dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 900 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 582 875 zł117 m² 13 517,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Piękny lokal usługowy o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Inwestycję proponuję jako lokal pod usługi, ale można też zaaranżować go jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

807 840 zł84 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Wawel Service - Bytkowska 3.0 - Nowoczesne Mieszkania w Katowicach. Naprzeciwko wejścia do Parku Śląskiego aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łańcut

Łańcut,podkarpackie

380 000 zł3 000 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W sercu malowniczego Łańcuta, oferujemy wyjątkową nieruchomość, idealną zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących spokojnego miejsca na własny dom. 1.Działka o powierzchni 20,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mierzeszyn

Mierzeszyn,pomorskie

199 000 zł3 054 m² 65,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana przy lesie - Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie, powiat gdański. Oferujemy do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną znajdującą się w Mierzeszynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł68 m² 10 998,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz garażem w atrakcyjnym miejscu Warszewa. Idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie cisze i spokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 200 zł47 m² 13 456 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/hit/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zelków

Zelków,małopolskie

250 000 zł746 m² 335,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować działki budowlane położone w otoczeniu Rezerwatu Doliny Kluczwody w miejscowości Zelków w gminie Zabierzów. Dla pierwszych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stobierna

Stobierna,podkarpackie

209 000 zł1 060 m² 197,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka (dwie obok siebie działki) o powierzchni 10,6a zlokalizowana w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisko. Wymiary działki: 1. szerokość 41m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ogrodzieniec

Ogrodzieniec,śląskie

148 000 zł60 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Ładny domek drewniany na podmurówce murowanej , opodal duża stodoła ok 80 m kw. z murowanymi filarami i drewnianym uzupełnieniem. Całość na działce o pow. 1197 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Cicha

Wola Cicha,podkarpackie

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości Nowe osiedle, zlokalizowane około 10 km od centrum Rzeszowa, wśród licznych terenów zielonych w Woli Cichej. Całość inwestycji składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

329 000 zł49 m² 6 734,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, które już dziś gotowe jest do zamieszkania. Adres: ul. Armii Krajowej, osiedle Pyrzyckie, stargard Powierzchnia: 48,85 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

554 000 zł85 m² 6 495,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży nowy lokal z dwiema witrynami do własnej aranżacji usytuowany na parterze prestiżowej trzypiętrowej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

359 500 zł51 m² 7 052 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Południowa

Karlin,łódzkie

165 000 zł1 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzien dobry. Posiadam do sprzedania działke o numerze 111/8 położoną w miejscowości Karlin gmina Moszczenica przy ulicy Południowej (zjazd z krajowej 12) o powierzchni 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jantar,pomorskie

2 650 000 zł225 m² 11 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Dom Nad Morzem w Jantarze - Idealna Przestrzeń Dla Biznesu i Komfortowego Zamieszkania Położenie: lokalizacja: jantar, przy głównej drodze, zaledwie 500 metrów od plaży. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

348 000 zł72 m² 4 819,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M5, w układzie szwedzkim, o powierzchni 72,2 m2. Świetna cena za tak duże mieszkanie! Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł73 m² 10 684,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

609 120 zł2 256 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę 3 domów jednorodzinnych rewelacyjna lokalizacja - Rzeszów Słocina W sprzedaży działka o pow. 25,6 ar w urokliwej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa - Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł38 m² 21 815,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji. Nieruchomość umiejscowiona między 3 parkami i blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego: - park Szczęśliwicki (7 min pieszo) - Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierwoszyno

Pierwoszyno,pomorskie

1 290 000 zł125 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą piękny bliźniak w stanie deweloperskim, usytuowany w bliskiej odległości od morza oraz lasu. To doskonała propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zakupu domu w kameralnej inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. Wołoszyna w Bojanie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Karniszewo

Karniszewo,wielkopolskie

450 000 zł8 933 m² 50,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz odpoczywać w ciszy wsłuchując się w śpiew ptaków? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastowo

Piastowo,kujawsko-pomorskie

219 000 zł2 514 m² 87,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 514 m²

Unikatowa działka budowlana o pow. 2514m2 z domem w stanie surowym otwartym czeka na nowego właściciela! Atrakcyjna cena! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Piastowo - malownicza wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł41 m² 12 551,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupujący nie płaci prowzji. Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z ogrodem około 24 m2. Budynek z 2016 roku wybudowany przez znanego dewelopera murapol. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Trzebinia,małopolskie

130 000 zł27 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie położone w Trzebini na ulicy Gwarków. Lokal składa się z 1 pokoju, ślepej kuchni (z możliwością połączenia z salonem) oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomice

Radomice,świętokrzyskie

1 690 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

**komfortowy dom w Radomicach, gmina Morawica - tylko 19 km od Kielc - Zapytaj o więcej zdjęć!** **tylko U nas - brak prowizji od kupującego!** Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Rutka-Tartak,podlaskie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Rutka Tartak, przy ul. 3 maja. Działka o powierzchni 700 m2 na której znajduje się budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 38m2 w Sosnowcu w dzielnicy Niwka, które znajduje się w bloku na trzecim piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł58 m² 10 571,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 57,70 m2, w skład którego wchodzą 4 pokoje. Na pierwszym poziomie znajdziemy salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

696 332 zł80 m² 8 719,41 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Promocja tylko do końca kwietnia! Przedmiotem oferty jest 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,86 m2 znajdujące się na 4 piętrze. Salon z aneksem kuchennym + 4 sypialnie. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Ząbki,mazowieckie

635 000 zł45 m² 14 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,52 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Miłej. Całość mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2021 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

784 875 zł52 m² 15 007,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m z wyjątkowym widokiem. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Opis nieruchomości - Duży, przechodni pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Tarnów,małopolskie

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umowa na wyłączność! Do sprzedaży mieszkanie 46m2 na ul. Klimeckiego w Tarnowie Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku III piętrowym składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urszuli

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Sprzedaż bez pośrednika (ogłoszenie bezpośrednio od właściciela) - dom dostępny od zaraz: energooszczędny, fotowoltaika, klimatyzacja z funkcją ogrzewania, wysoki standard, bez piwnicy,.