dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

Rynek pierwotny

478 732 zł41,27 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe (53,09m2) na drugim piętrze w podbydgoskim Niemczu. Kameralna inwestycja położona przy cichej ulicy, niedaleko Myślęcinka, który cały rok jest miejscem relaksu, spotkań,.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł28 m² 19 785,71 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabrska, w doskonałej i poszukiwanej części miasta , centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 237 zł46,27 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z dużym salonem oraz balkonem W spokojnej okolicy jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł59,50 m² 7 983 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,5m2 w Żyrardowa. To idealna nieruchomość zarówno dla inwestorów, jak i rodzin. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł190 m² 10 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w naszym biurze komfortowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie z 2011 roku. Położony w dzielnicy Sławin, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej ulicy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł34 m² 16 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m po kapitalnym remoncie, Gdańsk Zaspa Oferujemy nowoczesne, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

99 365 zł1 169 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o lekkim kącie nachylenia, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł6 501 m² 306,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja - bezpośrednio przy drodze krajowej 92 Warszawa-Poznań. Grunt inwestycyjny znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy drodze krajowej z bezpośrednim zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkania Ustrzyki Dolne, ul. Łukasiewicza. Super Oferta! Bez prowizji! Przestronne mieszkanie 4-pokojowe po remoncie gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka wyjątkowo słoneczna z ładnymi widokami, zabudowana w miejscowości Krasne Potockie gmina Chełmiec, powiat nowosądecki. działka o średnich wymiarach 33 m na 31.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,70 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białogon, kielce Biuro Nieruchomości ck dom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zgorzelec,dolnośląskie

682 500 zł91 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - segment.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł52,32 m² 15 577,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,32 m2 Lokal zlokalizowany jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Twoja przystań nad samym morzem. Gotowa inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł86,40 m² 1 736,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu niemieszkalnego (strychu) o powierzchni 86,40 m2 , w kamienicy zlokalizowanej w centrum Rawicza. Ta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł12 500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 12 500 m (1,25 ha) położoną w miejscowości Kamień, w gminie Kamień. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120,90 m² 7 849,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Serdecznie polecam wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 1900 m, zabudowaną wolnostojącym domem jednorodzinnym z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł896 m² 217,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Tumiany. Działka o numerze 91/2 i powierzchni 896 m2 zlokalizowana jest na początku wsi, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,60 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * mieszkanie gotowe do wprowadzenia ; * prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe; * 15 min autem do ścisłego Centrum Gdańska; * 1 km do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł92,76 m² 21 561,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja serce miasta i bliskość natury Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa z szybkim dostępem do centrum oraz pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

262 200 zł1 380 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana we wsi Tomaszew o powierzchni 1380 m2 w bliskiej odległości od granic Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł61,41 m² 7 651,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wiosenna promocja - zadzwoń po szczegóły! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (61,41 m ) z balkonem, znajdujące się na 2. piętrze nowej inwestycji przy ul. Gałczyńskiego 11. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 700 zł63,55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje 4-pok mieszkanie z ogródkiem. zakup bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 63,55 m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość na działce o powierzchni ok 1800 m2 na której znajdują się : 1. Wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 90 m2, w technologii drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

269 220 zł1 923 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Twoje wymarzone miejsce w górach - Działki budowlane w Świeradowie Zdroju z widokiem na Góry Izerskie! Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 500 zł70,98 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie blisko centrum Krakowa - Podgórze 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty korzystasz z pełnego wsparcia na każdym etapie zakupu -.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł50 m² 2 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 690 m²

Do naszej oferty trafia klimatyczne siedlisko położone w okolicy spokojnej i malowniczej miejscowości Malinniki, gmina Orla, powiat bielski (woj. podlaskie). Idealne miejsce na wiejski dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny i w pełni wyposażony dom położony na zagospodarowanej działce w spokojnej miejscowości tylko 8 minut jazdy od Kamienia Pomorskiego i 20 minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł2 790 m² 278,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy chcesz nadal mieszkać w mieście, ale czuć się jak na łonie natury i codziennie widzieć sarny o poranku? Jeśli tak, to ta działka jest dla Ciebie. Ulica Izerska w Bydgoszczy to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 190 zł111 m² 8 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

CO sprzedajemy? Piętrowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 111 m2 z ogródkiem (70 m2) w podwrocławskich Radwanicach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 200 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: lipsko polesie, gm. Zamość, woj. lubelskie Piękne krajobrazowo tereny należące do najbardziej znanych i odwiedzanych przez turystów. Sprzyja temu wielkość szlaków turystycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 000 zł58 m² 9 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie, które możesz wykończyć według własnego stylu i potrzeb. W skład lokalu wchodzą: - przestronny salon z aneksem kuchennym - 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,50 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, do którego się wprowadzasz I po prostu żyjesz Żory - os. Powstańców Śląskich | 3 pokoje | 55,5 m | balkon | klimatyzacja | winda Są mieszkania, które są. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,84 m² 9 442,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 68,84m2 po generalnym remoncie, położone na parterze w bloku 2 piętrowym w Centrum Lublina. Pokoje o powierzchni 13,28; 22,20; 13,77. Kuchnia z oknem, oddzielna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,70 m² 7 029,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

W sercu spokojnej miejscowości Czarne czeka na Ciebie mieszkanie pełne światła, harmonii i ciepła. Na czwartym piętrze znajduje się przytulna przestrzeń o powierzchni 37,7 m , która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł80,96 m² 7 164,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe Centrum Regionu - Osiedle Kanva - Domy w dobrym klimacie Biuro Nieruchomości Greentown zaprasza do zapoznania się z ofertą domów skrojonych na miarę wybudowanych w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zakopane,małopolskie

990 000 zł628 m² 1 576,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Zakopanem - Chłabówka | Atrakcyjna lokalizacja, media, dogodny dojazd Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 628.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł67,40 m² 19 985,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Stare Miasto, gdańsk, ul. Szafarnia Na sprzedaż oferujemy przestronne i pełne możliwości aranżacyjnych mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowe niezależne mieszkanie z zejściem do ogródka i plus dodatkowo pomieszczenia lokali użytkowych/pod działalność lub wynajem/, w cichej i kameralnej części Rotmanki/.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł108,30 m² 5 355,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Włocławka - osiedle domów jednorodzinnych. Cena: 580 000 zł Powierzchnia użytkowa: 108,30 m Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,36 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Lublina. Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego.