dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

660 000 zł36 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wzgórza krzesławickie - os. NA wzgórzach Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgózach w Krakowie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Tarnogaj przy ul. ks.Cz. Klimasa. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni , łazienki i garderoby. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

699 000 zł86 m² 8 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

292 000 zł46 m² 6 348 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł37 m² 16 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na Wilanowie / Zawady. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Wałbrzych,dolnośląskie

289 000 zł49 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Hetmańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła, bazar. Zadbana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

800 000 zł170 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość ulokowaną tuż przy granicy miasta Lublin. Do zaoferowania mamy dom w stanie deweloperskim. Na parterze 2 sypialnie, 2 łazienki, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie wykończone "pod klucz". Mieszkanie jest już gotowe do wprowadzenia się i znajduje się na siódmym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ostatni wolny dom - miejscowość Wielka Wieś zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

519 900 zł81 m² 6 418,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania w malowniczym Lęborku. To mieszkanie wyróżnia się profesjonalnie przygotowanym projektem architektonicznym, który zostaje dołączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

819 900 zł128 m² 6 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 420 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

825 000 zł92 m² 8 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

375 000 zł53 m² 7 088,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe, położone na I piętrze kilkurodzinnego budynku po termomodernizacji, w Cieplicach. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittenberga

Żyrardów,mazowieckie

255 000 zł32 m² 8 074,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Jeśli cenisz sobie spokój i bliskość natury to mieszkanie jest idealne dla Ciebie. Przytulna kawalerka z pięknym widokiem z okien na zieleń, znajduje się na 3cim pietrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kowary

Kowary,dolnośląskie

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1700 m2. Oraz działki do wydzielenia z większych działek o powierzchniach od 1500 m2 , położone na przełęczy Kowarskiej w Karkonoszach. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pokoleniowa

Grabowiec,pomorskie

520 000 zł2 212 m² 235,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka w kształcie trapezu w atrakcyjnym położeniu nieopodal trasy kaszubskiej! Cicha i spokojna okolica przy lesie w miejscowości Grabowiec gmina Szemud! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Milanówek

Milanówek,mazowieckie

622 000 zł1 380 m² 450,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana położona w spokojnej i urokliwej części Milanówka. Działka o powierzchni 1380 m2 Doskonałe wymiary 35 x 39 Media : prąd, woda, gaz , światłowód. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

640 000 zł81 m² 7 892,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Opis nieruchomości informacje ogólne Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 81,09m2 usytuowanego na parterze w kamienicy. Lokalizacja mieszkania to boczna ulicy Nadbystrzyckiej. Mimo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł27 m² 17 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2 mieszczące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie 1 rok temu przeszło generalny remont. Została wymieniona w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł118 m² 8 262,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja W willowej dzielnicy komfortowe mieszkanie Z tarasem możliwość wydzielenia strefy do pracy W trybie home office. Dogodna komunikacja W pobliżu osiedla Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Długosza

Żagań,lubuskie

219 000 zł1 045 m² 209,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki idealnej pod elegancki dom wolnostojący lub bliźniak. Jest zlokalizowana na prestiżowym obszarze domów jednorodzinnych. Doskonale skomunikowana. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Topczewo

Topczewo,podlaskie

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

*** siedlisko na kolonii W gminie topczewo*** cicha podlaska wieś *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego w odległości ok 4 km od Topczewa (gm. Wyszki). Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł42 m² 16 904,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa, wola, ulrychów, ul. Krępowieckiego 9 Bardzo blisko Metra linii M2 Księcia Janusza 500 m bez prowizji od Strony Kupującej. Mieszkanie jest jasne i słoneczne, okna na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wólka Nadrybska

Wólka Nadrybska,lubelskie

47 000 zł23 000 m² 2,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 2,3 ha położonej w Wólce Nadbryskiej (gmina Cyców, powiat łęczyński). Działka niezwykle malownicza i położna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krakusa

Rybnik,śląskie

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferta na wyłączność naszego biura Wszystkie zdjęcia oferty dostępne na naszej stronie internetowej ogród/ garaż/ fotowoltaika/ klimatyzacja/ odkurzacz centralny Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ulicy Wincentego Witosa. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji z licznymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 48m2, znajdującą się zaledwie 3km od Wrocławskiego Rynku, w bloku z wielkiej płyty z roku 1974. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł64 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł131 m² 8 689,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Domy o wyjątkowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

307 500 zł140 m² 2 196,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek Gospodarczo-Magazynowy pod Toruniem - 140 m2 - duża działka Nieruchomość złożona z: hall 4 m.kw pomieszczenie gospodarcze 2,5 m.kw pomieszczenie socjalne 3,4 m.kw magazyn 5 m.kw pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł77 m² 7 740,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nietuzinkowe mieszkanie w sercu Bydgoskiego Przedmieścia. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zajączka

Gliwice,śląskie

248 000 zł44 m² 5 615,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne pomieszczenia, dwustronne - okna na wschód i zachód, balkon / rolety zewnętrzne, wewnętrzny parking dla mieszkańców, garaż - opcja zakupu. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 400 000 zł2 581 m² 542,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealna pod zabudowę mieszkaniowo - usługową ,usługi typu dom opieki,rehabilitacje,fizjoterapia. Zgodnie z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł77 m² 10 064,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prześliczne, zadbane, dopieszczone W każdym szczególe 2 poziomowe mieszkanie W poznaniu Czy szukasz mieszkania, które pozwoli Ci na komfortowy wypoczynek? Miejsca, którego przestrzeń zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

489 900 zł52 m² 9 445 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie. Już możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł52 m² 10 477,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej i cichej lokalizacji? Cenisz sobie bliskie otoczenie zieleni a zarazem chciałbyś mieć łatwy dostęp do centrum miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Marcelin

Marcelin,zachodniopomorskie

790 000 zł7 000 m² 112,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki komercyjnej o powierzchni 7000 m . Działka położona jest w miejscowości Marcelin, przy drodze krajowej nr 20, na trasie Szczecinek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

375 224 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkań na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie, otoczone dużą ilością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

746 700 zł47 m² 15 887,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Inwestycyjne 2 pokoje - Metro Imielin - rynkowa cena Idealne miejsce do zamieszkania lub inwestycyjnie pod wynajem - tylko 200 m. do Metra Imielin - 8 min. do Mordoru, 15 min. do Centrum - ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Łowisku

Kamionki,wielkopolskie

449 000 zł49 m² 9 122,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam Mam na sprzedaż mieszkanie przy ul Łowisku w Kamionkach woj wlkp. Mieszkanie urządzone. Niskie koszty utrzymania Szybki dojazd do Poznania W okolicy sklepy,szkoły i obiekty uslugowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł128 m² 6 640,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 128m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym,.