dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 759 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 759 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

149 000 zł30 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka 30 m kw w Bytomu w spokojnej dzielnicy, ulica Wroclawska 116. Mieszkanie na 2 pietrze w ocieplonym bloku, centralne ogrzewanie, podzielniki ciepla, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

477 100 zł50 m² 9 563 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 070 000 zł160 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os. Dojlidy Górne. Na powierzchnię 160 m składa się parter oraz dwa piętra. Na parterze znajduje się: - korytarz, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Topolowa

Szewce,dolnośląskie

930 000 zł3 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną w rozwijającym się zagłębiu handlowym na granicy Szewc i Wrocławia. Działka przemysłowa z możliwością zabudowy z dostępem do podłączeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

749 000 zł60 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w Pruszkowie przy ulicy Zgoda o powierzchni 60,04 m2. Remont przeprowadzany z dbałością o najmniejsze szczegóły pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przemysłowa

Wejherowo,pomorskie

915 000 zł3 662 m² 249,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-usługowa Wejherowo ul. Przemysłowa forma prawna - użytkowanie wieczyste. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzoskwiniowa

Radzewo,wielkopolskie

169 500 zł907 m² 186,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, malownicza okolica, 9 km kórnik/30 km poznań Polecam uwadze nieruchomość gruntową o pow. 907 m2 , wymiary 38 m (front) x 24 m, nr ewidencyjny: 161/22 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł64 m² 12 582,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pakiet 3 kawalerki Wola centrum -gotowiec inwestycjny Polecamy na sprzedaż na Woli ulica Gibalskiego Pakiet 3 kawalerek na 1 kw Mieszkanie wynajęte od 3 lat przynosi super zysk Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

86 422 zł1 018 m² 84,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana nieuzbrojona znajdująca się w pięknym, zielonym zakątku Starych Bogaczowic. Działka znajduje się na nowo budowanym osiedlu domków jednorodzinnych. Wyjątkowy widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

245 000 zł20 m² 12 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu ofertę sprzedaży niewielkiego mieszkania zlokalizowanego w północnej części naszego pięknego miasta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, trzykondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

349 000 zł1 759 m² 198,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna, narożna działka o powierzchni 1759 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sade Budy. Działka usytuowana zaledwie 2 km od stacji pkp w Międzyborowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 498 000 zł50 m² 29 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa nieruchomość położona na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu. Elegancki, przestronny i bardzo jasny apartament o powierzchni 50 m2 jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płoskie

Płoskie,lubelskie

129 900 zł1 500 m² 86,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Płoskie Kolonia Trzecia, położona nieopodal Zamościa. Do sprzedaży również dwie działki obok - 1547 m2 oraz 4242 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

239 000 zł44 m² 5 490,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni całkowitej 44m2 znajduje się na na I piętrze w kamienicy. Lokal do większego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Pszów,śląskie

180 000 zł37 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sercu Pszowa - idealne dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży klimatyzowane mieszkanie M2 przebudowane na 2 odrębne pokoje, o powierzchni użytkowej 32,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Pierwoszyno,pomorskie

1 870 000 zł220 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

***unikalna oferta***spokojne otoczenie***widok na morze***solidne I energooszczędne wykonanie*** Pierwoszyno - malownicza wieś kaszubska , położona w powiecie puckim w gminie Kosakowo. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72m2 znajdującego się w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

329 007 zł50 m² 6 514,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kto nie chce mieszkać na ul Wolności? Każdy ma prawo wyboru ale na Wolności , blisko ul Lwowskiej jest super! Sprzedajemy mieszkanie 2-pokojowe , na 2 piętrze, o powierzchni 50,5 m 2, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sitne

Sitne,mazowieckie

305 000 zł600 m² 508 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną domem letniskowym, całorocznym w bliskiej odległości od Warszawy - tylko 55 km do metra Wileńska. Położenie Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Pyzdry,wielkopolskie

525 000 zł102 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu pięknej nieruchomości w urokliwej lokalizacji Pyzdr, zaledwie kilka kroków od centrum miejscowości. To doskonałe miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Gdynia,pomorskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie! pomagamy na każdym etapie transakcji. Gdynia ul. Leopolda staffa! mieszkanie dwustronne! od zaraz! duża piwnica I balkon! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł35 m² 14 367,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna bez prowizji. Sprzedam mieszkanie dwu pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 33,20m plus piwnica 1,6 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w 15 piętrowym wieżowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

