dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 798 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piekary A

Legnica,dolnośląskie

250 000 zł48 m² 5 252,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na os piekary A. Opisywana nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

899 000 zł158 m² 5 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzień dobry Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Pępowo. Inwestycja obejmuje dom w zabudowie bliźniaczej z dwoma lokalami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 511 zł75 m² 8 395,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bazyliowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł56 m² 12 279,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

DO biura! :) Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53,11 metra kwadratowego, usytuowanego w nowoczesnym budynku z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szemud

Szemud,pomorskie

229 999 zł1 207 m² 190,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Szemud. Działka znajduje się w super lokalizacji. Na skraju osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

316 000 zł55 m² 5 787,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Bardzo komfortowy rozkład. Widne i przestronne. Daje dużo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

659 999 zł60 m² 11 066,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Josepha Conrada 10 w Warszawie. Lokalizacja pełna korzyści: ul. Conrada 10 na Bielanach w Warszawie to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nieszawska

Poznań,wielkopolskie

144 900 zł55 m² 2 634,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:472 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki z przestronnym domkiem usytuowanej w kompleksie rod przy ul.Nieszawskiej w Poznaniu. Na dużej z licznymi nasadzeniami działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębina

Dębina,małopolskie

50 600 zł1 012 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Ciebie wybór spośród 7 działek budowlanych na sprzedaż. Gmina Rzezawa miejscowość Dębina działki:   rezerwacja 142/31 - rezerwacja   Okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa

Nowiny,śląskie

70 000 zł1 004 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje marzenie o własnym domu może się spełnić! Działka położona w Powiecie Kłobucki, gmina Wręczyca Wielka, miejscowość Nowiny ulica Długa Nieruchomość z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, dom gotowy do zamieszkania o pow. ok.140 m2, położony w Międzyborowie. Nieruchomość posadowiona jest na działce 1000 m2. Budynek o charakterze mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ratowice,dolnośląskie

649 000 zł124 m² 5 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Ratowicach Prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży uroczego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Topolin

Topolin,mazowieckie

242 000 zł2 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona we wsi Topolin w gminie Stare Babice, niedaleko centrum Borzęcina ze szkołą, przedszkolem, przychodnią, sklepami i halą sportową. Działka rolna znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

635 800 zł45 m² 14 128,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Letnica ul. Starowiejska nowe mieszkanie 2 pokojowe 44,03m2 z balkonem, loggią lub tarasem. W cenie 635 844,00 pln do negocjacji tel. Lokalizacja w Letnicy - najszybciej rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Malcanów

Malcanów,mazowieckie

261 000 zł1 127 m² 231,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki obok siebie o powierzchniach: 1127 m2, 1127 m2, 1126 m2. Każda Z nich po 261.000 zł. . Dojazd ulicą asfaltową oraz gruntem. Rejon przestrzeni, zieleni i spokoju. Mpzp 3 mn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Białystok,podlaskie

734 900 zł140 m² 5 249,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom z potencjałem, który znajduje się na osiedlu Skorupy. Dom podpiwniczony, dwupiętrowy. Na powierzchnię 140 m2 składa się: parter: salon, pokój, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł121 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 36 do 121m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tulce,wielkopolskie

549 000 zł81 m² 6 759,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kontakt: tel. Uwaga! Ciekawa oferta sprzedaży. Budynek w stanie deweloperskim mieści lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia cichej działalności gospodarczej. W budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agatowa

Wiślinka,pomorskie

1 801 335 zł56 m² 32 126,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokale inwestycyjne W wyjątkowej lokalizacji apartament: luksusowa 3 - pokojowa nieruchomość w standardzie deweloperskim o powierzchni 56.07m2 znajduje się na 1. piętrze 2. piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

578 200 zł65 m² 8 926 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 000 zł33 m² 10 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Novator centrum nieruchomości poleca: świetnie zlokalizowane, w cichym i spokojnym miejscu mieszkanie o powierzchni 33 m2. Nowoczesny budynek oddany do użytkowania w 2015 roku. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł31 m² 15 960,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30,7m2 znajdujące się przy ul. Kościuszki (róg Kościuszki i Dąbrowskiego). Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

540 000 zł43 m² 12 587,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam ofertę mieszkania na sprzedaż w Ząbkach przy ulicy Władysława Stanisława Reymonta. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,9m2 znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 684,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krasne

Krasne,podkarpackie

1 647 000 zł6 064 m² 271,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu ofertę na wyłączność na sprzedaż działka o powierzchni 60,64 ar położona w miejscowości Krasne bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Luzino,pomorskie

950 000 zł142 m² 6 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Jeśli szukasz domu w otoczeniu lasów , w zacisznej zielonej okolicy w której można odpocząć od całodziennego miejskiego zgiełku - to oferta skierowana do Ciebie - Luzino - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku, przy ulicy Słonecznej na Osiedlu Jagiellońskim, w Kielcach. Na powierzchnię 48 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

1 449 000 zł116 m² 12 513 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Promo Estates prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem przy ulicy Pszona w Krakowie. Lokalizacja: to słoneczne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

82 800 zł1 200 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam. Posiadamy do sprzedazy ziemie na cele budowlane do wydzielenia w/g potrzeb klienta. Lokalizacja bardzo fajna w otulnie lasu. Oaza spokoju i ciszy. do biura. Nieruchomość sprzedawana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

959 000 zł84 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena - oferta specjalna Jeśli poszukujesz wyjątkowego miejsca, które można od razu nazwać domem, mam coś specjalnego. Sprawdź ten przestronny, trzypokojowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na parterze z własnym ogrodem w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z : - salon 21 m2 - sypialnia 12 m2 - kuchnia.