dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

88 000 zł2 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łąkta Dolna Gmina Trzciana- oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach 22 ar,26 ar i 34 ar. Działki w trakcie podziału geodezyjnego, objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż oferuję drewniany dom o powierzchni ok. 80 m plus poddasze do adaptacji, położony w malowniczej miejscowości Toki, w gminie Nowy Żmigród, powiat Jasło. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,90 m² 8 766,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1775

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Rynku w Oławie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wynajmowane. Mieszkanie ma powierzchnię razem 51.9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł4 679 m² 40,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę o powierzchni 4679mkw w Ostrowie Lubelskim (województwo: lubelskie powiat: lubarowski). Działka objęta jest planem miejscowym zgodnie z którym: - jest to teren teren.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 900 m² 62,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane przy lesie państwowym- łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w sztutowie Działki o powierzchni od 4.000 m2 do 8.500 m2 Położone przy ulicy Przemysłowej. Działki na terenie płaskim, nie zalesionym. Media w drodze. Dobre niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 045 zł57,12 m² 9 261,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Lokalizacja: dom położony w miejscowości Łęgowo, znajdującej się w odległości ok. 4 km od Pruszcza Gdańskiego i ok. 15 km od centrum Gdańska. To lokalizacja doskonała dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł842 m² 2 969,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 173 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki w spokojnej, cichej wsi Adelinów w województwie łódzkim, powiat piotrkowski, gmina Sulejów. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, całoroczny. Prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28,50 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe położone w Tychach na osiedlu "t" przy al. Piłsudskiego 42. Dogodna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy w środku miasta. Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

181 500 zł1 452 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zadbana działka nr 847/1 o powierzchni 1452 mkw. w Dolsku, przy ul. Gajowej. Działka z uporządkowaną przestrzenią i licznymi nasadzeniami iglastymi wzdłuż ogrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł135 m² 14 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo w urokliwej okolicy Gołogóry (gmina Świątki). To piękne miejsce o powierzchni niespełna 18 ha hektarów otoczone pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł31,39 m² 14 622,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania na start albo gotowca pod inwestycję? To wnętrze ma wszystko: świetny układ, nowoczesne wykończenie, dużo światła i 2 miejsca parkingowe - w tym jedno w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Słoneczna kawalerka o powierzchni 25 m2 usytuowana w cichej i zielonej części dzielnicy Gdynia - Wzgórze Św. Maksymiliana. Jest to mieszkanie o układzie pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 509 m² 370,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 6632/4 o powierzchni 2509m2, ujęta w mpzp pod zabudowę mieszkaniową. świetna lokalizacja, wjazd od ul. Stanisława Mińskiego: 800m stacja pkp Anielina 900m Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Smolajny

Smolajny,warmińsko-mazurskie

780 000 zł134,80 m² 5 786,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: wyjątkowy dom jednorodzinny znajdujący przy nowo wybudowanej obwodnicy dk51. Świetnie skomunikowany ze względu na swoje położenie, bliskość dwóch aglomeracji tj. Lidzbarka Warmińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł8 000 m² 4,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 8000 m z warunkami zabudowy na domek jednorodzinny o pow. zabudowy do 80 m2. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 28 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,50 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie oranżerią szklaną balkon zabudowany w szkle mieszkanie na Podzamczu w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł62,73 m² 5 978 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferuję Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan o powierzchni 62,73 m2 położone na siódmym piętrze w bloku ośmiopiętrowym. Rok budowy 1988 roku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

1 599 000 zł170,77 m² 9 363,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam na sprzedaż piękny, przestronny dom, położony na dużej, zagospodarowanej działce, w miejscowości Rurzyca. Nieruchomość wybudowana i wykończona z wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł500 m² 3 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:907 m²

Wyjątkowa nieruchomość W sercu anina (sadul), duża działka, dom Z ogromnym potencjałem adaptacyjnym Warszawa, wawer - Anin Sadul; powierzchnia budynku: 454,91 m ; Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! tylko 135 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w pałacu - Głodzino, gm. Rąbino Na sprzedaż lokal mieszkalny z 2 pokojami położony w klimatycznym budynku pałacowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł168,88 m² 3 546,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

. Słuchaj, stoi taki domek pod Toruniem - parter i poddasze do adaptacji. Stan surowy zamknięty, czyli okna są, drzwi są, ale reszta to już pole do popisu. Taki architektoniczny odpowiednik klocków.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł42 000 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ponad 42 000 m , położona w malowniczej miejscowości Przewóz w gminie Studzienice, woj. pomorskie. Nieruchomość objęta jest wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33,40 m² 19 461,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w budynku wybudowanym w tradycyjnej technologii z cegły, położonego w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Godziszewy,kujawsko-pomorskie

84 600 zł1 800 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu dwie działki budowlane o powierzchni 1800 m2 (84600)i 2677 m2(95000). położone w Godziszewach, zaledwie 4 km od samego centrum Rypina. Nieruchomość przylega bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł37 675 m² 21,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka rolna o pow. 3,7675 ha (pastwiska trwałe) z częścią lasu, lekko pochylona, lokalizacja gmina Pruszcz Gdański. Położona w miejscowości Rekcin przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł121,62 m² 14 791,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę można odpocząć? Ten dom łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum Krakowa i obwodnicy. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego duże ponad 400m2 ogrody do 6 pokoi funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł366 m² 5 874,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam dom pełen interesujących możliwości adaptacyjnych, bardzo zadbany, elegancki i zlokalizowany na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Gdańsk Siedlce - Dom w zabudowie szeregowej 148,55 m | 6 pokoi | Garaż | Ogród | 10 min od Starego Miasta Na sprzedaż funkcjonalny, 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

583 000 zł46,69 m² 12 486,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł10 227 m² 107,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Mam zaszczyt zaoferować na sprzedaż dużą działkę w miejscowości Łazieniec przy ul. Widok. Odległość do Ciechocinka 7km, do Aleksandrowa Kujawskiego 2,8km, do Torunia 25km, do Włocławka 40km,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 900 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana z zabudowaniami 0,5900 ha Mędrzechów Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 0,5900 ha, położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł189 m² 1 269,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem zabudowy budynkiem mieszkalno-usługowym. Nieruchomość jest uzbrojona w media z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 161 m² 71,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość znajdująca się w sercu Pojezierza Brodnickiego. W niewielkiej odległości znajdują się jeziora: retno,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł84,37 m² 9 114,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,37 m2 z ogrodem o pow. 127m2 w uroczej miejscowości Kiełczówek w pobliżu Wrocławia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł74 m² 2 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 159 m²

- lokalizacja: szalowa (gmina Łużna) - Powierzchnia działki: 32ar - Powierzchnia domu: ok 74mkw - Media: studnia na działce, prąd - Trzy pokoje, kuchnia z jadalnią, strych do adaptacji oraz piwnica.