dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł87 m² 9 178,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta inwestycyjna! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej - Segment G2 o łącznej pow. użytkowej 87,05 mkw. (2 lokale mieszkalne: parter 37,70 m2 + 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 950 000 zł83 m² 23 494 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Główne atuty: -Lokalizacja przy samym Parku Reagana, ścisły pas nadmorski -nowoczesny budynek z 2014 roku ze strefą fitness i saunami -komfortowy rozkład pomieszczeń w apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

198 000 zł48 m² 4 082,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Nowa Ruda. Rozkładowe mieszkanie w bloku o pow. 48,5 m kw. położone na pierwszym piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, garderoby, balkonu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz, z meblami , z aneksem kuchennym w zabudowie oraz sprzętem agd. Kawalerka jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Karczów,opolskie

181 000 zł1 324 m² 136,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję w atrakcyjnej cenie do sprzedaży kilka różnych działek budowlanych o powierzchni od 1249m do 2827m kw. Działki są kształtem zbliżone do prostokąta, krótszym bokiem przylegającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzechta Drużbińska

Rzechta Drużbińska,łódzkie

180 000 zł290 m² 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nadaje się na chodowle lub pod magazyny,produkcję.Moge sprzedać z ziemią przylegająca 3.2ha w tym 2.5lasu. Ogłoszenie dodane do 100 portali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kąck

Kąck,mazowieckie

309 000 zł1 500 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękne, urokliwe, śliczne, wymarzone, epitetów można by mnożyć na temat naszych działek w Kącku przy ul. Ekologicznej. Na sprzedaż mamy tu dziesięć działek każda po ok. 1500 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

763 614 zł42 m² 18 018,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum i gęsta sieć transportu miejskiego; wysokie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 900 zł45 m² 8 775,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewska

Dąbrówka,wielkopolskie

828 000 zł78 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nieruchomości: jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Pracujesz z najlepszymi specjalistami w branży - top 3 w konkursie lider nieruchomości portalu otodom za 2020r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tuchom,pomorskie

749 000 zł105 m² 7 160,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych z pompą ciepła i rekuperacją I Sprawny dojazd do Gdańska oraz Gdyni. Prezentowana inwestycja to kameralne osiedle, które obejmuje osiem domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł65 m² 2 907,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na w Wałbrzychu w samym centrum Starego Zdroju. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, apteki, przychodnia, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Serowarska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł112 m² 5 981,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wrocław, fabryczna, ul. Serowarska. Nowa inwestycja, mieszkania w zabudowie szeregowej tuż blisko parku i stawów. Świetna komunikacja (tramwaj, pkp, autobus) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Do zaoferowania dom parterowy z poddaszem użytkowym z możliwością adaptacji na mieszaknie. Dom posiada garaż oraz piękny taras z widokiem na ogród. Dom posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zaskale

Zaskale,małopolskie

499 999 zł2 420 m² 206,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na Podhalu o wielkości 0,2420 ha, w malowniczej miejscowości Zaskale, w gminie Szaflary, powiat Nowotarski. Działka długa i szeroka o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł133 m² 8 222,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Emmerson prezentuje, domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,57m2. Budynki znajdują się na działkach o powierzchni od 250m2. Każdy z domów składa się z parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

586 000 zł75 m² 7 805,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy na parterze nowo powstałego budynku w dzielnicy Ponikwoda.Budynek po odbiorze technicznym.Duże witryny,dwa lokale usługowe w sąsiedztwie ponad 120 mieszkań.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł71 m² 16 183,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Ochota Szczęśliwice w Warszawie! Wycyklinowane podłogi, odmalowane ściany - mieszkanie w dobrym stanie w okazyjnej cenie. Tylko zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

2 260 000 zł75 m² 30 133,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 75 m2 w Marina Mokotów II. English description below | Je parle aussi français Podstawowe informacje: mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotłowskiego

Wejherowo,pomorskie

580 000 zł71 m² 8 140,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe ( 71 m2 ) na drugim ostatnim piętrze w budynku mieszkalno- usługowym z parkingiem zamkniętym dla mieszkańców przy ul. Kotłowskiego w Wejherowie. Stylowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

588 948 zł64 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja jw. Construction - Osiedle Kościuszki Duże, jasne, nowe i komfortowe mieszkanie. z tarasem I ogródkiem. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kaczeńcowa

Łódź,łódzkie

15 750 000 zł24 000 m² 656,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź, kaczeńcowa, grunt Oferujemy do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną o powierzchni ok. 2,4 ha, w dużej części zalesioną drzewami, krzakami i trawami (działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

441 000 zł34 m² 13 005 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi - ogródek Funkcjonalne i słoneczne mieszkanie, w budynku z 2017 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pewel Ślemieńska

Pewel Ślemieńska,śląskie

600 000 zł140 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dom o powierzchni 140 m2 położony na dużej widokowej działce o powierzchni 5775 metrów kwadratowych działka nadaje się pod podział na mniejsze parcele. Dodatkowo 10 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Kożuchów,lubuskie

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na parterze w budynku mieszkalnym po termomodernizacji. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leoncin

Leoncin,mazowieckie

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1200 m2 w Nowej Małej Wsi gmina Leoncin. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

240 000 zł46 m² 5 240,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania z doskonałym rozkładem pomieszczeń i możliwością aranżacji nowoczesnego salonu z aneksem kuchennym! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czmoń

Czmoń,wielkopolskie

559 900 zł65 m² 8 584 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wam nowoczesny oraz estetyczny dom w zabudowie szeregowej z 2016 roku na Osiedlu Radosne w miejscowości Czmoń w Wielkopolsce. Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

840 000 zł42 m² 19 919,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję nowe. nigdy nie zamieszkały mieszkanie o powierzchni ponad 42m2 znajdujące się w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Malborskiej. Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Lublin,lubelskie

539 000 zł48 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o metrażu 48,40 m2 znajdujące się na parterze w wieżowcu przy ul. Leonarda. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

640 000 zł113 m² 5 663,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 2007 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł80 m² 10 686,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe, na dwóch ostatnich kondygnacjach w budynku z roku 1997 r., położone wśród zieleni przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym na gdańskim Niedźwiedniku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł63 m² 19 762,80 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Czy marzysz o życiu w sercu Krakowa, z widokiem na zapierającą dech w piersiach panoramę miasta? Przedstawiamy wyjątkową okazję: mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy 2 pokojowe mieszkanie oddane do użytku, na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nowa oferta Nowa oferta sprzedaży mieszkania o pow. 61,36 m2 w Sochaczewie, na parterze, z przynależną piwnicą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł64 m² 4 935,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Mieszkanie usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie. Budynek po remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację C.O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 390 zł65 m² 8 298,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,mazowieckie

696 000 zł110 m² 6 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 283 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowa oferta w Silver Nieruchomości! Na sprzedaż dom w Janowie gm. Młodzieszyn. Powierzchnia ok 110 m2, składaj się z przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Rezerwacja! dobry adres przedstawia do sprzedaży w atrakcyjnej lokalizacji mieszkanie 2 pokojowe przy ul.Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 54m2, położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

924 750 zł68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

363 832 zł41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij