dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Oferta agencji nieruchomosci universal Ustroń okolice Cisownica ul. Jałowcowa 15, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m na działce 10 arów Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Muszyna

Muszyna,małopolskie

1 400 000 zł440 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość, wybudowana w 1933 roku dla krakowskiej rodziny adwokackiej, przez lata służyła jako oaza wypoczynku w sercu uzdrowiska. Lokalizacja, która zachwyca: pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł60,80 m² 9 292,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga przedsprzedaż Rezerwuj już dziś. Startujemy ze sprzedażą nowej puli mieszkań na tym osiedlu - 3 budynki zostały już oddane do użytku (zdjęcia zrealizowanych budynków w galerii zdjęć).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 970 zł30,22 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł50,20 m² 21 513,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękne, wysokie (3m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1900 roku, w Centrum Warszawy, w Alejach Jerozolimskich, w pobliżu placu Starynkiewicza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł2 775 m² 150,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brzuze koło Rypina działki budowlane nad jeziorem. Machdom invest nieruchomości   Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży- działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

969 900 zł150,40 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 636 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej, aktualny mpzp ( symbol 8mn/u), położonej w miejscowości Dalików przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 570 000 zł740 m² 6 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Przepiękna willa O charakterze rezydencji Dom położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość usytuowana w bardzo spokojnej, cichej okolicy, z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł42,43 m² 10 959,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje Z prywatnym ogrodem 42 m2 Na sprzedaż komfortowa, w pełni wyposażona nieruchomość o funkcjonalnym układzie 2 pokoi i powierzchni 42,43 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 417 m² 179,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2mru) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt:   Mateusz Geszczyński okazja cenowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 w miejscowości Czarże gmina Dąbrowa Chełmińska pow. bydgoski Zaledwie 15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł76,69 m² 18 255,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż restauracja w Ustce gotowy biznes w atrakcyjnej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonującą restaurację zlokalizowaną w Ustce przy ul. Westerplatte,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł2 412 m² 435,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2412 m2 w Grodzisku Maz. (na granicy z Kadami). Działka przy prywatnej drodze dojazdowej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł845 m² 355,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 845 m2 położona w Żukowie, w powiecie Kartuskim. Działka płaska objęta mpzp (mn) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł72,50 m² 4 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,50m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w spokojnej części Jarosławia. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

3 333 000 zł194 m² 17 180,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom, który łączy architektoniczny minimalizm z tradycją konstancińskiej zabudowy willowej. Subtelna elewacja z cementu architektonicznego i pionowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł8 000 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - morawica. Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł151,50 m² 4 547,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,5 m wraz z 37,5 m powierzchni gospodarczej, usytuowany na działce o powierzchni 630 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł42,78 m² 4 885,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 42,78 m , położona na pierwszym piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku. Mieszkanie wymaga remontu, co daje duże możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł119 m² 7 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji. Zakup od Inwestora! Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2a ma 119m2 i składa się z: na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł498 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam dwa trapezy. Najmniejsze działki inwestycyjne przy Dworcu w Nowym Targu. Nowy targ | 494 m (238 + 256) | przy Dworcu Autobusowym, ku1 Tak, trapezy. Wąskie. Jeden ma 7 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł38,90 m² 12 390,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny Z widokiem na karkonosze I zalew sosnówka | lake hill resort & spa Serafin Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł51,23 m² 9 330,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem w nowym budownictwie ta oferta wyróżnia się komfortem i świetną lokalizacją. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Słonecznym w Barczewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie: poranna kawa na balkonie w sercu modnego Zabłocia, szybki spacer na Bulwary Wiślane, a wieczorem restauracje i klimatyczne kawiarnie dosłownie kilka minut od domu brak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł31,01 m² 9 642,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz okazji inwestycyjnej lub mieszkania, które urządzisz dokładnie pod siebie? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

913 221 zł2 043 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dla dewelopera! Działka Inwestycyjna w Centrum Częstochowy grunt pod inwestycję w zabudowę szeregową lub bliźniaczą pod Jasną Górą (bardzo mała odległość) Został złożony wniosek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 350 m² 221,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlano - zielona o pow. 13.5 ar, położona 12 km od granic Krakowa w Świątnikach Górnych. Ponad połowa działki to teren budowlany (ok. .7.5 ar),.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,08 m² 6 514,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,08 m , położona na parterze niskiego bloku przy ul. Małomickiej. Mieszkanie doskonałe dla singla, seniora lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Olecko,warmińsko-mazurskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Olecko, ulica Kolejowa; na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 60 m2. Oferujmey na sprzedaż parterowy budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 60 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

583 900 zł78,75 m² 7 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 78,75.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 073 160 zł63,09 m² 17 009,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie w gotowym budynku - klucze dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację - tel:   Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 240 755 zł925,93 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 926 m , mieszczący się na parterze w dwupiętrowym, wyremontowanym budynku. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,20 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jaworzno, osiedle Gigant, ulica Granitowa 8 - czy to Twój nowy adres? To pytanie, na które warto poszukać odpowiedzi osobiście. Osiedle Gigant od lat ma swoją renomę, a ta lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 000 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzycie Państwo o dużej działce z prywatnym lasem, to zapraszam do Duchnowa w okolice ulicy Pieńki. Mamy tu na sprzedaż piękną działkę. W sumie ziemi jest 3000 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł298 m² 2 681,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej ok. 237 m , położony na działce 12 arów w spokojnej miejscowości Łętownia. Nieruchomość została wybudowana w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł104 981 m² 80,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 działki rolne, położone w miejscowości Gościno, która oddalona jest tylko 17 kilometrów od nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg oraz niedaleko trasy S-6.

Szczegóły ogłoszenia

724 811 zł31,93 m² 22 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż z rynku wtórnego lokal na nowej inwestycji Cyrhla Apartamenty. Inwestycja oddana w listopadzie 2024. Od grudnia wystartował najem krótkoterminowy, w tym również jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł119,23 m² 6 080,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich już gotowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,23 m2 z garażem i ogrodem powierzchni ok. 50 m2. Dom znajduje się na II etapie.