dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

740 000 zł1 400 m² 528,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podgórze, bieżanów. Na sprzedaż działka o pow ok 14ar z pozwoleniem na budowę budynku usługowego. Budynek o powierzchni zabudowy ok 300m2. Składa się z hali magazynowo/usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł36 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

!Rewelacyjna Inwestycja!wysoka stopa zwrotu! na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Gdańsk,pomorskie

1 850 000 zł209 m² 8 851,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w Chwaszczynie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej, położonej w niedalekiej odległości zarówno od Gdańska, jak i Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osiedle Szklary

Ujście,wielkopolskie

265 000 zł64 m² 4 157,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:485 m²

Do sprzedania zadbany dom 2-pokojowy o powierzchni 63,74 m2 położony w Ujściu na osiedlu Szklary 4/2. Przestronny układ: - salon - Sypialnia - Łazienka z wanną - Korytarz szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Stara Łomża przy Szosie

Stara Łomża przy Szosie,podlaskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 3 działki z warunkami zabudowy przy ul. Dębowej w Starej Łomży przy Szosie - obręb Stara Łomża nad Rzeką (236/5; 236/6; 236/7). Każda działka ma powierzchnię 10a. Cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Witam, przedstawiam ofertę dwupokojowego mieszkania we Wrocławiu przy ul. Kruszwickiej - Bez prowizji Wygodnie mieszkanie, znajdujące się w spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 211 zł50 m² 9 046,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

320 000 zł54 m² 5 888,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z potencjałem, zlokalizowane w centrum miasta - ul. Jasnogórska. Mieszkanie posiada rewelacyjny rozkład pomieszczeń, dzięki czemu mamy możliwość kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł36 m² 12 676,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

450 000 zł61 m² 7 434,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedania mieszkanie rozkładowe typu M-3 na 2p. w 3-piętrowym bloku z lat'60-tych, o powierzchni 60,53m2, w samym Centrum miasta, w ok. Piotrkowska-deptak. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom w zabudowie szeregowej szereg środkowy o powierzchni 98,39m2 na działce o pow.195,30m2. Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny - w parterze ma otwarty salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

637 520 zł31 m² 20 631,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! Lokalizacja Parku Skandynawia na Gocławiu zapewnia łatwy i szybki dostęp do pełnej oferty handlowo-usługowej oraz terenów rekreacyjnych. Komfortowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konieczki

Konieczki,warmińsko-mazurskie

205 000 zł1 500 m² 136,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1 500 m2 położona na Konieczkach w Gminie Ełk, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Możliwość uzyskania warunków zabudowy. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

597 800 zł37 m² 15 949,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tutaj historia spotyka się z nowoczesnością. Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Szerokie możliwości jego wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł41 m² 10 401,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 41,5 m , mieszczące się na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

159 900 zł36 m² 4 504,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, os. Kościuszki, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż 159 900zł Nieruchomość idealna jako inwestycja na wynajem Chcesz mieszkać blisko centrum miasta? Chcesz mieć wszystkie ważne punkty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wola Brudnowska

Wola Brudnowska,mazowieckie

79 200 zł13 200 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ziemia rolna, składająca się z 6 działek o łącznej powierzchni 13200 mkw. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media dostępne to: prąd, woda gminna, kanalizacja. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

434 000 zł38 m² 11 573,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane w dzielnicy Niebuszewo-Bolinko w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny - od dewelopera Oferujemy do zakupu mieszkanie (M39) położone w nowopowstającej inwestycji na Prądniku Czerwonym przy ul. Łepkowskiego - termin ukończenia inwestycji to 2q2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Piastów,mazowieckie

815 000 zł90 m² 9 030,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja, która łączy w sobie bliskość i łatwy dostęp do Stolicy z możliwością prowadzenia życia rodzinnego wśród domów jednorodzinnych otoczonych dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krężna

Krężna,łódzkie

132 000 zł1 360 m² 97,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

***tylko W home park nieruchomości *** Jeśli chcesz wybudować swój dom w miejscu, które oferuje pozamiejski spokój i szybki dojazd do miasta, ta oferta skierowana jest właśnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Krzyki ul. Zielińskiego Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł44 m² 13 634,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż piękne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Malowniczym we Wrocławiu. Cena: 599 900 zł + 25 000 zł za miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł40 m² 7 437,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena za dwa rozkładowe pokoje blisko umk Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się w wieżowcu wybudowanym z wielkiej płyty na 3 piętrze z windą przy ul. Słowackiego na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 048 999 zł74 m² 14 156,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oporów/krzyki/wiejska/premium/duży taras/4pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przepiękny apartament 74m2 z dużym tarasem położony na parterze 2-piętrowego budynku z 2007 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł58 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58 metrów kwadratowych, położone na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku. Opis mieszkania: liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł43 m² 22 534,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą przy ulicy Puławskiej. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł64 m² 6 205,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokoje | pewna inwestycja| centrum miasta | dobra komunikacja | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

529 000 zł52 m² 10 082 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Grey to nowa inwestycja w Nowym Targu zlokalizowana na osiedlu Bór. Budynek mieści w sobie 53 mieszkania o metrażu od 41 do 68 m2, które zaprojektowane zostały z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

487 300 zł54 m² 8 949,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 193 zł29 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 75m2 z garażem na ul. Bora Komorowskiego w Tarnowie Nowe osiedle zamknięte, piętro 3/3 Blok z 2017r Wystawa okien: wschód - zachód Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 040 000 zł209 m² 9 750,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Obsługujemy inwestycje jako wyłączny agent sprzedaży. Inwestycja składająca się z trzech domów o nowoczesnej bryle, która charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 41,71m2 z balkonem 12,11m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

839 000 zł60 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 999 zł77 m² 9 066,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec/marmurowa/premium/4pok./parking/balkon/piwnica/top!/klimatyzacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szosa Witkowska

Września,wielkopolskie

820 000 zł61 m² 13 442,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w podwyższonym standardzie (tv z soundbarem, zmywarka, lodówka w zabudowie, płyta indukcyjna, piekarnik z funkcjami parowymi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piastowo

Piastowo,kujawsko-pomorskie

219 000 zł2 514 m² 87,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka budowlana o pow. 2514m2 z domem w stanie surowym otwartym czeka na nowego właściciela! Atrakcyjna cena! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Piastowo - malownicza wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

789 000 zł128 m² 6 164,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy - idealne miejsce do życia Oferuję na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł57 m² 11 294,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, w dzielnicy Orunia Górna. Ta oferta skierowana jest do osób ceniących komfort, nowoczesność oraz spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lisów,śląskie

170 000 zł5 201 m² 32,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę o powierzchni 5157 m2 położoną w miejscowości Turza, nieopodal Lisowa. Cena do negocjacji! co sprzedajemy? Działka o kształcie prostokąta.