dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 713 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 713 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słuszewo

Słuszewo,pomorskie

99 000 zł1 605 m² 61,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa Działka Przy Lesie! lokalizacja: słuszewo to piękna wieś położona w malowniczej gminie Gniewino. Ta spokojna okolica w sercu Pomorza oferuje doskonałą harmonię między naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł25 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz oryginalnego mieszkania z duszą? Czujesz się dobrze w nowoczesnych wykończeniach połączonych z historią starej kamienicy? Bingo! To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Olimpia Port, na Swojczycach. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, posiadające powierzchnię 50m2, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

478 920 zł58 m² 8 258,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 57,99 m / parter / taras / ogródek 62 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

940 000 zł156 m² 6 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy segment o powierzchni 156m2 z garażem w bryle budynku, z łądną działką o powierzchni ok. 360 m2. Zdjęcia przedstawiają wizualizację-prosimy więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

509 152 zł45 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tabaszowa

Tabaszowa,małopolskie

535 000 zł3 800 m² 140,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlano-rolna o powierzchni 38 ar na sprzedaż w Tabaszowej - powiat nowosądecki. Z działki przepiękny widok na jezioro Rożnowskie co widać na zdjęciach. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Lublin,lubelskie

825 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Ogłoszenie: mieszkanie na sprzedaż przy ul. Kolorowej Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kolorowej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majówny

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł272 m² 9 926,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja: nowoczesny dom wolnostojący, parter + poddasze jest zlokalizowany w Krakowie przy ul. Jadwigi Majówny w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Jadwigi Majówny to miejsce położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

959 000 zł181 m² 5 298,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej(środkowy) o powierzchni 140 m2 plus 41m2 poddasza w Pruszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 920 zł53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł31 m² 17 064,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Duża kawalerka w kultowym budynku w kształcie fali - falowcu. Wysoki standard - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie przeszło generalny remont, w tym wymianę instalacji hydraulicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

599 000 zł2 500 m² 239,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 2500 m2 w kształcie kwadratu blisko Nadarzyna Działka o powierzchni 2498 m2 położona jest na przedmieściach Nadarzyna. Idealna dla rodzin z dziećmi. W kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paska

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł51 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią na 3 piętrze, po generalnym remoncie Na Sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie 51 m2 po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla rodziny 2+1, która szuka ładnej, ale budżetowej opcji mieszkania. W tej nieruchomości możesz zamieszkać od zaraz, gdyż jest wykończona. 3 pokoje oraz ogródek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duszy

Krapkowice,opolskie

404 766 zł59 m² 6 849,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W krapkowicach! kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Odrzańskie Tarasy realizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Bielawa,dolnośląskie

299 990 zł60 m² 4 999,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do zamieszkania, ustawne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie. Lokal położony jest przy ul. Bohaterów Getta. Nieruchomość znajduje na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł50 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękny 2-pokojowy apartament z garderobą, położony na Wrocławskich Krzykach, przy ulicy Skarbowców. Mieszkanie zadbane z 2015 roku, nadające się od razu do przeprowadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł57 m² 13 551,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie przy torze wyścigów konnych cenisz work - life balance? Przed pracą lubisz zrobić trening a po pracy doceniasz dobrą kuchnię i relaks? A może prowadzisz biznes we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 999 998 zł144 m² 13 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Top-Bliźniak / Garaż /bielany wrocławskie/ogród` Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

294 000 zł123 m² 2 389,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetne miejsce do prowadzenia działalności, której miejsce wymaga łatwego dostępu, dojazdu, a jednocześnie bliskości parkingu. Cena 294.000 ZŁ jest ceną brutto, możliwość odliczenia 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Lębork,pomorskie

796 000 zł137 m² 5 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu mieszkanie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość 2- piętrowa położona w Lęborku! nie wymaga żadnych nakładów finansowych! uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł58 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Urokliwe Mieszkanie 3-Pokojowe z Pełnym Wyposażeniem - Idealne dla Rodziny lub Inwestora Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

480 000 zł48 m² 9 928 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny, 3 pokoje, 48m2. 4 piętro. Nowy Targ, ul. Podhalańska. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Podhalańskiej w Nowym Targu. Najbliższy wielkopowierzchniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

555 492 zł27 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w wyjatkowej lokalizacji - przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku, prowadzącej wprost do Głównego Gdańska - w pobliżu atrakcji Gdańska (brama Wyżynna, fontanna Neptuna, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jurowce

Jurowce,podlaskie

237 500 zł930 m² 255,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży piękną działkę rolną z warunkami zabudowy w Jurowce gmina Wasilków. W koło działki luźna zabudowa jednorodzinna. Urokliwe miejsce. Uzbrojenie działki prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł54 m² 17 880,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Odkryj wyjątkową nieruchomość, która zapewni Ci niezrównany komfort i wygodę. To mieszkanie posiada fantastyczny układ na trzy strony świata, co oznacza, że każde pomieszczenie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

548 153 zł69 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w IV kwartale 2025 Idealne dla Rodziny, narożne mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

762 100 zł39 m² 19 318,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec, powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaskółowo

Jaskółowo,mazowieckie

960 000 zł150 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Wyłącznie W naszym biurze! Z przyjemnością oferujemy Państwu piękny dom, urządzony w nowoczesnym stylu, położony 25 km od Legionowa w cichej i spokojnej wsi w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł92 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

* * * O K A Z J A! * * * 4 pokoje + antresola! - Pow. 92 m2 w kamienicy - Piwnica, ogródek! - Świetna lokalizacja - Dla wielbicieli Górnego Mokotowa Na sprzedaż czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Moniuszki

Biłgoraj,lubelskie

549 000 zł74 m² 7 444,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, wyposażone, umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie 74 m2 | 3 piętro - poddasze ul. Moniuszki 139 I, biłgoraj Przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w 3-kondygnacyjnym, nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

492 455 zł44 m² 11 251 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 499 900 zł205 m² 7 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 200m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł139 m² 5 028,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości! Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 140 m2 w Malawie, obok Rzeszowa! Czy marzysz o komforcie i luksusie w każdym calu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w IV piętrowym budynku w samym centrum Piaskowej Góry. Składające się z salonu, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bankowa

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek wolnostojący podpiwniczony (z garażem w bryle) powyżej parter: łazienka z wc, kuchnia ze spiżarką, przedpokój i duży pokój; na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nowy Wilków

Nowy Wilków,mazowieckie

130 000 zł3 441 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wszyscy czujemy znaczenie drzew w ogrodzie. Szczególnie w upalne lato, ale o innych porach roku, przy nasilających się wiatrach, ich obecność również będzie miałą znaczenie. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł27 m² 7 289,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdroju o powierzchni 27,30m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

849 000 zł128 m² 6 632,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja Developerska zlokalizowana w Opolu dzielnica Bierkowice została jedną z pierwszych dzielnic Opola. Główną ulicą jest ul. Wrocławska; przez dzielnicę przebiega Obwodnica Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

1 549 000 zł102 m² 15 122,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalna oferta sprzedaży mieszkania w rewelacyjnej, kameralnej inwestycji znajdującej się na ulicy Piltza. Planowany termin oddania mieszkań to III kw. 2024 roku. W budynku znajduje się.