. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Olsztyn,śląskie

72 000 zł37,25 m² 1 932,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie częstochowskim, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł73,55 m² 5 697 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z dużym metrażem, świetną komunikacją i potencjałem na coś więcej niż standardowy lokal mieszkalny? Ta nieruchomość daje możliwości, które rzadko pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł2 167 m² 588,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod inwestycję - węgrzce wielkie, ul. Parkowa fv vat , cena W ogloszeniu to cena brutto Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 775 000 zł18 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż grunt w Fałkowie przeznaczony pod ag o powierzchni 1.85 ha dz nr 320 i 321. Działki objęte są miejscowym mpzp - Uchwała nr XXXVIII/447/2010 Rady Gminy Łubowo z dnia 29.

Szczegóły ogłoszenia

683 650 zł121,50 m² 5 626,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

NA sprzedaż lewy I prawy segment bliźniaka W ratajach (gmina chodzież) Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, bez podpiwniczenia z 2 miejscami postojowymi na działce oraz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł138 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Idealne połączenie domu i miejsca do pracy nieruchomość z garażami i budynkiem gospodarczym Suwałki. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 138 m (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

435 764 zł53,68 m² 8 117,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Szukasz innej lokalizacji ? Zadzwoń i umówmy się na spotkanie - posiadam bogatą ofertę rynku pierwotnego na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:135 104 m²

Pałac w Luberadzu - unikalna rezydencja z XVIII wieku Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy pałac z końca XVIII wieku, położony w malowniczej miejscowości Luberadz, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł4 170 m² 89,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania okazała działka o pow 4170 m 2 z możliwością budowy domu mieszkalnego położona w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł90 m² 1 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym - do generalnego remontu. Lokalizacja: konin ul. Jędrzejewskiego, os. Gosławice w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

100 800 zł2 240 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 2240 mkw, o wymiarach około 42 m x 53 m, położona w miejscowości Bobrownickie Pole, w powiecie lipnowskim, z wydanymi warunkami zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł200 m² 3 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Na sprzedaż przytulny dom z ładną działką położony w miejscowości Piszczac, powiat Bialski. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą: parter: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 848 m² 156,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1848 m2. Według planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Działka znajduje się w pięknej malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 215 m² 180,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

******doskonała oferta działki budowlanej****** Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę budowlaną położoną w Łapach przy ulicy Mierosławskiego (nowa ulica.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł5 654 m² 244,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa-huta, ul. Brzeska. Działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową Z wz I projektem budowlanym O pow. 5654 m 2. Działka inwestycyjna z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł495 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze. Oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację. Michał Rosa Specjalista ds. Sprzedaży Tel:   Cena za dwie działki! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 480 zł69,84 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- mieszkania W zabudowie szeregowej śledziejowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 69,84 m2 ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38,63 m² 4 789,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub bezpiecznej przystani dla bliskiej osoby? Mam dla Ciebie idealną propozycję przy ul. Plebiscytowej w Rydułtowach! To jasne i ciepłe wnętrze czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Szukasz miejscq, w którym od razu poczujesz ciepło domowego ogniska? To dom dla rodzin marzących o wygodnej przestrzeni, funkcjonalnym układzie i tarasie z widokiem na Trzy Korony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 900 zł25,96 m² 11 899,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-2 , kawalerka , 26m2 , I piętro. Budynek w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł107 m² 6 495,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Nowy dom Zaledwie 10min od Bydgoszczy rezerwacja. Nowa Oferta Domu Jednorodzinnego Wolnostojącego! Budynek przygotowany do odbioru, więc jeśli potrzebujesz możesz go nabyć jeszcze w fazie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 256 zł33,08 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.