cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 838 ogłoszeń
Od najnowszych
200 838 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
366 000 zł41 m² 8 948,66 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna Chrząstawa Wielka
Chrząstawa Wielka,dolnośląskie
429 000 zł13 058 m² 32,85 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szydło
Modlnica,małopolskie
1 118 435 zł118 m² 9 881,04 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska
Warszawa,mazowieckie
650 000 zł44 m² 14 739,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich
Gdańsk,pomorskie
579 000 zł48 m² 12 012,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań
Poznań,wielkopolskie
564 836 zł40 m² 13 946,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem Grabowo Królewskie
Grabowo Królewskie,wielkopolskie
259 000 zł51 m² 5 116,55 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych
Poznań,wielkopolskie
380 380 zł30 m² 12 679,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna
Święta Katarzyna,dolnośląskie
660 000 zł55 m² 11 995,60 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kompanii AK Kordian
Warszawa,mazowieckie
3 500 000 zł1 050 m² 3 333,33 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna
Katowice,śląskie
661 932 zł61 m² 10 800 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska
Gdynia,pomorskie
575 000 zł43 m² 13 328,70 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia