dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

518 000 zł1 000 m² 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek holenderski z tarasem Domek uzbrojony w prąd ,wodę miejską,szambo, gaz z butli ,tv Gotowy do użytkowania Czysty,zadbany,bez usterek Działka 10ar , z możliwością budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

259 000 zł49 m² 5 332,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 48,57 m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc, do mieszkanie przynależy piwnica 6m2. Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrzańska

Ratowice,dolnośląskie

980 000 zł250 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gratka dla miłośników motoryzacji - garaż z kanałem samochodowym Na sprzedaż budynek jednorodzinny wolnostojący oraz budynek gospodarczy (garaż) usytuowane na działce o powierzchni 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kanina

Kanina,małopolskie

299 000 zł908 m² 329,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka z domem w miejscowości Kanina gmina Limanowa. Działka o pow. 902 m2, położona niedaleko drogi krajowej 28 z dojazdem asfaltowym w kształcie trójkąta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

419 000 zł30 m² 14 069,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najważniejsze : - 990 metrów do plaży - 200 metrów do sklepu spożywczego - Gotowa inwestycja - Fajna baza wypadowa - Miejsce parkingowe w cenie lokalizacja: jastrzębia Góra to przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

210 000 zł38 m² 5 526 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się w samym centrum miasta Kamień Pomorski. 200 m od Portu Jachtowego Marina przy Zalewie Szczecińskim 8 km nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagruszany

Zagruszany,podlaskie

699 000 zł108 m² 6 444,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 1479 m2 w Zagruszanach - gm. Zabłudów. Cena: 499 335 zł brutto + działka o pow. 1479m2 z w cenie 199 665zł. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Elgnowo

Elgnowo,warmińsko-mazurskie

28 535 zł3 004 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Elgnowo, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. Super_tanio_okazja To ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 3'004 m2. Informacja o innych działkach na telefon. Na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

445 000 zł38 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,50 m2! Witomino Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon (19,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł412 m² 7 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Zapraszamy do zakupu dużego domu na Ursynowie- osiedle Dąbrówka, usytuowanego tuż obok malowniczego Lasu Kabackiego. Dom o imponującej powierzchni 412 mkw, 386 mkw- powierzchnia użytkowa, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tworóg

Tworóg,śląskie

196 000 zł1 400 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone W malowniczej okolicy przy lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m2 położona w malowniczej okolicy Tworoga, w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

435 630 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Falista

Gdynia,pomorskie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Cena do negocjacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży parteru domu znajdującego się w Gdyni Grabówek przy ulicy Falistej. Dzielnica ta jest świetnie skomunikowana z całym trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

635 000 zł60 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w apartamentowcu oddanym do użytku. Lokal położony w zielonej części Katowic. Ekspozycja okien- południowy wschód. Salon aneksem kuchennym- 21, 09 m2 Pokój 13,8 m2 Sypialnia 7,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Osiedle Orłowiec

Rydułtowy,śląskie

339 000 zł63 m² 5 379,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla rodzin, które pragną uniknąć remontów i wprowadzić się od zaraz! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie 63 m2 usytuowane na os. Orłowiec. Lokal przeszedł parę lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

670 000 zł66 m² 10 187 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

To trzeba zobaczyć! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 65,77 m2 położone na parterze niskiego bloku z 2016r na lubelskim osiedlu Sławin. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

770 000 zł47 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ruczaj - ul. Chmieleniec Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Ruczaj ul. Chmieleniec w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 3 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Strzeszkowice Duże

Strzeszkowice Duże,lubelskie

149 600 zł5 500 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5500 m2 zlokalizowana w miejscowości Strzeszkowice Duże gm. Niedrzwica Duża zaledwie 10km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł56 m² 12 592,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Krakowiaków na 2 piętrze, 10 piętrowego bloku z 1972 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, bieńczycki plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Gliwice

Gliwice,śląskie

4 900 000 zł788 m² 6 219,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny obiekt dwukondygnacyjny,handlowo-biurowo,usługowy,z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą na działce 1658 m2,w Gliwicach,bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 562 200 zł78 m² 19 900,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 78,50 m , 4 piętro w bloku apartamentowo-usługowym z 2009 roku -warszawa Triton Park, ochota- szczęśliwice. Mieszkanie do drobnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

1 600 000 zł40 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4ha z przeznaczeniem usługowo-handlowym. Rodzaj działki : Usługowo- przemysłowa. Na terenie działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

255 000 zł53 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy mieszkanie znajdujące się w bliskim sąsiedztwie centrum Dąbrowy Górniczej, dzielnicy Reden. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku przy ulicy Reymonta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mościska

Mościska,mazowieckie

1 900 000 zł3 314 m² 573,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka budowalna, która z pewnością zainteresuje osoby prywatne i deweloperów szukających terenu pod domy w zabudowie bliźniaczej jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Giżycko,warmińsko-mazurskie

199 000 zł41 m² 4 857,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy do własnej aranżacji! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy w Giżycku przy ul. Konarskiego 9 o powierzchni 40,97 m2. Mieszkanie te to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

479 000 zł57 m² 8 443,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżka ceny! wyjątkowe mieszkanie na zielonej dolinie W pile Nieruchomość po generalnym remoncie w 2021 roku! W cenie mieszkania meble kuchenne wraz ze sprzętem agd w stałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

669 000 zł116 m² 5 767,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wysoki standard! podłogówka, kanalizacja! osiedle zamknięte Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 2,20 mkw - kotłownia 3,1 mkw - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje na granicy Strzyża i Oliwy przy parku Lokalizacja: nieruchomość mieści się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - na dzielnicy VII Dwór (tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Katowice,śląskie

639 000 zł58 m² 11 017,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe Mieszkanie na Osiedlu Miłe Zacisze - Gotowe do Zamieszkania Cena: 639 000 pln | Powierzchnia: 58 m | Pokoje: 3 | Piętro: 1 | Balkon: 1 | Ekspozycja: pd-Zach | Czynsz: 700 pln | Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dłutówek

Dłutówek,łódzkie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

!tylko W home park nieruchomości! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni, pensjonatem, zapleczem gastronomicznym i salą bankietową. Miejsce jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł29 m² 18 793,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Gdańsku na Morenie położone na 7 piętrze w budynku 7- piętrowym. Lokalizacja: inwestycja znajduje się samym sercu Moreny bezpośrednio przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Legnica,dolnośląskie

659 000 zł116 m² 5 689,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy w swojej ofercie nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy blisko terenów spacerowych. - piękny i wygodny dom - cicha okolica - dobra lokalizacja co sprzedajemy? dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piła,wielkopolskie

2 125 000 zł52 m² 4 142,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Pile. Spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie do gustu rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

584 896 zł40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start niższa cena! cena przed promocją 596.356 zł Mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 911 zł40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:17

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Bytom,śląskie

199 000 zł44 m² 4 530,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne Mieszkanie w Centrum Aglomeracji Śląskiej Poszukujesz mieszkania w sercu aglomeracji śląskiej, które jednocześnie oferuje ciszę i bliskość natury? To mieszkanie jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wólka Kosowska,mazowieckie

819 000 zł128 m² 6 373,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:232 m²

Segment o powierzchni 128m2 z garażem na strzeżonym osiedlu w gminie Lesznowola. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawroty

Zawroty,warmińsko-mazurskie

229 990 zł64 m² 3 565,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zawroty, gm. Morąg, pow. ostródzki. Bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem, o powierzchni 64,5m2, pierwsze piętro, w budynku 2-kondygnacyjnym. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

We speak English Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48m2 , zlokalizowane w Krakowie, nowej Hucie, osiedle Kościuszkowskie. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

737 490 zł57 m² 12 938,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Kameralna inwestycja zlokalizowana 400 m od wejścia do Kampinoskiego Parku Narodowego! Dlaczego to takie ważne? Dlatego, że każdego dnia, kiedy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dłutówek

Dłutówek,łódzkie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²