dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

5 100 000 zł250 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu willę w prestiżowej części Łomianek - Dąbrowie Leśnej. Dom 250 m2 z w pełni zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

460 000 zł43 m² 10 697,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Dwupokojowe mieszkanie na parterze, w bloku 11 piętrowym, z windą, z wielkiej płyty, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Religi

Tuł,mazowieckie

130 000 zł1 295 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1295m2 położoną w miejscowości Tuł gminie Klembów, 10 km od Wołomina, 30 km od Warszawy. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

477 000 zł48 m² 9 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monteverdiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.51 m2 zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu przy ul. Claudia Monteverdiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słowiański

Świnoujście,zachodniopomorskie

580 000 zł48 m² 12 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47.79 m2 w ścisłym centrum Świnoujścia z bocznym widokiem na kanały portowe. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Łódź,łódzkie

619 000 zł80 m² 7 719,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,19 m znajdujące się na parterze dwupiętrowego bloku z cegły znajdującego się w sercu klimatycznego poniemieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł104 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomoe - pięciopokojowe o pow. 104m2. (118m2 po podłodze) na Tarchominie przy ul. Książkowej. Mieszkanie rozkładowe (południowy wschód-północny zachód), dwustronne na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

320 000 zł48 m² 6 686,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie na 4 piętrze bloku przy ul. Wojska Polskiego w Stalowej Woli. Nieruchomość składa się z salonu z balkonem, 2 sypialni, kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Knurów,śląskie

329 000 zł54 m² 6 073 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 54 mkw. z balkonem, zlokalizowane w niskim bloku przy ul. Mieszka I w Knurowie. Jego lokalizacja daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł38 m² 8 701,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli marzysz o własnym kącie blisko Centrum, to mieszkanie jest dla Ciebie. Na Osiedlu Młodych, na 5. piętrze wieżowca, znajduje się 38.5 m przestrzeni, którą możesz przekształcić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł31 m² 28 709,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem ogłoszenia jest wynajęty lokal usługowy zlokalizowany na poziomie -1 w Pasażu Muranów przy ul. Jana Pawła II 45a pod ciężką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Biskupice,wielkopolskie

329 000 zł1 059 m² 310,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K A Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej w miejscowości Biskupice, gm. Pobiedziska. Działka idealnie nadaje się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Bonifacego 71 na 8 piętrze w bloku z windą. Budynek został ocieplony, odnowione klatki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

735 628 zł56 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem w sercu Wrocławia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym centrum Wrocławia. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 190 000 zł93 m² 23 548,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

English version below Infinity Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy". Nieruchomość: - pow. 93m2 - salon - otwarta kuchnia - 2 sypialnie - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

1 061 440 zł86 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże i widne, narożne mieszkanie 5 - pokojowe z balkonem położone na wrocławskim osiedlu Oporów. Rozkład mieszkania pozwala na możliwość powiększenia pokoju dziennego aż o 20m2! 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 390 000 zł56 m² 24 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

:na skróty: na sprzedaż apartament premium o powierzchni całkowitej 56 m2 w sercu Gdyni. :dla kogo?: -Dla inwestora - Idealna lokalizacja pod kątem najmu krótko i długoterminowego -dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Oferta sprzedaży atrakcyjnego 2-pokojowego mieszkania w kamienicy, znajdującej się na dzielnicy Niebuszewo w bliskim sąsiedztwie Jasnych Błoni. Oferta idealna dla zwolenników spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

565 000 zł135 m² 4 172,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom na granicy Boguchwały z Lutoryżem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,4 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 999 zł25 m² 9 145,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą całkiem wyremontowanej kawalerki, położonej w świetnie skomunikowanej części miasta - Śródmieście. Mieszkanie nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł57 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską(ok. 1,55m2) w cenie. W pełni rozkładowe zlokalizowane przy ul. Kosmonautów na os. Złotniki. Opiekun oferty: tel: świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł290 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż przestronny skrajny segment zlokalizowany w doskonałej lokalizacji na warszawskim Zaciszu. Dom oferuje pełną prywatność, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł58 m² 14 244 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i narożnym balkonem w nowej, zielonej inwestycji. Opiekun oferty: opis nieruchomości Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Wrocław,dolnośląskie

558 000 zł52 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja!/borek/saperów/3pok./loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji na Borku przy ul.Saperów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Pabianice

Pabianice,łódzkie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:982 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o pow. 110 m . Budynek typu "kostka" , raczej do remontu, ale z potencjałem. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

599 250 zł47 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe i rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie mieści się w zadbanym niskim czteropiętrowym budynku z lat '70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Rozdroże

Włocławek,kujawsko-pomorskie

65 000 zł395 m² 164,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rod Łęg o powierzchni 395 m , położoną przy ulicy Rozdroże we Włocławku. Opis Nieruchomości: domek z pełnym wyposażeniem meblowym, wliczony w cenę działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chocianowiec

Chocianowiec,dolnośląskie

59 000 zł1 071 m² 55,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Chocianowiec - miejscowość w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim, w gminie Chocianów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Łódź,łódzkie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Promocja do 31.07.2024 - 350.000 zł! Jasne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie o powierzchni ok. 53 m2. Znajduje się na Radogoszczu Wschodzie, przy ulicy Wiklinowej 21, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

420 000 zł70 m² 6 024,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mieszkania do którego możesz wprowadzać się od razu, bez remontu i niespodzianek które mogą się podczas niego pojawić? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

713 050 zł52 m² 13 738,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,90 m , usytuowanego na 1. piętrze w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie znajduje się na Warszawskich Szamotach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

708 330 zł63 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w otoczeniu wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kłodzko,dolnośląskie

1 799 000 zł300 m² 5 996,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 297 m²

Prosperujący Pensjonat "poza Czasem" położony w Bystrzycy Kłodzkiej - Zalesie 0% prowizji dla Kupującego! Nieruchomość położona w zacisznym i spokojnym miejscu w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł55 m² 8 725,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 55 metrowe mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią oraz z osobną łazienką i wc. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni blisko 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

625 000 zł69 m² 9 057,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 z balkonem, położone na 1 piętrze niskiego bloku. Standard Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne, rozkładowe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł69 m² 18 898,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w Żorach na osiedlu Sikorskiego na 3 piętrze. Mieszkanie umeblowane, salon z balkonem od południa pięknie nasłoneczniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł60 m² 11 424 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie w sdp! Mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym 4 lata temu (z całkowitą wymianą instalacji elektrycznej, nowymi oknami, podłogami, kaflami, gładziami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Ząbki,mazowieckie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, 40 mkw w budynku z 1999 roku w Ząbkach. Rozkład: - sypialnia (8,75m2) - Salon z aneksem kuchennym ( 21,61m2) -.