dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 859 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 859 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jadwigi

Nowy Targ,małopolskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:494 m²

Dzień dobry Sprzedam bezpośrednio (więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) działkę zabudowaną dwoma domami położoną w Nowym Targu przy ul. Królowej Jadwigi 8a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

381 550 zł32 m² 11 998,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na 2 - gim piętrze przy ulicy Proletariackiej 2a. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Blok położony jest blisko centrum miasta. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

839 999 zł60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- rezerwacja - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania z 2 miejscami postojowymi i komórką lokatorską na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

868 000 zł58 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko W naszym biurze! metro kondratowicza - 100 M od bloku, super lokalizacja! komórka lokatorska 30000 zł dodatkowo płatna cena mieszkania 868000 zł komórka 30000 zł łaczna wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł56 m² 8 923,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Poniżej 9tys/m Klecina Oporów/top lokalizacja 3pok Idealne dla Rodziny lub wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 3-pok o powierzchni 56m2 znajdujące się na 1-piętrze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bytom,śląskie

999 000 zł670 m² 1 491,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kamienica w centrum miasta przy ul. Smolenia 8 Budynek bez lokatorów oraz z opróżnionymi mieszkaniami. Kamienica posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz piwnicę. Powierzchnia 631m2 oraz nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł18 m² 25 136,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa atrakcyjna oferta wyłącznie W biurze adampolski - nieruchomości Oferujemy do sprzedaży ładną funkcjonalną kawalerkę o pow. 18,3 m , w doskonałej lokalizacji, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Józefów

Józefów,mazowieckie

1 100 000 zł1 360 m² 808,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy działkę położoną na terenie objętym mpzp po zachodniej stronie Józefowa 1221 m2 + 140 m2 z przeznaczeniem na drogę. Działka częściowo uzbrojona media: wodociąg w ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Police

Police,zachodniopomorskie

674 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4 pokojowego w świetnej lokalizacji w Policach. Powierzchnia 75 m2, na którą składają się : -jasny, ustawny salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 900 zł39 m² 9 439,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Police,zachodniopomorskie

299 000 zł49 m² 6 114,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,90 m 2 zlokalizowanego przy ul. Piłsudskiego w Policach. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze niskiego budynku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodziny Poganów

Zabierzów,małopolskie

1 121 608 zł148 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15 budynków, o wysokim standardzie, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowanych przy ulicy Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Wrocław,dolnośląskie

714 999 zł65 m² 10 998,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/top/balkon/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naukowców

Kraków,małopolskie

2 039 000 zł92 m² 22 163 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

English below - do not hesitate to contact me, i speak english. Sulma Real Estate ma przyjemność zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowego 5-pokojowego mieszkania, które spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

325 000 zł36 m² 8 953,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie z całkowitym dostępem do infrastruktury miejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36.30 m2 znajdujące się w centrum miasta Redy. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

670 098 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Piękne, komfortowe i nowoczesne mieszkanie w idealnej lokalizacji. Pomiędzy centrum, doliną Trzech Stawów i Muchowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

890 650 zł69 m² 12 874,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 3-4 pokojowe mieszkanie idealne dla każdego o powierzchni 69,18m2 z balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

709 500 zł60 m² 11 746,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40m2 przy ul. Rogowskiej. Mieszkanie przeszło remont i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Stepnica,zachodniopomorskie

10 000 000 zł2 100 000 m² 4,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Województwo Zachodniopomorskie Gospodarstwo o powierzchni 210 ha grunty klasy 2 i 3 i 4 i inne w . Wszystkie grunty w jednym rozłogu. W gospodarstwie są budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bochnia,małopolskie

389 000 zł43 m² 9 133,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: atrakcyjne wykończone mieszkanie z ogródkiem przy ul. Dębczej w Bochni Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

403 254 zł32 m² 12 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 1 pokojowe = idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

618 996 zł48 m² 12 922,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lux - Oltaszyn 3 pokoje /46m2/garazx2! hit! Dostępna do mieszkania działka rod Partynice o powierzchni 400 m2, cena do ustalenia. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,05 m 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

449 900 zł50 m² 8 998 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Psim Polu, w okolicy ulicy Sycowskiej. Nieruchomość to 2 pokojowe mieszkanie w budynku o niskiej zabudowie, parking z wjazdem tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

270 000 zł22 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Małe mieszkanie oddalone od zejścia na plaże o 300m. 22,5 m2 z aneksem kuchennym, oddzielną łazienką/wc, do tego dodatkowa powierzchnia na odpoczynek na balkonie wychodzącym na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł44 m² 7 979,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję do sprzedaży mieszkanie które położone w świetnej lokalizacji , w samym centrum Szczecina. Mieszkanie o powierzchni 43,86m2. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

699 990 zł356 m² 1 966,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Kielce,świętokrzyskie

750 000 zł66 m² 11 450,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu to wyjątkowe mieszkanie, które jest dostępne na sprzedaż. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, w tym salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 000 zł41 m² 8 948,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

766 100 zł47 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie ostatnie mieszkania od 2 do 3 pokoi, powierzchnia od 42 do 71 m2 mieszkania gotowe II kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 170 913 zł83 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Top lokalizacja 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycja zlokalizowana na Wrocławskim osiedlu Kowale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

459 000 zł39 m² 11 742,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

!rezerwacja! Szukasz wygodnego i urządzonego już mieszkania, do wprowadzenia, w nowym budownictwie niedaleko centrum miasta, ale w cichej i spokojnej okolicy z całą potrzebną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

502 440 zł33 m² 15 407,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, pokój w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 002 zł47 m² 15 500,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne 2M zielony Biskupin z tarasem/winda/zoo blisko Plac Grunwaldzki Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ładniejszych dzielnic Wrocławia - Biskupin. Powierzchnia 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzozówka,małopolskie

910 000 zł148 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli marzysz o życiu w harmonii z naturą, jednocześnie nie rezygnując z komfortu i nowoczesności, mamy idealną propozycję dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dzięcielin

Dzięcielin,wielkopolskie

95 490 zł1 061 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta mpzp, 1061 m2, dzięcielin, gmina Międzychód Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1061.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mników

Mników,małopolskie

75 000 zł5 500 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zainwestuj w ziemię! Ostatnia działka w takiej cenie. Sprzedam widokową działkę rolną o powierzchni 55ar położonej w miejscowości Mników w gminie Liszki. Działka wymiarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Katowice,śląskie

639 000 zł53 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam nowoczesny 2 pokojowy apartament w atrakcyjnej dzielnicy Katowic, lokalizacja: ul. Szybowcowa 5a Katowice Ilość pokoi: 2 Metraż: 53 mkw Kuchnia: aneks Piętro: 1/7 lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Bojszów

Bojszów,śląskie

90 000 zł596 m² 151,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości. Bojszów. Ul. Kościuszki. Działka niezabudowana (nr 1059/159). Ukształtowanie terenu płaskie. Media (prąd,woda) w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Będzin

Będzin,śląskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Dom w cenie mieszkania! Mały domek z wielkimi możliwościami! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży urokliwego domu w Będzinie. To niezwykła nieruchomość.