dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 15 Sierpnia

Sochaczew,mazowieckie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:991 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom piętrowy z cegły, z 1976 r., podpiwniczony, o pow. 150 m kw, 6 pokoi. Stan - do remontu. Dwa wejścia - od ulicy i podwórza, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł41 m² 16 585,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41mkw przy ulicy Elbląskiej na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 839 900 zł450 m² 4 086,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:877 m²

Oferta dostępna tylko W biurze makler nieruchomości! Jeśli marzysz o własnym i przestronnym domu koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Budynek o oryginalnej bryle usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Arbuzowa

Wiry,wielkopolskie

445 000 zł904 m² 492,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wiry, ul. Arbuzowa, poznań Opis działki: atrakcyjna działka o powierzchni 904m2. Cena działki obejmuje jednocześnie udział w 50% działki drogowej o powierzchni 238m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikana

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszewo. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł120 m² 7 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 120 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łacha

Łacha,mazowieckie

690 000 zł135 m² 5 117,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:605 m²

Łacha gmina Serock. Działka w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Wg mpzp - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub rekreacji indywidualnej. W bliskiej okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belliniego

Warszawa,mazowieckie

495 500 zł33 m² 15 001,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 33.03 metrowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Vincenza Belliniego, białołęka, warszawa - Osiedle Zielona Dolina. Status prawny: pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sadowa

Rydułtowy,śląskie

375 000 zł135 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 135 m2 posadowiony na dużej działce 1065 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Rydułtowach przy ul. Sadowej. Parter: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł41 m² 14 261,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 2 pokoje | 41,37 M2 | 590 000 pln | warszawa -białołęka Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,37 m2, usytuowane na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 000 zł37 m² 6 139,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu-pokojowe, umeblowane, ciepłe mieszkanie o powierzchni 37,30m2, zlokalizowane na osiedlu Dolinki w bloku z windą na 7 piętrze. W skład nieruchomości wchodzą: jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gitarowa

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł55 m² 11 989 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,05 m2 otoczone łąką oraz blokami w niskiej zabudowie, położone na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maliszewo-Łynki

Maliszewo-Łynki,podlaskie

172 000 zł100 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 233 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości północ prezentuje unikalną ofertę - urokliwy dom wolnostojący, położony na obszernej działce o powierzchni 2233m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty *preferowany kontakt telefoniczny* biuro nieruchomości lakado ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

474 000 zł64 m² 7 436,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Projekt kwadrat przedstawia ofertę sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,74m2 znajduje się w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Złotokłos,mazowieckie

1 200 000 zł3 600 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana 3600 m2 w cichej i spokojnej okolicy, możliwość podziału po 900m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł37 m² 19 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Solec. Przykładowy, przewidywany zysk z najmu krótkoterminowego wacha się od 92 700 pln do 113 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł37 m² 19 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję mieszkanie po remoncie na Wrzecionie przy ulicy Szegedyńskiej 5. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje o powierzchni 37m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł42 m² 11 084,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,50 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Popowice, okolice ul. Popowickiej Położone na piętrze 4/4p., bloku z 1974 r Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

865 878 zł77 m² 11 227,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi. Nieruchomość: mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 77.12m2, znajduje się na 1. piętrze, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. Wojska Polskiego

Górowo Iławeckie,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł552 m² 2 336,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:887 m²

Uwaga! Niska cena! Okazja! Oferuję do sprzedaży budynek mieszkalno-handlowo- usługowy znajdujący się na osiedlu mieszkaniowym, przy ul. Wojska Polskiego 6 w miejscowości Górowo Iławeckie (68 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 439 064 zł64 m² 22 390,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: mieszkanie 3 - pokojowe, o powierzchni 64.27m2 znajduje się na 3. piętrze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalesie

Zalesie,małopolskie

610 955 zł73 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji! Oferuję do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,56 m2 z 80 metrowym ogródkiem w bliźniaku pod Krakowem. Świetna lokalizacja i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł47 m² 17 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4-ro piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie przeszło w zeszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł59 m² 14 611,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Targówku, przy ulicy Chodeckiej. Powierzchnia 59,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią (ok. 30 m2), 2 pokoje (po ok. 9 m2), łazienka z wc (ok. 3 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

425 271 zł37 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł32 m² 16 862 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. DO wprowadzenia rewelacyjnie położone 1 pokojowe Z aneksem kuchennym mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bursztynowa

Niechorze,zachodniopomorskie

623 057 zł31 m² 20 295 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dla biura! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentów w nadmorskiej miejscowości Niechorze. Przepiękne miasto na zachodnim wybrzeżu kraju, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Modlińska

Jabłonna,mazowieckie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:339 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Zabudowana działka z domkiem jednorodzinnym do rozbiórki. Na działce dodatkowo wybudowany jest garaż. Przy działce gaz, kanalizacja, na działce prąd i własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł24 m² 28 177,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Centrum Warszawy - Śródmieście, ul. Wilcza > malownicza a zarazem tętniąca życiem uliczka w ścisłym centrum Warszawy - mnóstwo kawiarni, piekarni, restauracji, punktów usługowych, 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 032 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sokola

Brzoza,kujawsko-pomorskie

300 000 zł1 159 m² 258,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka niedaleko lasu i jeziora Spokojna okolica, blisko sklepy Szybki dojazd do centrum Bydgoszczy- 10 km Na działce są drzewa owocowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 100 zł147 m² 7 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Kameralne osiedle domów z dala od zgiełku miasta, w miejscu doskonale skomunikowanym z Wrocławiem! O inwestycji: w ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

540 000 zł2 833 m² 190,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Lusówku, przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniową. Dojazd utwardzony, dostępne media przy działce, duzy front 58m, możliwość zabudowy budynkiem dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

695 045 zł38 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka -garderoba Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Umowa przedwstępna Przedstawiam przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Zaodrzu, przy ulicy Niemodlińskiej Mieszkanie znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł139 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny Dom z antresolą - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.139m2, usytuowany na bardzo ładnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

518 900 zł54 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł46 m² 14 890,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena! na Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 14 031 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie kilka minut ścisłego centrum Wyłączny Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Promenady.