dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

500 000 zł62,30 m² 8 025,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne mieszkanie 62,3 m oraz piwnica 8,2 m w Malborku ul. Warecka Możliwa zamiana na dom w Malborku lub w okolicy. Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 861 zł44,69 m² 7 761,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 200 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w otoczeniu natury? Mamy coś dla Ciebie! Cisza, szum drzew, śpiew ptaków i błogi spokój z dala od zgiełku codzienności właśnie tak można opisać działki.

Szczegóły ogłoszenia

517 280 zł42,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 42,40 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł160,20 m² 7 428,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 338 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z garażem wolnostojącym, położony w malowniczej wsi na Dolnym Śląsku, zaledwie 7 km od Lwówka Śląskiego. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

538 000 zł1 800 m² 298,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta na sprzedaż działek z linią brzegową w jamnie/koszalin! Szukasz idealnego miejsca na inwestycję nad morzem? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż trzy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,20 m² 10 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez podatku gotowe do odbioru Polecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach. Cena obejmuje przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

39 000 zł14 m² 2 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej - Bydgoszcz, ul. Ułańska 10 Oferuję na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe zlokalizowane w hali garażowej przy ul. Ułańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu położone w zadbanej , ładnej , w spokojnym, zielonym zakątku Górnego Sobięcina. Dwa pokoje z kuchnią ,z możliwością zrobienia łazienki, -toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł57,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne słoneczne mieszkanie położone na III piętrze w bloku w lubianej lokalizacji osiedle Górny Taras przy u. 11 Listopada. W skład mieszkania o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

196 000 zł1 421 m² 137,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej okolicy w Cielu. Teren nie objęty.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu ofertę dużego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,30 m² 11 796,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 113 - nowa inwestycja Modena Group, bezpośrednio przy Parku Śląskim. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł208,40 m² 5 758,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Na sprzedaż nieruchomość usługowa o charakterze gastronomiczno-hotelowym, zlokalizowana w miejscowości Giewartów, w odległości ok. 250 metrów od Jeziora Powidzkiego. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowej działki rekreacyjnej (na sprzedaż udziały w działce 16/25) o pow. 880m2, położonej na terenie miejscowości Strzekęcino k. Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Polna

Młynary,warmińsko-mazurskie

490 000 zł142 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Oferta Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 142 m wraz z działką o powierzchni 1665 m , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Młynary. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Siedlice,zachodniopomorskie

1 550 000 zł529 m² 2 930,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 774 m²

Na sprzedaż hal produkcyjno-usługowa posadowiona na działce przemysłowej o powierzchni 4774 m2 z możliwą działalnością uciążliwą. Hala wykonana z płyty warstwowej z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł117,97 m² 4 746,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa cena 560 000 złotych Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe w Trzciance 117,97 m | wysoki standard | po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł65,80 m² 5 455,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchnj 65,8 m - Osiedle Północ (przylesie) Przestronne mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na 5 piętrze na popularnym Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

237 825 zł1 057 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży 4 działkek nad morzem w miejscowości Słajszewo, powiat Wejherowski gmina Choczewo. Do sprzedania 4 działki o powierzchni od 1011m2 do 1057 m2 w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł10 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna 1 ha | chochorowice, gm. Podegrodzie Wyjątkowa oferta dla inwestorów i firm poszukujących dużej, w pełni dostępnej działki usługowo-produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł847 m² 225,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z urokliwie położonymi działkami budowlanymi w Dąbrówkach, gm. Wasilków. W sprzedaży dostępnych jest kilkanaście parceli o powierzchni od ok. 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poronin,małopolskie

2 640 000 zł167,40 m² 15 770,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych domów, położonych na jednej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 700 m (7 arów). To.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł750 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:750 m²

Głogów, stacja paliw z terenem do inwestycji, 750m2, sprzedaż, 3 350 000zł Oferta bez prowizji dla kupującego! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa to nie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: metro M2 Księcia Janusza, fort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 000 zł34 m² 8 058,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W biurze notus! Na sprzedaż kawalerka z balkonem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- funkcjonalny układ pomieszczeń - ogródek dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł9 327 m² 203,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Żołędowie o powierzchni 9327mkw. Działka nie jest objęta mpzp Dojazd do działki drogą asfaltową a ostatnie 100m drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

116 610 zł1 794 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1794 m2 znajduje się w kompleksie kilkunastu działek, zaledwie 5 minut od Gryfic. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł81,90 m² 8 290,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Msz Segment 81,9 m | 2 pokoje + salon | Oława, ul. Szmaragdowa | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż komfortowy, bezczynszowy segment z 2018 roku, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł57 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gorcach. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Ogrzewanie co z kotłem znajdującym się w piwnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,10 m² 9 129,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parter | 2 pokoje | 47,10 m | piwnica | Ustka | blisko morza. Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m , położone na parterze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł450 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:650 m²

Pensjonat Willa Kormoran w Augustowie - gotowy biznes do przejęcia Przestronny, wyposażony obiekt wypoczynkowy położony w turystycznej bardzo popularnej miejscowości Augustów 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

930 000 zł140 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 5 kilometrów drogi od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

21 170 000 zł30 600 m² 691,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa działka widokowa 3,06 ha (30 600 m ) przy Tatrzańskim Parku Narodowym. Biuro property oferuje na sprzedaż wyjątkową, ponad 3-hektarową działkę widokową , uznawaną za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

164 625 zł1 317 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z "nowych" ulic w Kruszwicy - przy ulicy Kruczej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł295 m² 6 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Dom W świdrze | klasyczna forma | piękny ogród 1527m | cisza I spokój Tradycyjny dom jednorodzinny, zanurzony w zieleni, usytuowany w willowej, spokojnej części Otwocka - Świdrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł218 m² 8 252,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 218m2, dom jest usadowiony na działce 440m2. Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi usługami. Wjazd na posesję z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 040 zł106,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokoje, kuchnia, 3 balkony, 2 miejsca w garażu Czteropokojowe komfortowe, urządzone mieszkanie z trzema balkonami/tarasami, oddzielną kuchnią z jadalnią i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł34,20 m² 4 005,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 6 tym piętrze w bloku 10 piętrowym o powierzchnii 34,2 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu śródmieściu przy ul. Wojska.