760 000 zł70 m² 10 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przystań Stare Jabłonki - to 10 wyjątkowych domów całorocznych, które powstają na Mazurach we wsi Stare Jabłonki. Każdy o metrażu 69,73m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

572 000 zł70 m² 8 178,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Lokalizacja: budynki położone w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

890 000 zł65 m² 13 747,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 64m2 znajdujące się w sercu Krakowskiej Nowej Huty - Osiedlu Ogrodowym. Nieruchomość ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojciecha

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Możliwość zakupu przez cudzoziemców! Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 30m2, usytuowane przy ul. Świętego Wojciecha w Kołobrzegu! W okolicy domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł231 m² 9 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom -willa w zabudowie bliźniaczej jak większość pięknych domów w dzielnicy Bielawy.,na pograniczu dzielnicy Leśne. Budynek jest piętrowy z poddaszem-strychem do wykorzystania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Lubelska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 100 000 zł2 309 m² 1 775,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż budynek piekarni Tyrolskiej o powierzchni całkowitej 2309 m2 położona na działce 5456 m2 w Olsztynie w dzielnicy przemysłowej przy ulicy Lubelskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle Staszica

Wronki,wielkopolskie

425 000 zł56 m² 7 657,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

422 450 zł60 m² 7 088,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Okazja! Cena regularna 497 660 zł. - rabat 74 550 zł. Cena po rabacie 422 450 zł. Wyjątkowa promocja na zakup mieszkania - wysokie rabaty dla wybranych lokali Mieszkanie kupują Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 999 zł33 m² 14 233,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Maślice/2pok/ogród/lux./klimatyzacja/parter/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie usytuowane na parterze dwupoziomowego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

574 804 zł54 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprawdź swoją zdolność kredytową z Expanderem i kup z nami bezpiecznie mieszkanie bez prowizji i bez opłat pcc. Przedstawiam ofertę nowoczesnego 3 pokojowego mieszkania 3.A.2.03 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

782 100 zł51 m² 15 299,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym centrum Poznania - Kamienica przy Gwarnej 8. Termin oddania: III kwartał 2025 komunikacja 4,32 m2 pokój z aneksem kuchennym 25,53 m2 pokój 15,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

77 000 zł450 m² 171,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Parterowy, drewniany, podpiwniczony domek (ok 35m 2 ) na działce rekreacyjnej (450 m 2 ) w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Nad Strugą w Bożenkowie. Na działce nie dawno postawiony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł308 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Podstawowe informacje zielona enklawa na Bielanach : dom jednorodzinny, typu bliźniak z 2000 roku : 3 kondygnacje, plus użytkowe poddasze i poziom -1, powierzchnia 308 m2 : działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Osowa Sień

Osowa Sień,lubuskie

110 000 zł58 m² 1 909,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanie mieszkanie Z niskim kosztem utrzymania Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,61 m2 w osowej sieni około 5 km od Wschowy. Mieszkanie położone jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł220 m² 9 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Wyjątkowy dom / duży ogród / z widokiem na Ślężę Więcej informacji pod numerem: - idealny dom dla wymagających klientów! please scroll down for english Zapraszamy na prezentację wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

480 000 zł1 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1200 m2 (0,12 ha) w miejscowości Szymanów, gm. Wisznia Mała. Świetna lokalizacja w tuż pod Wrocławiem (ok. 4-5 minut jazdy samochodem do węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

4 750 000 zł331 m² 14 337,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Nowoczesny lokal handlowo-usługowy Z witrynami budynek: budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze zlokalizowany dokładnie naprzeciwko Fabryki Czekolady Wedla przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł44 m² 22 969 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Maya

Poznań,wielkopolskie

2 000 000 zł7 563 m² 264,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 działek na Starołęce przy ul. Romana Maya w Poznaniu. Powierzchnia działek: - działka nr 118 riiib położona jest na terenach oznaczanych symbolem 5u.