dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

980 925 zł46 m² 21 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam 2-pokojowy luksusowy apartament o łącznym metrażu 45,80m2 z wyjściem na taras oraz prywatny ogródek. Apartament ulokowany w niskim, kameralnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 297 000 zł153 m² 8 477,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Prezentujemy malowniczo położony parterowy dom posadowiony na dużej działce o pow. 1.400m2., zlokalizowany na obrzeżach Milanówka. Niezaprzeczalne atuty nieruchomości: - dom parterowy - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Lublin

Lublin,lubelskie

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 2493 m2 w granicach Włodawy, w strefie handlowo-usługowej w bezpośrednim sąsiedztwie 2 głównych dróg o dużym natężeniu ruchu ul. Lubelskiej (dk 82) i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

590 499 zł54 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprawdź swoją zdolność kredytową z Expanderem i kup z nami bezpiecznie mieszkanie bez prowizji i bez opłat pcc. Przedstawiam ofertę nowoczesnego 3 pokojowego mieszkania 3.A.7.03 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 090 005 zł230 m² 4 738,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

-Dom wolnostojący 230 m2- 6 pokoi Ogród Garaż Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący znajdujący się w Chrząstawie Małej- gm Czernica. Dom zbudowany w 2018 r, składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borsucza

Kraków,małopolskie

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , znajdujące się na pierwszym piętrze bloku przy ul. Borsuczej. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

882 035 zł61 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze z dużym tarasem 24 m2 na Junikowie w Poznaniu. Inwestycja oddana do użytku mieszkanie można obejrzeć Wysoki standarad wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 275 142 zł47 m² 26 901,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe, o powierzchni 47.40m2 znajduje się na 3. piętrze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białystok,podlaskie

329 000 zł35 m² 9 484 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja nowe budownictwo blisko centrum, parking, 2 pokoje do wejścia - 9500 pln/m2! Wygodne mieszkanie o powierzchni 34,69 m2 w apartamentowcu położonym przy ul. Wiadukt 5 z unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Piła

Piła,wielkopolskie

390 000 zł610 m² 639,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

610 m2 w centrum miasta Piły Dwie działki o pow. 305 m2 każda Działki objęte mpzp Zgodnie z planem działku oznaczone symbolem U Dla terenu zabudowy usługowej U, o którym mowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

657 000 zł46 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:9/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Letnica ul. Starowiejska nowe mieszkanie 2 pokojowe 46,08m2 z balkonem, loggią lub tarasem. W cenie od 657 728,00 pln do negocjacji tel. Lokalizacja w Letnicy - najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

804 750 zł44 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania luksusowy apartament na 17 piętrze w inwestycji o unikalnym położeniu - w sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej, 900m od morza. Na dachu budynku zaprojektowane zielone tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pistacjowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

635 000 zł62 m² 10 241,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (30m/17m), aneksu kuchennego połączonego z salonem, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 123,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w spokojnej, zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta! Miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin z dziećmi, gdyż jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bąkówka,mazowieckie

1 280 000 zł171 m² 7 485,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

1 218 400 zl I bliźniak I 171 m2 I bąkówka I gmina piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni użytkowej 171 m2 na działce 579 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 710 zł55 m² 8 667,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej części Grodziska, co zapewnia spokój i kameralny klimat. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł71 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowe w centrum miasta 2m/winda+2 tarasy idealne na Booking Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w ścisłym Starym Mieście Wrocławia (ok. 100 metrów od Rynku), ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie z inwestycji! Nie zwlekaj! Biuro Reformacka nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycje k. Rzeszowa - w miejscowości Zaczernie. Kameralny budynek 8 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

200 000 zł67 m² 2 985,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 67 m2 na I piętrze w Namysłowie! cena do negocjacji! Nieruchomość składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki, piwnicy Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł61 m² 16 428,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja - brak możliwości prezentacji. Do sprzedaży oferuję słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim w unikalnej inwestycji "doki" dewelopera Eurostyl w Gdańsku. Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zabrze,śląskie

750 000 zł330 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:534 m²

- kamienica na sprzedaż - 4 lokale mieszkalne - 1 lokal użytkowy - garaż - działka - Dzień dobry, pragnę Państwu zaprezentować ofertę sprzedaży kamienicy, położonej w Zabrzu, mikulczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kajetany,mazowieckie

489 000 zł1 200 m² 407,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą! Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2, usytuowana w malowniczej miejscowości Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Boguszów-Gorce. Lokal o powierzchni 35m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biskupie-Kolonia

Biskupie-Kolonia,lubelskie

350 000 zł1 745 m² 200,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa /mr/ w atrakcyjnej lokalizacji blisko osiedla w Turce. Możliwość budowy domów bliźniaczych. W sąsiedztwie osiedle nowych domów jednorodzinnych, łaki i pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 900 zł87 m² 6 894,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne, wysokie (3.30m), 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93m2, znajdujące się w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy (odnowiona klatka schodowa) na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

509 784 zł41 m² 12 436,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja! taniej O 16 tys bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! duża I ustawna kawalerka - 40,98m2 - 3 piętro Przestronne, słoneczne i ustawne 1 pokojowe + mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Gniewków

Gniewków,dolnośląskie

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka zagrodowa położona w Gniewkowie, gmina Dobromierz, powiat świdnicki. 10km od Jawora i 12km od Strzegomia. Spokojna okolica z niezapomnianymi widokami na rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Firletki

Koszalin,zachodniopomorskie

545 000 zł85 m² 6 404,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o imponującej powierzchni 85 m2. Ta nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Firletki

Koszalin,zachodniopomorskie

545 000 zł85 m² 6 404,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy segment w zabudowie bliźniaczej o imponującej powierzchni 85 m2. Ta nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Koszalina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

943 000 zł68 m² 13 867,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Letnica ul. Starowiejska nowe mieszkanie 4 pokojowe 68m2 z balkonem, loggią lub tarasem. W cenie od 943 000,00 pln do negocjacji tel. Lokalizacja w Letnicy - najszybciej rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Starołęka

Poznań,wielkopolskie

505 499 zł46 m² 11 041,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc bezpośrednio rataje dla studenta - blisko Politechnika Pod własne cele mieszkaniowe, jak i na doskonały najem. 2 pokoje z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł20 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Mokotów / Metro Pole Mokotowskie / Blok z 1980r. / 1 Pokój / Winda / Mieszkanie jest na pierwszym piętrze / mieszkanie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

177 480 zł2 088 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana na nowo powstającym osiedlu w Stopce. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domów jednorodzinnych z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż wolnostojąca willa w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Możliwość wykończenia pod klucz Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł24 m² 10 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni użytkowej 24,07 ( ze względu na skosy ) po podłodze 30 m2 na Wrocławskim Sępolnie położona na drugim ostatnim piętrze niskiej kamienicy. Składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 800 963 zł118 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z Tarasem w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym. Osiedle z własnym Parkiem! Powierzchnia mieszkania 117,71m Pokój z aneks mew kuchennym 44,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagórcze

Dąbrowa Górnicza,śląskie

339 000 zł1 985 m² 170,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1985m2 (nr działki 1332/23) z wydanymi wz oraz pozwoleniem na budowę (projekt Archon, dom w Śliwach 2). Budowę można zacząć natychmiast! Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

579 000 zł54 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Koniuchy) znajdujące się na III piętrze w cegle. Mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi (17m/11m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł69 m² 3 633,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na I piętrze klimatycznej kamienicy w atrakcyjnej części Świebodzic. Na powierzchnię mieszkalną składają się 2.