dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Wieliszew,mazowieckie

580 000 zł55 m² 10 624,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wieliszew, 3 pokoje, 2017, do wprowadzenia. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia, jednostronne (wschód), położone na 3-cim - ostatnim piętrze, budynek z 2017r. wyposażony w windę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomna

Łomna,małopolskie

125 000 zł1 258 m² 99,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje Państwu działkę 189/4, - o wymiarach 33,3 x 42 m oraz powierzchni 12,58 ar. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

670 000 zł37 m² 18 108,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 2 pokoje nieprzechodnie z oddzielną kuchnią oraz łazienka o łącznej powierzchni 37 m2 przy ul. Na Szaniec w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Agrestowa

Ryczów,śląskie

238 000 zł8 668 m² 27,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

ładna , na lekkim wzniesieniu działka , idealna pod zabudowę mieszkaniową , z widokami na pobliskie skałki, przy trasie turystycznej i okolicznych nowych zabudowań. Otoczenia las , skałki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Krzyki o powierzchni 60 m idealne pod inwestycję! Mieszkanie składa się z: -Pokoju nr 1 z wejściem do loggii -pokoju nr 2 -pokoju nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Łódź,łódzkie

380 000 zł42 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (42 mkw) przy ul. Wschodniej w samym centrum Łodzi. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowej odnowionej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

371 000 zł31 m² 11 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M-20 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 30,95 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrzetuskiego

Lublin,lubelskie

535 000 zł58 m² 9 256,06 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy to słoneczne 4 pokojowe mieszkanie, które jest idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, inwestora który chce kupić i wynająć, a także dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Marzysz o zakupie swojego wymarzonego mieszkania blisko centrum Białegostoku? Properton ma przyjemność zaoferować miłośnikom Nowego Miasta, urokliwe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Strażacka

Zabrze,śląskie

21 000 zł63 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmdg Zabrze, ul. Strażacka prawo użytkowania wieczystego zabudowanej (nakład obcy) działki gruntu nr 5991/26 (drogi) o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

548 178 zł42 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Lipie Piotrowskiej. Lokalizacja: psie Pole/ Lipa Piotrowska Ilość pokoi: 2 Metraż: 42,20 mkw. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzebądz

Gorzebądz,zachodniopomorskie

369 000 zł115 m² 3 200,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Uwaga rezerwacja! Dom z Potencjałem do Remontu - klucze w biurze! Lokalizacja i Specyfika: zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Gorzebądzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Infułacka

Zamość,lubelskie

353 000 zł52 m² 6 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie własnościowe 52m2 na osiedlu Bohaterów Monte Cassino. Lokal wolny od zadłużenia oraz od wad prawnych. Bardzo dobra lokalizacja. -loggia -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

719 000 zł91 m² 7 909,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy inspirowane stylem skandynawskim w zabudowie szeregowej. Ostatnie dwa wolne domy 12 segmentów powierzchnia 90,35 m2 (parter i piętro) + opcjonalnie dodatkowo poddasze salon + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

538 999 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Premium/centrum/spiżowa/grabiszyńska/3pok/top! Gotowiec inwestycyjny! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiezdna

Gościcino,pomorskie

1 149 000 zł250 m² 4 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Luksusowy Dom Parterowy w Malowniczej okolicy Gościcina! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z moją pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji! Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

5 999 999 zł2 246 m² 2 671,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 279 m²

Szukasz pewnej inwestycji? A może miejsca dla swojej firmy? To jest nieruchomość właśnie dla Ciebie. Działka zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwakowska

Tychy,śląskie

490 000 zł54 m² 9 074 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz Mieszkania blisko szkoły, przedszkola to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 2 piętrze o powierzchni 54m2 z rowerownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

965 530 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabie

Grabie,małopolskie

156 000 zł1 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od kupujących Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych (oznaczonych na zdjęciach literami A i B) w miejscowości Grabie - pół godziny jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

660 000 zł59 m² 11 186,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pana Tadeusza

Warszawa,mazowieckie

3 080 000 zł298 m² 10 335,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Szanowni Państwo! Dom zlokalizowany jest w Pęcicach Małych, w odległości 10 km od Starych Włoch (12- 15 min samochodem). Oferuję Państwu elegancki dom o powierzchni 300 m2, usadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

525 000 zł63 m² 8 310,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka ceny O 25 tys! przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kilińskiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

7 500 000 zł4 869 m² 1 540,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 592 m²

Dzierżoniów, kilińskiego - magazyn Na sprzedaż magazyn o powierzchni użytkowej 4 869,99 m , powierzchni zabudowy 4 619 m oraz kubaturze 35 000 m , wraz z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

413 150 zł30 m² 13 730,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealna dla inwestora bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! duża I ustawna kawalerka z opcją na 2 pokoje + balkon! Wybierz mieszkanie, które trafi w Twój gust - wybierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

419 000 zł78 m² 5 345,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Warszawskiej. Sprzedawane mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krótka

Odrowąż,opolskie

189 000 zł1 151 m² 164,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 11,51ara położoną w Odrowążu. Nieruchomość w kształcie regularnego prostokąta (ok. 23m x 50m) dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Poznań,wielkopolskie

233 090 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Gnieźnie, przy skrzyżowaniu ul. Chrobrego/lecha i Sobieskiego. Wejście z ulicy, witryna w kierunku skrzyżowania. Lokal składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cyklamenowa

Luboń,wielkopolskie

850 000 zł132 m² 6 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Sprzedaz Bezposrednia Nasza inwestycja to wieloetapowe osiedle w Luboniu przy ul.Ogrodowej , na wysokości ul.Łacznej i 1 Maja. Ul>cyklamenowa Ostatni dom szeregowy -skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 988 888 zł560 m² 3 551,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kalisz - Kamienica /rynku/okazja/gotowy biznes do sprzedaży kamienica na kaliskiej starówce lokalizacja: kalisz - Rynek Główny Budynek mieszkalny 3 piętrowy, o konstrukcji tradycyjnej, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

625 000 zł70 m² 8 955,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetnie skomunikowane z Trójmiastem 3 pokojowe mieszkanie! To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym, przytulnym mieszkaniu z dostępem do wszystkich udogodnień w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Lublin,lubelskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej ( prawa połowa) o powierzchni 180 m2, na działce o powierzchni 275 m2, wybudowany w 2006 roku na lubelskich Choinach. Istnieje możliwość zakupu obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł55 m² 12 727,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej na osiedlu skyres. Mieszkanie ma powierzchnię 54,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

159 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową, położoną w Niekłonicach, na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka o powierzchni 1200m2, usytuowana z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł126 m² 7 091,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Funkcjonalny , dwu kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej. Budynek w stanie deweloperskim. Dom jest nieduży , ale funkcjonalny, składa sie z salonu, kuchni, pokoju- to na parterze , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł48 m² 14 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

-Lux Legnicka 2-pok 48 m2 Apartament Platinum- na sprzedaż apartament o powierzchni 48 m2 / 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką znajdujący się na parterze. Mieszkanie jest ciche, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rajbrot,małopolskie

79 000 zł80 m² 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:114 000 m²

Oferta Sprzedaży Domu wraz z Budynkiem Gospodarczym w Rajbrocie - Idealne Miejsce na Twój Nowy Dom! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu w miejscowości Rajbrot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trąbki

Trąbki,małopolskie

899 000 zł153 m² 5 860,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubowo

Lubowo,zachodniopomorskie

620 000 zł127 m² 4 868,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferta sprzedaży nowo wybudowanego przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 122,63 m 2 (powierzchnia całkowita 127,36 m 2.