dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wałowa

Bytom,śląskie

119 999 zł20 m² 5 976,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

- kawalerka do zamieszkania - umeblowane - Tylko u nas! - Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Bytomiu przy ulicy Wałowej 18. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

955 000 zł682 m² 1 400,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

cofnięta od drogi, nie ogrodzona, płaska, równa; media/instalacje: w otoczeniu działki, gaz, kanalizacja, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa, nowa zabudowa, zabudowa jednorodzinna; na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

561 999 zł59 m² 9 543 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 36m2 składające się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

663 495 zł75 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja jw. Construction - Osiedle Kościuszki Duże, jasne, nowe i komfortowe mieszkanie. z balkonem. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł48 m² 8 329,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na Osiedlu Bocianek! Idealna lokalizacja dla rodziny oraz inwestycyjnie - blisko Galerii Echo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

608 013 zł32 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,17 m2. w stanie deweloperskim na drugim piętrze. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Termin realizacji: i kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł95 m² 14 650,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu wyjątkowo przestronne, podwójnie narożne mieszkanie usytuowane przy ulicy Nadwiślańskiej 5a. Lokal jest bardzo jasny i cichy. Ekspozycja na 3 strony świata, bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bierwiecka Wola

Bierwiecka Wola,mazowieckie

198 499 zł4 051 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka Rolno- budowlana o łącznej powierzchni 4051 m2 w miejscowości Bierwiecka Wola gm. Jedlińsk działka usytuowana jest bezpośrednio przy drodze gminnej - asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzeźnicka

Gniezno,wielkopolskie

299 000 zł24 m² 12 458,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentacje lokalu użytkowego usytuowany w samym centrum miasta, na ul. Rzeźnickiej w Gnieźnie. Nieruchomość posiada 24 m2, na którą składa się główna sala, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! pilna sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika, na IV piętrze (brak windy). Blok z nową elewacją. Powierzchnia 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

5 599 000 zł200 m² 27 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentacja witryny i widok z lotu ptaka: kliknij tutaj Lokalizacja: ul. Partyzantów 3, "jaśkowa Dolina" Powierzchnia: lokal na parterze o powierzchni 102,5 m , obecnie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

480 000 zł48 m² 9 937,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej, spokojnej lokalizacji na Wieniawie. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 192m2 /osobna księga wieczysta dla działki/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 053 773 zł59 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bażantowa

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł48 m² 13 752,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie wraz z ogródkiem. Nieruchomość położona jest na parterze budynku na nowoczesnym osiedlu Wróbla Staw, przy ulicy Bażantowej, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Mokotów / Stegny / Blok z 1980r / 2 pokoje / Winda / Balkon Francuski / Piwnica / Mieszkanie jest na drugim piętrze / 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł65 m² 10 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości piękne dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Mieszkanie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

1 250 000 zł196 m² 6 386,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

1 250 000 zł | sprzedaż | 195 m2 | dom wolnostojący | łoś I gm. Prażmów Duży dom w budowie (identyczny jak na zdjęciach) - dla pragnących ciszy, prywatności, prężnie działającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

490 792 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Piękne, komfortowe i nowoczesne mieszkanie w idealnej lokalizacji. Pomiędzy centrum, doliną Trzech Stawów i Muchowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

469 600 zł51 m² 9 262 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

641 211 zł55 m² 11 635,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Koziki

Koziki,warmińsko-mazurskie

250 000 zł1 200 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Selmęt Wielki niezabudowana o pow. 1200 m2 położona w Kozikach gm. Ełk. Działka w kształcie prostokąta, płaskie ukształtowanie terenu, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

766 200 zł38 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Top lokalizacja 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenecja

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł87 m² 20 678,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękny, 3-pokojowy apartament znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji Starego Miasta, w rejonie ul. Wenecja. Apartament o powierzchni 86,54 m2, mieści się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

323 925 zł26 m² 12 531 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Limitowana oferta w gdańsku! Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna - Ograniczona Oferta Czasowa! Zakup Bezpośrednio od Dewelopera Brak Prowizji oraz Podatku pcc Możliwość odliczenia 23% vat >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzbice

Wierzbice,dolnośląskie

1 490 000 zł214 m² 6 962,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

We speak English, call for more details English version below! Oferta na wyłączność Cena do negocjacji! Na sprzedaż dom wolnostojący z przepięknym, zagospodarowanym ogrodem, basenem, tarasem, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

959 000 zł81 m² 11 887,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Mieszkanie w kamienicy do dowolnej adaptacji w samym sercu miasta. Lokal znajduje się przy ulicy Smoleńsk, w kamienicy z 19 wieku. Mimo lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Supraśl,podlaskie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Supraśla - 15 km od Białegostoku. W najbliższej okolicy znajduje się sklep, apteka, poczta oraz restauracje. Na powierzchnię 52 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podłużna

Kraków,małopolskie

1 305 600 zł95 m² 13 799,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję składającą się na zespół willi miejskich do mieszkania przynależy własny ogródek oraz balkon. Lokalizacja: krakowa - Zwierzyniec - położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

497 200 zł57 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kieźliny

Kieźliny,warmińsko-mazurskie

216 000 zł1 600 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 ujęta w planie zagospodarowania Gminy Dywity pod budownictwo mieszkaniowe. Działka położona na osiedlu Kieżliny na skraju Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

665 000 zł108 m² 6 157,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kontakt: tel. Nowa oferta sprzedaży. W miejscowości Siekierki Wielkie w gminie Kostrzyn przy ul. Brzoskwiniowej znajduje się ta właśnie nieruchomość. Budynek wolnostojący dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 001 zł37 m² 6 702,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu M3 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To mierzące 37,3 m2 mieszkanie składa się - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

817 352 zł58 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Olimpin,kujawsko-pomorskie

150 000 zł792 m² 189,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położona na osiedlu domków jednorodzinnych, niedaleko lasu i jeziora, dojazd drogą utwardzoną kostką brukową Wszystkie media dostępne. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mickiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

160 000 zł150 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:251 m²

Budynek mieszkalno- biurowy Elbląg_ul. Mickiewicza. Nowa Cena Prezentujemy na sprzedaż budynek o pow. ok. 153 m2 na działce 251m2, po dawnej piekarni. Według nowego projektu przebudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

479 000 zł43 m² 11 139,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie w apartamentowcu położone od strony zachodniej przy ulicy Żorskiej w Tychach o powierzchni 43m 2 na parterze. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Rzeszów,podkarpackie

920 000 zł80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną ofertę - przestronne mieszkanie o powierzchni 80m2, zlokalizowane na parterze przy ulicy Targowej. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

239 000 zł54 m² 4 393,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku w Pobłociu Wielkim, 20 km od Kołobrzegu, 9km od Gościna, 8km od Karlina i 19 km od Białogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jachowicza

Warszawa,mazowieckie

6 600 000 zł500 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny, luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji Józefów k. Warszawy (300m do granicy Warszawy) - Powierzchnia działki: około 1800 m Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

980 200 zł58 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

C8-6-28 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 4-pokojowe mieszkanie 58m2 z balkonem w dzielnicy Podgórze w Krakowie Mieszkanie na zielonym, dobrze zagospodarowanym osiedlu. Położone.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij