dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł528 m² 2 838,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia działka w tej okolicy/premium Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w tej okolicy! Muchobór możliwość zabudowy: *zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna *zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mostówka,mazowieckie

649 000 zł106 m² 6 108,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom 5-pokojowy wybudowany w 2008r. Posiada kompletną dokumentację (projekt, odbiory, zgłoszenie do użytkowania) Budynek murowany (porotherm) ocieplony (ściany - styropian, poddasze - wełna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł122 m² 8 218,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mokry Dwór, ul. Cmentarna - kameralne osiedle. Komfortowe lokale mieszkalne z ogródkami. Salon z jadalnią i aneksem kuchennym, 4 sypialnie, garaż w bryle budynku + 2 zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cmentarna

Mokry Dwór,dolnośląskie

999 000 zł122 m² 8 218,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

625 000 zł58 m² 10 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania oraz zdjęcia okolicy wykonane dronem, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Racławice

Racławice,małopolskie

109 000 zł3 700 m² 29,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest 40 min od Krakowa wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa, niemal w centrum historycznych Racławic. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

399 900 zł42 m² 9 521,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie 41,8 m salon, kuchnia, sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon do mieszkania należy również piwnica. Media miejskie 2 piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

288 000 zł55 m² 5 236,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkany po remoncie generalnym usytuowany w bloku przy ul. Bydgoskiej na osiedlu Kopernika. Lokal o pow. użytkowej 55 m2 (64 m2 z piwnicą) stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł26 m² 13 308 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Inwestycja | Mieszkanie na start! fat / Tarasy Grabiszyńskie | Studio 26m2 kawalerka 26m2 do odświerzenia/ remontu lub własnej aranżacji. Dokumenty gotowe do sprzedaży. Lokal składa się z: - otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

776 100 zł78 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Orła Białego

Gniezno,wielkopolskie

240 000 zł34 m² 6 997,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Gnieźnie, dzielnica Winiary, osiedle Orła Białego. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 32.30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

289 800 zł33 m² 8 781,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wygodne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z Bezpłatnym Parkingiem i Zielonym Terenem 700m2, w dobrym punkcie, blisko Manufaktury łódź- sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

530 000 zł56 m² 9 454,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w trzypiętrowym bloku w dzielnicy Wieniawa, przy ul.Weteranów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z bardzo przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

600 700 zł69 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dydnia

Dydnia,podkarpackie

189 000 zł65 m² 2 907,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych Dziś w ofercie naszego biura niezwykła okazja Drewniany dom z bala w Bieszczadach wraz z 3,5 hektarami działek Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

210 000 zł28 m² 7 605,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu przytulną kawalerkę w kamienicy, w okolicy liceum Żeromskiego. Mieszkanie położone jest na parterze dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

419 345 zł46 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Jasne, nowe i komfortowe mieszkanie. Z ogródkiem I balkonem. Pokój z aneksem kuchennym 28,18 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł26 m² 18 593,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare oferuje Państwu przytulną kawalerkę w doskonałej lokalizacji. Lokal ukierunkowany jest do osób które zwracają uwagę na ciszę, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1968

Hampton Home oferuje do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Galerii Mokotów, bardzo dobrze skomunikowane, blisko tramwaje, autobusy, metro i lotnisko. Mieszkanie 48m2 przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

1 482 624 zł92 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Kraśnicka

Lublin,lubelskie

29 m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy z ogródkiem. Nieruchomość w stanie deweloperskim; do wykończenia przez Najemcę. Powierzchnia 28,78 mkw. Wysokość pomieszczeń 305 cm. Zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Knurów,śląskie

1 200 000 zł163 m² 7 339,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Września,wielkopolskie

455 000 zł69 m² 6 594,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w otoczeniu natury, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwego mieszkania we Wrześni, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł42 m² 14 216,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe Cena : 590 000 zł do negocjacji Metraż :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Suwałki,podlaskie

559 000 zł60 m² 9 244 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy wyposażony i umeblowany apartament zlokalizowany przy ul. Aleksandry Piłsudskiej 13 w Suwałkach. Nieruchomość usytuowana na IV piętrze, v piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Zgierz,łódzkie

4 500 000 zł1 355 m² 3 321,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży obiektu hotelowego, idealnego zarówno dla osób poszukujących inwestycji o wielu możliwościach wykorzystania w różnych branżach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Korzystno,zachodniopomorskie

1 200 000 zł243 m² 4 930,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny wolnostojący jednorodzinny na działce gruntu o pow. 1502 m2 w korzystnie k/ kołobrzegu - atrakcyjna podmiejska dzielnica domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 400 zł75 m² 8 628,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł43 m² 22 534,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana w odnowionej kamienicy na Mokotowie. Zielona okolica w bliskiej odległości Park arkadia/królikarnia oraz Metro Wierzbo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 11 Listopada

Suwałki,podlaskie

216 000 zł34 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o pow. 33,75 m2. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. 11go Listopada 11 w Suwałkach. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze! >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,lubelskie

6 600 000 zł500 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny, luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji Józefów k. Warszawy (300m do granicy Warszawy) - Powierzchnia działki: około 1800 m Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł94 m² 24 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz nieruchomości na Żoliborzu? Mam dla Ciebie 94 m2 powierzchni, idealne do prowadzenia biura albo własnej aranżacji. Atuty: - przestronne mieszkanie - doskonale zlokalizowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta budynek: lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyńskiej dzielnicy Witomino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osikowa

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł46 m² 13 581,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2 pokoje z kuchnią 45,65 m2 na Bielanach przy ulicy Osikowej. Mieszkanie składa się z salonu ok.21 m2 z wyjściem na balkon ok.5 m2, sypialni ok.11 m2, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

661 049 zł60 m² 10 964,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Blacharska

Wrocław,dolnośląskie

832 000 zł50 m² 16 573,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu wspólnoty mieszkaniowej verity rosa przy ul. Blacharskiej we Wrocławiu. Mieszkanie położone jest na parterze, posiada duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliniczek

Gliniczek,podkarpackie

185 000 zł180 m² 1 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom dwukondygnacyjny na 11 ar działce do wykonczenia w miejscowości Gliniczek 23 , powiat Jasielski , gmina Tarnowiec 38-204 , Podkarpacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

765 915 zł37 m² 20 779 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania apartament 2 pokojowy w budynku 5 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Ursynów w pobliżu Parku nad Stawem Służewieckim.