dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowa przestrzeń może pełnić rolę pokoju dziecięcego lub biura do pracy zdalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł49 m² 11 020,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,72 m , znajdujące się na trzecim piętrze niskiego bloku z 2022 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

1 432 000 zł76 m² 18 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Mokotów - Ul. Dąbrowskiego/różana Cena: 1 432 000 pln ( do negocjacji) oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: proponujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 697 000 zł205 m² 8 260,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

idealny dla koneserów góralskiego stylu oraz wyjątkowego klimatu. Budynek od początku do końca powstawał z najwyższej jakości materiałów Eko oraz z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obręczna

Obręczna,świętokrzyskie

1 090 000 zł270 m² 4 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 400 m²

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje na sprzedaż dom W malowniczej okolicy Oferujemy na sprzedaż idealny dla rodziny dom w wysokim standardzie z dużą działką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budryka

Chorzów,śląskie

240 000 zł49 m² 4 924,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na granicy Siemianowic i Chorzowa przy ul. Budryka. Mieszkanie o pow. 48,74m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziądz

Radziądz,dolnośląskie

488 600 zł100 m² 4 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

tel. Parterowy dom znajdujący się w samym sercu Parku Krajobrazowego "dolina Baryczy" Dom posadowiony na dużej działce 17a wraz z przynależnym budynkiem gospodarczym. Pomieszczenia -przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży biura nieruchomości Royal Broker jest nowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ulicy Wieniawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Budy

Nowe Budy,mazowieckie

939 900 zł155 m² 6 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 155 m2, posadowionego na działce ok. 600 m2, w bardzo ładnym rejonie Radziejowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zaułek Wileński

Kraków,małopolskie

429 780 zł23 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc cena netto 429 780 zł gwarantowany zwrot vat-u 23% od zakupu I wykończenia ostatnie gotowe wolne mikroapartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Osowiec

Osowiec,podlaskie

839 500 zł64 579 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt z linią brzegową rzeki Biebrzy, położony na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Unikalny ze względu na wyjątkowe walory przyrodnicze i krajobrazowe. Aktualnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

900 000 zł2 400 m² 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam Halę magazynowo-produkcyjną o pow. użytkowej 2.400 m2. Budynek trzykondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), wolnostojący, z rampą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania na gdańskiej Morenie, usytuowanego przy ulicy Myśliwskie Wzgórze. To przestronne 3-pokojowe mieszkanie stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

602 140 zł65 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Duże, jasne, nowe i komfortowe mieszkanie z dwiema łazienkami. Dostępne są takie same na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

906 500 zł49 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż w bardzo pożądanej okolicy! Budynek powstał w 1920r i wpisany jest do wykazu gminnej ewidencji zabytków, co z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

250 000 zł47 m² 5 296,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie Bytom - Miechowice! Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 w Bytomiu - dzielnica Miechowice, usytuowane na drugim piętrze - czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rozgwiazdy

Jarosławiec,zachodniopomorskie

680 000 zł1 171 m² 580,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 600 metrów od linii morza. Nieruchomość zlokalizowana w północnej części Jarosławca przy ulicy rozgwiazdy, w gminie Postomino, powiat Sławieński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybylskiego

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł58 m² 13 711,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej enklawie na Ursynowie blisko Skarpy Ursynowskiej i sggw. To świetna oferta dla rodzin, studentów i osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Luboń,wielkopolskie

519 000 zł56 m² 9 185,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Uwaga nowa oferta na rynku! Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania. Mieszkanie znajduje się w niskim 2 piętrowym budynku z 2012 roku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

729 000 zł55 m² 13 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem* *we speak English / Я розмовляю українською O lokalizacji: ul. Henryka i Karola Czeczów na os. Złocień, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Na Okrzeszyńcu

Rybnik,śląskie

645 000 zł72 m² 8 957,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji dla kupującego! Czy marzysz o mieszkaniu, gdzie nowoczesność spotyka się z harmonią natury? Prestiżowe mieszkania 5 min. od centrum miasta tylko u nas! Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

1 030 000 zł232 m² 4 439,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja. Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż, w zacisznym miejscu na końcu ulicy otoczonej zielenią, w miejscowości Skórzewo - 500 m od granicy Poznania. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

901 718 zł63 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł37 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo Przedstawiam dużą kawalerkę o powierzchni 37,4 mkw. w skład której wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój - taras Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł83 m² 21 008,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca 60052442 Do sprzedaży lokal usługowy o pow 83 m 2 na parterze , wejście z poziomu chodnika , z witrynami i dużą powierzchnią okien, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ładna

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bezpośrednia, piękna narożna działka 900 m2 u zbiegu ulic Ładnej i Wrocławskiej w Dobrzykowicach. Budynek usytuowany bezpośrednio przy głównej ulicy w Dobrzykowicach - tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

800 000 zł60 m² 13 355,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Piastowie, o pow. 59,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, po częściowym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

415 000 zł49 m² 8 540,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne mieszkanie na lubelskich Bronowicach z widokiem na sweterek zielony! Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 48.59 m , które mieści się na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 194,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysłowice,śląskie

1 389 000 zł219 m² 6 342,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:994 m²

NA sprzedaż | Przestronny dom z zadbanym ogrodem blisko centrum Mysłowic. Cena do negocjacji Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo, lubisz przestronne, jasne i wysokie wnętrza, na pewno poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tańskiego

Mielec,podkarpackie

349 000 zł62 m² 5 795,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Mielcu przy ul. Tańskiego. Prezentowana nieruchomość ma 62 m2, balkon oraz dużą, pojemną piwnicę. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie oferowane jest z komórką lokatorską obok mieszkania oraz dwoma miejscami w hali garażowej w cenie 50 tys zł / szt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

230 000 zł50 m² 4 624,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na trzecim piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składa się : dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Michelińska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

785 000 zł300 m² 2 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w Michelinie, 300m2, na parterze duży pokój z dużymi oknami i tarasem, kuchnią, łazienką z wc i gabinetem, doskonale wpisującym się w role biura. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

823 000 zł82 m² 9 993,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

@@@ tylko W home park @@@ Prestiżowy, trzypokojowy apartament, znajdujący się w nowoczesnym apartamentowcu położonym na zamkniętym osiedlu na łódzkim Złotnie. Mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Naftowa

Zielona Góra,lubuskie

1 300 000 zł514 m² 2 526,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! Magazyn przy ul. Naftowej na sprzedaż! Działka zabudowana magazynem na sprzedaż! Tylko u nas! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,0790 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

780 000 zł74 m² 10 533,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Duże, rozkładowe mieszkanie w zasięgu centrum miasta, osiedle Centrum Stawki. Idealne mieszkanie dla rodziny, 4-pokojowe o powierzchni 74,05 m2, usytuowane na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

680 000 zł123 m² 5 523,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Wejście do lokalu usytuowane jest na poziomie parteru, skąd prywatnymi schodami udajemy się na piętro. Na piętrze budynku znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwoma pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Stefanówka,mazowieckie

1 349 000 zł203 m² 6 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

A teraz coś dla miłośników klasy premium - piękne, nowoczesne domy z dużymi przeszkleniami, płaskimi dachami, przygotowane pod pompę ciepła, rekuperację, fotowoltaikę, ładowanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Zabłocie,śląskie

17 900 zł1 684 m² 10,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod eksploatację torfu leczniczego w Zabłociu z pośrednim dostępem do drogi asfaltowej (220m drogi polnej). Możliwy zakup przez osoby nie posiadające statusu rolnika. Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł25 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 25 m2 w nowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na przestronny balkon, kuchni z jadalnią, łazienki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij