dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gąski

Gąski,warmińsko-mazurskie

4 000 000 zł145 000 m² 27,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna Przytulskie Wzgórza , to malowniczy kompleks 61 działek budowlanych o łącznej powierzchni 14,5 ha, położony na Mazurach Garbatych nad Jeziorami Przytulskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sycyńska

Radom,mazowieckie

245 000 zł30 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Południe. Dogodnie usytuowany blok czteropiętrowy przy ulicy Sycyńskiej. Kameralna spółdzielnia mieszkaniowa, budynek z 1995 roku, po termomodernizacji, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

235 158 zł31 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie gotowe od ręki! Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 30.54 m2, zlokalizowana na parterze budynku Nowa Wiejska w Olecku przy ul. Wiejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

32001. Klimatyczne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanko blisko umk!od zaraz! mickiewicza 91! po remoncie! polecam przytulne i bardzo ciepłe mieszkanko w kamienicy na bydgoskim przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ukośna

Nowe Iganie,mazowieckie

98 000 zł434 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 434m2 wyposażona w media. Lokalizacja Działka znajduje się blisko lasku przy ulicy Ukośnej 10 we wsi Nowe Iganie, kilkadziesiąt metrów od Drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł101 m² 11 896,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu lokal usługowy o pow. 100,87m2 w stanie deweloperskim do którego przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie. Loka do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Jawor,dolnośląskie

229 000 zł52 m² 4 361,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe położone w kamienicy przy ulicy Strzegomskiej w Jaworze w obrębie Stare Miasto. Mieszkanie z potencjałem do mocnego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 565 000 zł5 700 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Bazę Transportową lub Halę Magazynową gm nadarzyn o powierzchni 5700m2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dostępne Media: prąd, woda, gaz. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł35 m² 11 685,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja *** okazja*** W cenie miejsce W hali I komórka lokatorska mieszkanie kompletnie umeblowana bardze ładne na jarze na 1 piętrze Znajduje się ono na Jarze przy ul. Watzenrodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 1 Maja

Giżycko,warmińsko-mazurskie

415 000 zł36 m² 11 435,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie, apartamenty Przystań Mieszkanie o powierzchni 36,29 m2 ,mieszkanie dwustronne W skład mieszkania wchodzi: -salon z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł37 m² 14 339,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży komfortowy apartament w Kamienicy Nova 2 na ul. Narutowicza, o powierzchni 36,96 m2, z miejscem parkingowym w budynku, mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

999 900 zł190 m² 5 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł59 m² 12 668,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknie zrewitalizowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Gotowe do wprowadzenia się dwupokojowe mieszkania z przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Bojszów

Bojszów,śląskie

95 280 zł794 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości. Bojszów. Ul. Kościuszki. Działka niezabudowana (nr 1062/159). Ukształtowanie terenu płaskie. Media (prąd,woda) w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłady

Kłady,łódzkie

105 000 zł1 662 m² 63,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w pobliżu łąk i lasów w miejscowości Kłady obok Zduńskie Woli. Warunki zabudowy i prąd na działce. Piękne tereny zielone, cisza i spokój. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 159 900 zł165 m² 7 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Piękny Rejon. Parterowy Przestronny Dom Wolnostojący. Przedstawiamy Piękny Dom do sprzedaży o powierzchni ok.165 m2, usytuowany na przepięknej dużej, zalesionej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kleosin

Kleosin,podlaskie

420 000 zł792 m² 530,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę rolną z warunkami zabudowy w Kleosinie. Działka jest w pełni uzbrojona. Prąd, woda, gaz, kanalizacja na działce. Doskonały dojazd z i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

566 900 zł49 m² 11 619,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 48,79 mkw o starannie zaplanowanym designie, z uwagą na detale, dopracowane i gotowe do natychmiastowego zamieszkania, wyposażone w sprzęt agd (lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Skotniki Duże

Skotniki Duże,świętokrzyskie

140 000 zł1 520 m² 92,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki rolno-budowlane z wydanymi warunkami zabudowy-521/1 o pow. 1520m , -522/1 o pow.1518m z dodatkowo wydzieloną wewnętrzną drogą 6m szer. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kłębowiec

Kłębowiec,zachodniopomorskie

169 000 zł1 032 m² 163,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Działka w Kłębowcu w nowej Niższej Cenie! Na sprzedaż wyjątkowa, piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

659 000 zł48 m² 13 874 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: kraków, mistrzejowice, os. Tysiąclecia Cena sprzedaży : 659 000zł Powierzchnia: 47,50m2 Piętro: 0/4 Pokoje: 3 pokoje Na sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe, na os. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł56 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania jest nowoczesne, luksusowe trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na ul. Jana Pawła II. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta wnętrz, jest nowe, wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

1 271 661 zł90 m² 14 148,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

879 750 zł85 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni aż 85m2, znajdującą się w centrum miasta, nieopodal wrocławskiego rynku, w budynku z roku 2004. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bujaka

Kraków,małopolskie

839 000 zł62 m² 13 642 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł48 m² 20 104,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1961 roku, przy ulicy Kruczej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

700 000 zł636 m² 1 100,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania atrakcyjna działka w całości budowlana dojazd do działki drogą asfaltową wymiary działki to około 47m na 13m działka znajduje się na uboczu co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

1 880 000 zł11 926 m² 157,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod osiedle domów w Rąbieniu ab Powierzchnia 11926m2, działka płaska i prostokątna w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli domków jednorodzinnych. Szerokość frontu 28m, plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Perzów

Perzów,wielkopolskie

199 000 zł176 m² 1 130,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wykończenia o pow. 176 m2, 8 pokoi, działka 867 m2. Perzów. Podpiwniczony budynek mieszkalny o powierzchni około 176 m 2 wybudowany w 1980 r. z cegły kratówki. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł49 m² 8 127,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z 1978r. Budynek położony jest na Bukówce, przy ul. Wojska Polskiego, jest wyremontowany i ocieplony. Lokal ma 48,6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

584 018 zł33 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,81 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kopanka

Kopanka,łódzkie

2 160 000 zł33 031 m² 65,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferowana nieruchomość objęta jest ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Nowosolna. Działka nr 150: 1.U.1 zabudowa usługowa , przy czym od zachodniej granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

493 000 zł58 m² 8 427,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 58,5 m2 i usytuowane jest na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowy do zamieszkania dom o powierzchni 129.91 m2 w zabudowie bliźniaczej usytuowany w okolicach Jasionki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! piękna okolica! bardzo blisko do centrum wrocławia! Gorąco polecam mieszkanie położone 2 km od granicy Wrocławia Mieszkanie o pow 47,01 mkw składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Broniów

Broniów,mazowieckie

75 000 zł6 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! Działka o pow. 6500 m2 położona na peryferiach w miejscowości Broniów, gmina Chlewiska. Podstawowym atutem tej nieruchomości jest Decyzja o ustaleniu warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 120 zł55 m² 10 165,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

230 000 zł1 001 m² 229,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 18.06.2024r. Okolica : - 2 minuty pieszo do plaży, - 3 minuty pieszo do lasu, - 5 minut autem do sklepu, - 15 km autem do Giżycka, - dostęp do jeziora Dobskiego i jeziora Kisajno, -.