dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mochnackiego

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł66 m² 9 878,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania do wprowadzenia w spokojnej i zielonej okolicy lub poszukujesz nieruchomości inwestycyjnie koniecznie przeczytaj poniższą ofertę, bo może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł63 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, tuż przy ul. Wielkiej w sercu Poznania. Nieruchomość ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Cholerzyn

Cholerzyn,małopolskie

1 298 000 zł2 400 m² 540,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa (u) w Cholerzynie - 2 km od lotniska w Balicach. - powierzchnia działki: 24a - nieruchomość gruntowa znajduje się w specjalnej strefie ekonomicznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wola Brudnowska

Wola Brudnowska,mazowieckie

75 000 zł12 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ziemia rolna, składająca się z 9 działek o łącznej powierzchni 12500 mkw. Dojazd do działki drogą asfaltową. Szerokość działki 19 metrów, długość 590 metrów Klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bądków

Bądków,łódzkie

150 000 zł4 790 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia 4790m2, znajduje się w Bądkowie blisko Białej. Szerokość frontu 27,5m, można uzyskać warunki zabudowy. Po sąsiedzku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 213 zł34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janowice

Janowice,lubelskie

849 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 929 m²

Duży dom o pow. ok 150 mkw w stylu tradycyjnego dworku z nowych bali do wykończenia na 30-arowej działce, nad rzeczką, obok lasu i Zalewu z kąpieliskiem w Janowicach, 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

619 550 zł38 m² 16 477,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,6m w rejonie Nowej Huty na osiedlu Kalinowym. Mieszkanie położone na 8 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 109 999 zł61 m² 18 196,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2013 roku przy ulicy Cybernetyki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Garwolin

Garwolin,mazowieckie

545 000 zł6 400 m² 85,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 6400m znajdującą się w Sulbinach, powiat garwoliński, gmina łaskarzew. Można wystąpić o warunku zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł43 m² 14 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do kupienia studio 43,20m2, piętro 1/6 z 2 windami, w budynku z 2003 r., Praga Południe, Gocławek. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, ewentualnie do odświeżenia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 123 501 zł61 m² 18 409 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,03 m2. Usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku. Zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej. Termin oddania 2 kwartał 2025 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości polecam Państwu nowe, bardzo funkcjonalne domy parterowe z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej w mroczy. Rok budowy : 2020. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malinowskiego

Gliwice,śląskie

769 000 zł84 m² 9 120,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nietuzinkowe mieszkanie dwupoziomowe. Mieszkanie mieści się na ul. Malinowskiego w Gliwicach. Usytuowane jest na 2 piętrze oraz poddaszu. Mieszkanie wykończone w ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

1 789 000 zł78 m² 22 994,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Funkcjonalny 3 pokojowy apartament w cienionej lokalizacji Dolnego Mokotowa to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie stylowo zaaranżowane wnętrza, a także położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł793 m² 428,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 793m 2 oraz 813m 2 w Żydowce-Klucz. Według planu planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

450 000 zł47 m² 9 656,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie obok Parku Na Zdrowiu! Pod blokiem znajduje się wydzielony szlabanem parking dla mieszkańców budynku. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Położone w malowniczej części Łodzi w niedalekim sąsiedztwie parku na zdrowiu, dwupokojowe mieszkanie po remoncie generalnym. Trzecie piętro, blok czteropiętrowy. Powierzchnia ok 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

230 000 zł32 m² 7 255,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 32m2 w Podgórzynie pokój, przedpokój, kuchnia i łazienka mieszkanie do odświeżenia niskie koszty utrzymania ogrzewanie kominkiem elektrycznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Gąba,mazowieckie

2 000 000 zł15 100 m² 132,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren o powierzchni 1.51 ha. (Nieruchomość prywatna w miejscowości Gąba koło Mszczonowa - działka nr 7). Lokalizacja idealna do prowadzenia działalności usługowej, np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leszczyny Małe

Leszczyny Małe,łódzkie

169 000 zł1 858 m² 90,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży działki w miejscowości Leszczyny Małe, gm. Dłutów. Działka o pow. 1858 m , przy drodze asfaltowej. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Namysłów

Namysłów,opolskie

88 315 zł1 007 m² 87,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ok. 10ar w Kamiennej tuż przy Namysłowie. Oferujemy Państwu działkę o pow. 1007m2 pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową w doskonałej lokalizacji - 4 min. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 262 881 zł85 m² 14 929,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

|R| Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie w dzielnicy Wola Duchacka. Lokalizacja: budynek mieści się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł42 m² 6 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Biuro Makler poleca serdecznie mieszkania doskonałego jako mieszkanie na start lub pod inwestycję. Świetna lokalizacja w dzielnicy Szwederowo zaledwie kilka minut od parku i jednocześnie dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cierpisz

Cierpisz,podkarpackie

139 000 zł1 700 m² 81,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy działkę idealną pod Twój dom! Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Cierpisz koło Łańcuta. Nieruchomość o powierzchni ponad 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

680 000 zł50 m² 13 632,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 49,88m2 położone na 4 piętrze w bloku z 2019r z windą. Dwa rozkładowe pokoje, kuchnia otwarta na salon, łazienka z kabiną prysznicową, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł117 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni ok 117m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Mieszkanie do generalnego remontu. Usytuowane jest ono na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

929 000 zł67 m² 13 928 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością proponuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w doskonałym stanie z urokliwym widokiem na las. Mieszkanie w wysokim standardzie zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujota

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł60 m² 5 790,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w pięknej secesyjnej kamienicy. Kujota 7 to obiekt wpisany do rejestru zabytków odzyskujący dawny blask pod okiem konserwatora zabytków. Na powierzchnię 60.27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł89 m² 6 275,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Dzień otwarty - 08.06.2024r. godzina 12:00-14:00 Cena w tym dniu 560 000,00 zł zamiast 599 000,00 zł Skontaktuj się telefonicznie i umów termin prezentacji! Oferta na Sprzedaż - Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do odbioru apartament o powierzchni ponad 110m2 zlokalizowany na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

1 266 200 zł1 948 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno - przemysłowa o powierzchni 1948 m2 w doskonałej lokalizacji, przy trasie S8. - kształt prostokąta o wymiarach 39 m x 52 m - Ogrodzona - Utwardzona - Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krynki

Krynki,podlaskie

127 000 zł5 118 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, do sprzedania działka w małej i spokojnej miejscowości Krynki obręb kundzicze trejgle. Działka w miejscowości Krynki, położona około 30 minut od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwarszczany

Chwarszczany,zachodniopomorskie

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

0 % prowizji. Chwarszczany to malownicza miejscowość położona na trasie spływów kajakowych rzeką Myślą, zaledwie 15 minut od przejścia granicznego w Kostrzynie nad Odrą, 117 km od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 766 zł44 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Grzymkowa

Wola Grzymkowa,łódzkie

500 000 zł2 502 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dzialka z planem zagospodarowania na budowę jednorodzinną Powierzchnia 2502m2, znajduje się w Woli Grzymkowej. Szerokość frontu 32m2. Wjazd utwardzony z asfaltu. Skrzynka prądowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Wronki,warmińsko-mazurskie

149 000 zł38 300 m² 3,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3.83 ha, położona w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmigielskiego

Będzin,śląskie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie w Będzinie dzilnicy Syberka o powierzchni 57m Funkcjonalny układ pomieszczeń ,trzy niezalezne pokoje,widna kuchnia,łazienka z wc,garderoba. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 247 999 zł161 m² 7 768,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Piękna działka z domem/las cisza zieleń/gotowy! Gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

399 000 zł78 m² 5 095,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Lokalizacja: serce miasta Bliskość szkoły i przedszkola Sąsiedztwo licznych sklepów, restauracji i kawiarni Opis nieruchomości:.