dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Majkowskiego

Kartuzy,pomorskie

547 000 zł56 m² 9 700,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżona cena obowiązuje tylko przez 2 tygodnie I nie podlega dalszej negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Kraków,małopolskie

719 100 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku na ul. Białej w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie o dokładnej powierzchni 42,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kętrzyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł62 m² 6 425,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę pięknego mieszkania o powierzchni 62,1 m2 położonego w Olsztynie przy ul Kętrzyńskiego 2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł138 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cisowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł43 m² 6 505,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,04 m2, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Waleńczów

Waleńczów,śląskie

5 000 000 zł1 187 m² 4 211,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt produkcyjno - usługowy na dużym, zadbanym terenie. Działka ogrodzona, podjazd wybrukowany, roślinność i otoczenie nieruchomości bardzo dobrze utrzymane. Dwa budynki: 1. Trzy poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

194 900 zł36 m² 5 339,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Śródmieście, plac Jana z Głogowa, mieszkanie, 2 pok, 36,5m2, iiip., winda, balkon, sprzedaż 194900zł, Nieruchomość idealna jako inwestycja na wynajem Chcesz mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

* tylko u nas * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 50 m2, położone na 2 piętrze z 2 w budynku z lat 60', zlokalizowane w centrum Otwocka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

931 000 zł91 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ławnica

Ławnica,podkarpackie

110 000 zł1 082 m² 101,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ławnica działka z wydanymi warunkami zabudowy. W pełni uzbrojona w media tj. gaz, woda ,prąd ,światłowód (kanalizacja-w trakcie realizacji) Powierzchnia działki-1082m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Markowska

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł56 m² 12 725,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Północ, ul. Markowska, 2 piętro, z windą w budynku z odnowioną przestrzenią wspólną. Obok stacji metra i Konesera. 56.5 m2. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

835 000 zł105 m² 7 958,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu do sprzedaży mieszkanie w centrum Niepołomic z miejscem parkingowym przynależnym do mieszkania, jest możliwość zaparkowania również na miejscu ogólnodostępnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nochowo

Nochowo,wielkopolskie

550 000 zł148 m² 3 725,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, który jest w trakcie wykończenia - masz jeszcze wpływ na efekt końcowy! położenie: podgaje koło Śremu - administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 000 zł994 m² 3 118,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 369 m²

Oferta sprzedaży komfortowego budynku biurowego z miejscami postojowymi. Nieruchomość położona w prawobrzeżnej części Szczecina z bardzo dobrym połączeniem do drogi krajowej nr 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

511 980 zł56 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Cię do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,65 m z antresolą, usytuowane na drugim piętrze. To miejsce ma wiele do zaoferowania, a oto dlaczego jest tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł120 m² 11 658,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu zamkniętym z placem zabaw na Klecinie. Dom wykończony w wysokim standardzie. Dom 120 metrów 5 pokoi, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

950 663 zł64 m² 14 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pieniężnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

349 000 zł71 m² 4 887,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 71,4 m znajdujące się w dogodnej lokalizacji blisko szkoły, przedszkola, poczty i sklepów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kampinos,mazowieckie

10 900 000 zł65 000 m² 167,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta: 26.02.2024 Grunt idealny pod budowę osiedla domów na sprzedaż; od 18 do nawet 50 domów. Piękna okolica blisko Kampinosu i kpn. Cisza i spokój. To może być idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

457 068 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,74 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł64 m² 12 185,50 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Lazurowej, 15 minut do metra Bemowo, przystanek autobusowy 100 m. Lokal ma powierzchnię 63,6 m 2 i składa się z salonu z loggią , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

563 500 zł58 m² 9 688,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez czekania! 3pok 53.43m2 balkon 4.73m2 Zach. Pokój z aneksem 18.88m2 Sypialnia 8.62 Sypialnia 11.96m2 Łazienka 5.2m2 Hol 7.27m2 Balkon 4.73m2 Powierzchnia pod ściankami 1.5m2 3 piętro z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sokolniki

Sokolniki,zachodniopomorskie

308 136 zł636 m² 484,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 100 m²

Nieruchomość to kompleks składający się z gruntów niezabudowanych o przeznaczeniu rolnym a także działki siedliskowej, na której znajduje się dom oraz zabudowa gospodarcza. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Czerniakowska 50 Świetna lokalizacja. Okna na podwórko (na wschód), jest bardzo cicho, nie słychać szum samochodów. Blisko: szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaskółcza

Legnica,dolnośląskie

890 000 zł197 m² 4 517,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 137m plus ok. 60 m2 piwnicy z dwustanowiskowym garażem w Legnicy Osiedle Ptasie ul. Jaskółcza. Działka usytuowany w pięknej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mazurska

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

599 000 zł617 m² 970,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji! Oferujemy nieruchomość gruntową stanowiącą działkę budowlaną przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową (usługi nieuciążliwe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji inwestycyjnej! Na sprzedaż oferuję mieszkanie spółdzielcze własnościowe z własną księgą wieczystą, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Orchowo

Orchowo,wielkopolskie

99 660 zł1 812 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki o powierzchni: 2090, 1812, 3200 m2, z wydanymi wz pod budownictwo jednorodzinne z możliwością przekształcenia na działki usługowe Prąd, woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

326 000 zł56 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Prezentujemy Państwu na sprzedaż duże, 4-pokojowe, mieszkanie , usytuowane na I piętrze w budynku 3-rodzinnym, gdzie 2 mieszkania zajmują parter budynku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

614 181 zł61 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli potrzebujesz mieszkania niedaleko Warszawy, to trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Ożarowie Mazowieckim o powierzchni 60,81 mkw. z balkonem jest dla Ciebie. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Parchowo

Parchowo,pomorskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Podstawowe informacje: lokalizacja: parchowo Powierzchnia: około 120 m Powierzchnia działki: ponad 3500 m Liczba pokoi: 5 Cena: 650.000 zł Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jantar,pomorskie

1 150 000 zł63 m² 18 391,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz dwupoziomowego apartamentu z wielkim tarasem, blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie dwupoziomowe, - do wprowadzenia, - blisko morza, - zamknięte osiedle, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 355,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa cena Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które przeszło niedawno gruntowny remont. Ta urocza nieruchomość o powierzchni 62,78 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 17 Stycznia

Ciechanów,mazowieckie

186 000 zł47 m² 3 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta dla inwestora! Mieszkanie do remontu! Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie w Ciechanowie, 2 min do Zamku, 3 min do dworca pkp. Rozkładowe, z oknami na dwie strony świata, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Szamotuły,wielkopolskie

470 322 zł61 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej kamienicy przy Alei 1 Maja w Szamotułach. Kamienica odrestaurowana z najwyższą dbałością o historyczne elementy architektury. Pokrycie.