dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

970 000 zł141 m² 6 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Przedstawiamy do sprzedaży ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok.141 m2, usytuowany na dużej działce o pow. ok. 1400m2. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

569 000 zł79 m² 7 222,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Goleniów to dobra lokalizacja ze względu na infrastrukturę oraz Park Przemysłowy. To 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w samy centrum Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Tarnów,małopolskie

479 000 zł72 m² 6 652,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe bardzo komfortowe mieszkanie. na pierwszym piętrze. Zlokalizowane w centrum miasta Tarnowa .Możliwość łatwego dostępu do komunikacji miejskiej, banków, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł73 m² 13 684,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Budynek i okolica: - budynek to niski, kameralny apartamentowiec z windą w otoczeniu domów jednorodzinnych - w odległości 100m znajduje się nowo powstały Park Duchacki - autobus: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł47 m² 10 338,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok, 2 piętro, rewelacyjna lokalizacja! Os. Kosmonautów, 47,3m2, 3pokoje, balkon, piwnica Układ niezależny, mieszkanie dwustronne! Bardzo blisko przystanku tramwajowego i autobusowego! Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 mieści się na parterze w czteropiętrowym nowoczesnym apartamentowcu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia Jagodno. Wchodząc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jawornik

Jawornik,małopolskie

170 000 zł700 m² 242,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miło mi zaprezentować działkę budowlaną, idealną pod budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Działka znajduje się w Jaworniku rejon Bugaj, wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 980 zł40 m² 9 297,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieluńska

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł47 m² 16 419,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy mieszkanie położone przy ul. Wieluńska 1 w obrębie dzielnicy Wola, w części Ulrychów, w odległości 3.58km od centrum miasta. Słoneczne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jezierzany

Jezierzany,dolnośląskie

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Oferta tylko U nas Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego znajdującego się w miejscowości Jezierzany gm. Miłkowice (powiat legnicki) zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Prądocin,kujawsko-pomorskie

100 000 zł521 m² 191,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki w Prądocinie, gmina Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość o powierzchni 521m2 położona jest w sąsiedztwie domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

440 100 zł54 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

/ mieszkanie gotowe do odbioru / Nowa inwestycja która zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort dzięki licznym udogodnieniom: -Mieszkania wyposażone w duże przeszklenia, tarasy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

432 000 zł40 m² 10 878,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Toruń, ul. Henryka Strobanda, kupujący nie płaci podatku pcc Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 22,7 m.kw pokój 13 m.kw łazienka 4 m.kw W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Aleja Katowicka

Wolica,mazowieckie

5 591 300 zł10 166 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo w naszej ofercie piękna - ustawna działka inwestycyjna 1,0 ha. Zapraszam. Działka o powierzchni 10166 m2, dla działki uchwalony Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 147 000 zł68 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone o pow. 67,50m2, 3 pokoje, VI piętro, położone w Gdańsku - Letnicy. Nieruchomość mieści się w budynku 17 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błękitna

Gdynia,pomorskie

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica |gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji blisko Centrum Kielc. Prezentujemy Państwu 2 pokojowe, dwustronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczowa

Warszawa,mazowieckie

844 000 zł47 m² 17 957,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w spokojnej części Bielan. Nieruchomość położona w otulinie zieleni zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 999 000 zł350 m² 8 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Zapraszamy w przestronne wnętrza domu w Centrum Ząbek. Na powierzchni ok. 350 mkw mieści się duże, dwupoziomowe mieszkanie oraz salon usługowy. W mieszkaniu, na pierwszym piętrze mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

393 830 zł35 m² 11 106,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 2 wydzielone kawalerki W super cenie Szanowni Państwo serdecznie przedstawiamy promocje dwupaku od inwestora - podział zakłada wydzielenie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy w dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 890 000 zł3 711 m² 778,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam działkę inwestycyjną w doskonale rozwijającej się części Torunia! Działka wielorodzinna (mw). Typ własności: odrębna własność. Działka o imponującej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dostatnia

Warszawa,mazowieckie

1 866 150 zł96 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawadzkiego

Suwałki,podlaskie

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament 2-poziomowy znajdujący się w samym Sercu Suwałk, przy ulicy Ks. J.J. Zawadzkiego. Jest to przestronne, jasne i komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kiki

Kiki,łódzkie

165 000 zł2 295 m² 71,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2295 m2 -miejscowość Kiki, 27 km od centrum Łodzi, -Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i rekreacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł105 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, posadowiony na ładnej przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 113,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1887

Oferta biura The House Nieruchomości. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną dużą kuchnią w Sopocie Górnym w pięknej zabytkowej sopockiej kamienicy. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

280 500 zł1 100 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1100 m położoną w miejscowości Zaborówek, w pobliżu Zaborowa i Leszna. Działka jest atrakcyjnie usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł108 m² 6 935,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

! zobacz tę nieruchomość nie wychodząc z domu! Wirtualna wizyta 360 stopni:! Na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze zadbanej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

579 611 zł39 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.