dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sucha

Bielsko-Biała,śląskie

1 150 000 zł113 m² 10 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój Dom w Cygańskim Lesie- idealne miejsce dla osób aktywnych - góry, rowery, las. ul. Sucha 1b, olszówka, mikuszowice Śląskie, bielsko-Biała Do sprzedania jeden z dwóch lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żory

Żory,śląskie

315 000 zł900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w drugiej linii zabudowy usytuowaną w Żorach, obręb Rój, województwo Śląskie o pow. 900m2. Działka o wymiarach 24m x 37m, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

381 000 zł49 m² 7 823 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje na 1 piętrze! Świetne jako inwestycja lub mieszkanie na start. Lokal o powierzchni użytkowej 48,70 m2 Nowe budownictwo - 2005 r. Czynsz zimą ok 550 zł Wydanie w połowie lipca Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 079 000 zł58 m² 18 603,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela! Z uwagi na bardzo dużą ilość telefonów od biur nieruchomości, pośredników proszę o kontakt tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł57 m² 20 888,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Nowolipie 7. Pełna własność. Mieszkanie w budynku z cegły z 1952 rok. Mieszkanie dwustronne. 3 oddzielne pokoje , z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł83 m² 8 458,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Tylko W naszym biurze! hit - mieszkanie posiada 2 księgi wieczyste, dzięki czemu możemy wydzielić dwoma niezależne mieszkania Z dwoma łazienkami oraz dwoma balkonami. Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Świnice Warckie

Świnice Warckie,łódzkie

68 000 zł20 000 m² 3,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko dla rolnika z gminy Świnice Warckie pow łęczycki. Działak rolna położona w bliskim sąsiedztwie autostrady A2 na odcinku Łódź-Poznań -gmina Świnice Warckie. Doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 900 zł49 m² 11 018,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszym biurze! Idealna oferta dla wymagających klientów, którzy marzą o własnym mieszkaniu w nowym budownictwie. Niska apartamentowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

305 000 zł51 m² 5 938 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazyjna cena! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Wałbrzychu na Podzamczu. To świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Łódź,łódzkie

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkania w zielonej części Bałut w okolicach ulicy Hipotecznej. Sprzedajemy mieszkanie 45 mkw. na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł50 m² 10 735,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie. Gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: - ul. Kolista, osiedle Kozanów w dzielnicy Fabrycznej. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż drugie piętro trzy pokojowe 60 m2 zadbane mieszkanie dużo miejsc parkingowych przed blokiem blisko szkoła przedszkole i komunikacja miejska Zapraszam na prezentacje tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Świebodzińska

Lubrza,lubuskie

1 100 000 zł155 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 494 m²

W miejscowości Lubrza, w ofercie na sprzedaż lub wynajem posiadamy nowo wybudowaną halę usługowo-magazynową. Obiekt usytuowany na w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 2 494m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnego domu w zabudowie bliźniaczej w Aleksandrowie Kujawskim. Lokalizacja - ciche, spokojne osiedle przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wszemirów

Wszemirów,dolnośląskie

499 000 zł161 m² 3 103,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

tel. Przestronny dom z poddaszem użytkowym położony w malowniczej wsi Wszemirów, tuz obok Prusic. Dom posadowiony na działce o powierzchni 663 m2 wraz z przynależnymi budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków / Mistrzejowice / os. Piastów / 3 pokoje / niesamowita panorama mieszkanie Piętro: 10/13 Powierzchnia: 51,82m2 Ogrzewanie miejskie Ekspozycja dwustronna południowo - zachodnia Po remoncie Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 299 999 zł105 m² 21 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Mazowiecka - Idealna Lokalizacja w Centrum Warszawy z Bliskością Stacji Metra Mieszkanie w zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Mazowieckiej. Kamienica wzniesiona dla Wilhelma Emmela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

780 000 zł45 m² 17 229,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół przez architekta wnętrz. Mieszkanie: piętro 3/10 Powierzchnia 45,27 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

679 698 zł41 m² 16 578 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Krzykach, przy Torze Wyścigów Konnych. Mieszkanie z rynku pierwotnego , wykończone , gotowe. Na podłogach panele winylowe. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

