dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Gdynia,pomorskie

725 000 zł50 m² 14 413,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania blisko plaży i morza, a zarazem blisko centrum Gdyni? Idealnie Trafiłeś! atuty: - widok z loggii na morze i Polankę Redłowską - dwustronna ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Tychy,śląskie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kopernika. Nieruchomość ma powierzchnię 43,86 m i składa się z dwóch ustawnych pokoi, z czego jeden ma wyjście na kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Niechorze,zachodniopomorskie

623 057 zł31 m² 20 295 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży prezentujemy komfortowy apartament w nowoczesnym budynku w samym sercu Niechorza. Ten kompaktowy apartament o powierzchni użytkowej 30,7 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Uraz,dolnośląskie

843 530 zł226 m² 3 739,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:858 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się w Urazie. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych chwil. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy/odebrany do użytkowania! Duży 4 pokojowy o pow. 110,2m2. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności Narodowej, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Parszczyce

Parszczyce,pomorskie

389 000 zł3 010 m² 129,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szybka sprzedaż! Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 3010 m2 zaledwie 7 min do plaży w Karwi. Atuty: - 7 min do plaży - atrakcyjna okolica - płaski teren - wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

267 000 zł34 m² 7 852,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 w Katowicach Janowie, które znajduje się w bloku na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł64 m² 24 882,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 64,5 m2, przy ul. Marysińskiej 32/34 w Warszawie. Lokal składa się z: - przestrzennego pokoju dziennego z balkonem francuskim, - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł71 m² 31 012,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, 3 pokojowy apartament w kameralnej zabudowie, usytuowany na drugiej kondygnacji (pierwszym piętrze). Powierzchnia apartamentu to łącznie 70,94 m2, salon z aneksem kuchennym 30,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 465 600 zł110 m² 13 299,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! gotowe - budowa zakończona! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Nowoczesne apartamenty, funkcjonalny układ i wysoki standard. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kotliny

Kotliny,łódzkie

180 000 zł1 280 m² 140,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Kotlinach gm. Brójce pow. łódzki wschodni. Miejscowość położona praktycznie przy drodze Łódź- tomaszów Maz. za Kurowicami.Sama działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Makler poleca Dom w Łochowicach powierzchnia działki około 620m. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 122m , użytkowa 100m.Składa się z salonu z aneksem kuchennym ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żywiecka

Kraków,małopolskie

324 000 zł20 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 19.15m2 + 25m2 ogród na sprzedaż/mieszkanie INWESTYCYJNE Idealne pod wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szałe

Szałe,wielkopolskie

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Żyj tak blisko natury jak to jest możliwe, a jednocześnie dojedź do centrum Kalisza w mniej niż 10 minut. Nieruchomość położona w najlepszej z możliwych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tabaszowa

Tabaszowa,małopolskie

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domek letniskowy w linii brzegowej jeziora Rożnowskiego. Prąd, studnia głębinowa. Taras, hangar, jacht kabinowy, łódź wiosłowa. Dzwonić po godz. 17-stej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

920 000 zł105 m² 8 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie o powierzchni 105m! główne atuty inwestycji to: mieszkanie bezczynszowe (opłaty za media).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

591 230 zł64 m² 9 266,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w spokojnej okolicy na wrocławskim Psim Polu Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 63 m3 składające się z trzech osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł45 m² 7 604,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

We speak English, call for more details English version below! 7600 zł / m2! 2 pokojowe mieszkanie blisko stacji pkp leśnica (13 min pociągiem na Dworzec Główny!) tuż obok Parku Leśnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tczew

Tczew,pomorskie

4 200 000 zł809 m² 5 191,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 463 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż obiektu położonego w strefie industrialnej Tczewa przy ul.Przemysłowej. Budynki mogą być przeznaczone na wszelką działalność: -usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

746 000 zł56 m² 13 271,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim o powierzchni 56,21 m2 z przynależnym ogródkiem - ok. 57 m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

791 000 zł59 m² 13 388,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,22 m2 z balkonem - ok. 4,20 m2 i loggią. W skład mieszkania wchodzi: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

785 000 zł59 m² 13 293,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,05 m2 z loggią - ok. 4,20 m2 i klasycznym balkonem o pow.7,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

698 000 zł52 m² 13 302,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim o powierzchni 60,74 m2 z przynależnym ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

744 000 zł56 m² 13 236,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 56,21 m2 z loggią - ok. 4,20 m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

760 000 zł61 m² 12 512,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

987 000 zł74 m² 13 406,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 73,62 m2 z balkonem - ok. 3,3 m2. W skład mieszkania wchodzi: poziom I - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł62 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 62 m2 składającego się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielonka,mazowieckie

1 299 000 zł184 m² 7 059,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:653 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Zielonce koło Warszawy! Jeśli szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, z dala od ruchliwych ulic i gwaru miasta, ale mimo wszystko chcesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Władysława Jagiełły

Bojano,pomorskie

640 000 zł1 831 m² 349,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Bojanie! Działka budowlana położona w miejscowości Bojano , gm. Szemud , w odległości ok. 18 km od centrum Sopotu i 17 km od Gdyni. Objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł62 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

859 000 zł65 m² 13 295,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 63,89 m2 z 2 balkonami - oba po 7,82 m2 W skład mieszkania wchodzi: poziom I - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tymiankowa

Kamień,pomorskie

438 000 zł1 532 m² 285,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

1. Miejscowość - Kamień , gm. Szemud , powiat wejherowski, woj. pomorskie 2. Ulica Tymiankowa, działka nr 192/11 3. Powierzchnia 1532 m2 /cena 294 zł Sprzedam działkę pod dom bliźniaczy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł85 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Piękne mieszkanie W historycznym centrum gdańska, w prestiżowej lokalizacji, na ulicy św. Ducha. Uwaga!: powierzchnia rzeczywista, liczona po podłodze, wynosi ok. 85 m2, (ze względu na skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w Gdyni Chylonii przy ul.Chylońskiej. Lokal położony jest na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Rodzaj własności -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł141 m² 5 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce w Adamowiźnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł67 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie W najbardziej poszukiwanej lokalizacji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie /66,70 m2/ znajdujące się na 7 piętrze bloku w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł24 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka o pow. 24m2, położona na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Kolejowej. Mieszkanie po remoncie, wszystkie media miejskie. Lokal składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasia i Małgosi

Gdańsk,pomorskie

2 499 000 zł150 m² 16 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Okazja! dom Z duszą I klimatem W super lokalizacji! Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany dla rodziny, bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka Kościelna

Dąbrówka Kościelna,podlaskie

455 160 zł74 m² 6 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opis Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 1500 m2 w Dąbrówce Kościelnej, gm. Szepietowo, powiat wysokomazowiecki. Cena: 356.160 zł brutto + działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł66 m² 7 150,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 65,59 m2 z dużym ogródkiem! Inwestycja realizowana jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł36 m² 18 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wykończone studio idealne na inwestycję. W ofercie sprzedaży nowocześnie wykończony lokal o powierzchni 36,22 m2 przy ul. Madalińskiego. Inwestycja zrealizowana w 2022 roku przez.