dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limby

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł38 m² 11 384,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38.21m2 z wyjściem na taras i ogródkiem ( pow. 25m2). Mieszkanie na parterze w budynku z 2015 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

2 570 000 zł184 m² 13 967,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio lokal usługowo-handlowy Adres: warszawa Ursynów Al. Komisji Edukacji Narodowej 97 tuż przy wejściu do Metro Stokłosy. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

1 140 000 zł4 200 m² 271,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż udział w działce na której znajduje się dom do remontu podzielony na 2 mieszkania z osobnymi wejściami w doskonałej lokalizacji (gdynia Chylonia). Atuty nieruchomości: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczęśliwa

Bilcza,świętokrzyskie

899 000 zł102 m² 8 782,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Nieruchomości oferuje: piękny, funkcjonalny, jednorodzinny dom na sprzedaż! wraz z działką 453 m2, widokiem na las i elegancko zaaranżowanym ogrodem! Dom jednorodzinny prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł53 m² 12 358,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Pradze-Południe, które jest ulokowane 2 minuty od przystanku autobusowego, z którego w 10 minut można dojechać do metra Politechnika. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

879 000 zł135 m² 6 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez prowizj! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłowód Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Luboń,wielkopolskie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Armii Poznań w Luboniu koło Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Słupy

Słupy,warmińsko-mazurskie

439 000 zł70 m² 6 305,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania w Słupach- ok 3 km od Olsztyna. W ofercie mieszkania od 37,51m do 69,62m, w tym lokale dwu-poziomowe. Za oferty tych mieszkań kupujący nie płaci pośrednikowi prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 008 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania dom wolnostojący posadowiony na działce gruntu ok. 1,7008 ha, z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni całkowitej ok. 250 m . Wałbrzych. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

63 850 zł1 277 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na przedmieściach Hajnówki, w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową. W drodze są media: woda i prąd. Wydane warunki zabudowy dla budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szyldak

Szyldak,warmińsko-mazurskie

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

malownicza miejscowość Szyldak, położona na mazurach przy trasie S7 11 km od turystycznej miejscowości Ostróda nieruchomości o łącznej powierzchni 4100 m2, z czego sprzedaży dotyczy 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł62 m² 10 817 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Orzechowej. Świetna lokalizacja 2 min od ch Ferio Gaj i 20 min od Rynku. Idealne miejsce do zamieszkania dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Mieszkanie z dużym balkonem na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł63 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

539 000 zł39 m² 13 691 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Dwupokojowe Mieszkanie na Sprzedaż w Kompleksie "zielone Tarasy" Mieszkanie: dwupokojowy apartament o powierzchni całkowitej około 39,37 m, w tym komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 389 000 zł265 m² 5 241,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Inwestycyjny budynek usługowo-mieszkalny z gotowym biznesem o pow.265m2 w Gdyni na Dąbrowie. Działka o pow.397m2. Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Parter o pow.ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 521,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam mieszkanie 2- pokojowe na Morenie Powierzchnia 44.30m2 1. Przedpokój - 2.8m 2. Łazienka- 4.5m 3. Salon z aneksem kuchennym - 26.0m 4. Sypialnia 11.0m Przestronne 2 pokoje na ponad 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

269 000 zł51 m² 5 305,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta o powierzchni użytkowej 50,7 m . Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc. Kuchnia wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Żyrardów,mazowieckie

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest do remontu, z możliwością wydzielenia sypialni. Kuchnia jest oddzielna i widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Litawora

Kraków,małopolskie

1 144 800 zł85 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Eng Below Na sprzedaż wyjątkowy apartament z pięknym ogrodem - 160m2. Kameralna inwestycja, z prywatnym parkingiem znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagających klientów. Inwestycja po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 25,34m2. W pełni wykończony I wyposażony (zdjęcia) Z klimatyzacją cena 385 tys. DO negocjacji Garaż 40 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Górno

Górno,świętokrzyskie

134 000 zł900 m² 148,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Górnie tylko 16 km od Kielc! Doskonała lokalizacja dla rodziny! Jeśli Państwa marzeniem jest piękny dom na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Ładna

Ładna,małopolskie

250 000 zł6 140 m² 40,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Sprzedam 2/3 udziału w działce inwestycyjnej o powierzchni całkowitej 9210m2 w miejscowości Ładna, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 73, województwo małopolskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

920 000 zł123 m² 7 479,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Wspaniała nieruchomość dla wymagającego klienta. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal o powierzchni 123 m w miejscowości Mędłów, tuż pod Wrocławiem. Charakteryzuje się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Paczyna,śląskie

139 000 zł29 m² 4 740,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 29,32 m z dużą piwnicą o powierzchni użytkowej 8,13 m oraz przerobionym pomieszczeniem gospodarczym na garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł88 m² 12 544,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Okrężna

Mrocza,kujawsko-pomorskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta sprzedaży obiektu komercyjnego Mrocza, ul. Okrężna 1. Lokal składa się z 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 160m 2. Teren nieogrodzony, utwardzony z możliwością parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Ciele - gmina Białe Błota - na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni 130 m2, posadowiony na działce 680 m2. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chrośnica

Chrośnica,wielkopolskie

613 830 zł8 769 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki zlokalizowane w miejscowości Chrośnica, 5 km do Zbąszynia. Wieś ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem (60 min pociągiem), do stacji 1,8 km. Około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 120 000 zł630 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

komfortowo wyposażony i wykończony dom, materiały ponadczasowe, podłogi parkiet różne drzewa i kolory, garaż na 3 samochody + altana z grilem około 70m/kw, dom posiada również studnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

255 000 zł47 m² 5 472,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży dwupokojowego mieszkania na osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow. 46,60 m , na trzecim piętrze bloku z cegły, z balkonem, do generalnego remontu. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji dla biura I bez pcc! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł46 m² 19 763,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,50 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku z 2012 roku przy ulicy Batalionu ak "karpaty", na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

851 466 zł64 m² 13 304,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! 0% prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

596 560 zł98 m² 6 103,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Klasyczny budynek parterowy z poddaszem użytkowym, przykryty dwuspadowym dachem dla miłośników podmiejskich klimatów. Położenie domu na granict dwóch miast sprawia, że z osiedla łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł41 m² 16 625,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty tel. Klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,6 m2, na Starym Mokotowie, gotowe do zamieszkania. Podstawowe informacje: mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł54 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Popowice/3pok./balkon/piwnica/orbita/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bobrzej na Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 54,1 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zabrze,śląskie

289 000 zł72 m² 4 015 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny - w świetnie skomunikowanym centrum - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanisławowo

Stanisławowo,mazowieckie

414 000 zł70 m² 5 914,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szukasz domu? Działki? Proponujemy: dom w stanie deweloperskim: 319.000zł. - stawia firma według projektu. Działka budowlana: 95.000zł. - kupujesz od osoby fizycznej. Razem: 414.000zl. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Grabówka,podlaskie

869 000 zł120 m² 7 271,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa - ni ższa cena promocyjna - pod klucz! Polecamy do zakupu dwa wykończone z dobrej jakości materiałów domy w zabudowie szeregowej , segment środkowy. Atuty nieruchomości to: położenie.