315 117 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni31,83 m2 z balkonem. Składa sie z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z toaletą. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł54 m² 12 839,50 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu w Wilanowie (wilanów Wysoki) usytuowane w pobliżu ulicy Jana III Sobieskiego i Alei Wilanowskiej. Idealne dla rodziny. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cichociemnych AK

Kraków,małopolskie

1 219 000 zł69 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 4 P okojowe do wejścia! city yes! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Cichociemnych ak w inwestycji Citi Yes Imperial. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

876 921 zł49 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Krasne

Krasne,podkarpackie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą ostatniego narożnego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego jedynie 7,5 km od centrum Rzeszowa, w urokliwej miejscowości Krasne. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Knurów,śląskie

780 000 zł236 m² 3 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Dom z Dużym Ogrodem i Murowanym Podwójnym Garażem Plusy Nieruchomości: + duże, ustawne pomieszczenia do własnej aranżacji + działka po powierzchni 1445 m.kw + piwnica ocieplana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł22 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz mieszkania, znajdującego się w odnowionym budynku, zlokalizowanym w doskonałym punkcie komunikacyjnym - tuż przy metrze Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

1 850 000 zł57 m² 32 570,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezwykle komfortowy 3-pokojowy apartament o pow.56,8m2 w Sopocie Dolnym. Mieszkanie mieści się w zadbanej kamieniczce na terenie zamkniętym. Kamienica po zrobionej elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świątkiewicz

Mroków,mazowieckie

520 000 zł1 026 m² 506,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania przepiękna działka budowlana w miejscowości Mroków 05- 552 ,położona w malowniczej oraz urokliwej okolicy o powierzchni 1026 m2. Działka w świetnej lokalizacji, (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

1 079 000 zł58 m² 18 603,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę do 28-06-2024, a otrzymasz aranżację ogrodu gratis! Pakiet zawiera- trawnik z rolki, nawodnienie trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! Mieszkanie bardzo ustawne , pokoje rozkładowe salon ok 18m2, sypialnia ok 12m2 ,oddzielna widna kuchnia ok 8m2 Łazienka razem z wc oraz dużą wanną ok 4,m2 ,na wyposażeniu jest pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł31 m² 11 276,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 2 pokojowy apartament. Lokal znajduje się na 5 piętrze w nowo powstającym apartamentowcu. Oferowany apartament jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zatylna

Kawęczyn,mazowieckie

8 900 000 zł50 094 m² 177,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Do sprzedania wyjątkowa posiadłość komercyjna - łowisko pod dębową beczką - położone zaledwie 40 km od Warszawy na przepięknej działce o powierzchni ponad 5 ha. Łowisko wraz z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Sienkiewicza

Dziećmorowice,dolnośląskie

750 000 zł7 300 m² 102,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę przemysłową. Działka została przekształcona z pięciu mniejszych działek o przeznaczeniu mieszkaniowym. Możliwe jest przekształcenie odwrotne. Prąd i woda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł65 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Zbożowa

Zielona Góra,lubuskie

40 000 zł350 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker przedam wyjątkową działkę rod na ogródkach XXXV lecia w Zielonej Górze (jędrzychów). Działka z wyłącznym dojazdem i 'prywatnym'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

256 000 zł48 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie 48,31 m kw. w Głogowie przy ul. Spółdzielczej. Cena 256 000 pln - do negocjacji. 3 pokoje; przedpokój; jasna, umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lubcz

Lubcz,opolskie

50 000 zł1 072 m² 46,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Lubczy, 3 km od Grodkowa, 12 km od autostrady A4. Działka ma powierzchnię 1072 m2 .Ukształtowanie terenu płaskie, ogrodzenie - siatka. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

405 000 zł48 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Mieszkanie w Błoniu - 48 m Spółdzielczo - własnościowe Księga Wieczystą 3 Pokoje, balkon, do Remontu - Ogromny Potencjał Inwestycyjny Obniżka ceny z 415 tys zł do kwoty 405.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

467 500 zł51 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa cena! Przedstawiam Jasne 3 pokojowe mieszkanie, w cichej i spokojnej okolicy Szczecina, zarówno blisko Parku wody i stawu Brodowskiego, wokół zielni oraz dobry dojazd do centrum miasta.