dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Biała Piska,warmińsko-mazurskie

680 000 zł298 m² 2 281,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Białej Piskiej przy ul. Sienkiewicza 27. Budynek z okresu przedwojennego, podpiwniczony na całości, docieplony, pokryty brązową blachodachówką. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzezinka

Gliwice,śląskie

880 000 zł172 m² 5 128,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Brzezinka. Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 1996 roku. Pow. domu 171,59 m2, pow. działki ok. 440 m2 (w trakcie podziału geodezyjnego). Budynek 1 -piętrowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zaścienie

Zaścienie,mazowieckie

138 000 zł1 027 m² 134,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku zieleni blisko natury, ale z dobrym dostępem do miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż dwie piękne działki rolno-budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kozierowskiego

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

5 pokojowy dom w zabudowie szeregowej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów architektura Projektując osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł36 m² 19 596,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gniezno,wielkopolskie

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana Zapytaj agenta o wysokość pobieranej prowizji przy obsłudze tej oferty. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

409 000 zł150 m² 2 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona ok 5 km od rynku w Wadowicach. Dojazd do nieruchomości jest droga gminną, asfaltową. Na ogrodzonej działce o powierzchni 20 arów posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Bielsko-Biała,śląskie

514 028 zł48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o pow 48.04 m2 położone na 1 piętrze w apartamentowcu przy ul Krakowskiej w Bielsku -Białej. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

570 000 zł75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy! Bardzo ładne, do wejścia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75mkw: - salon z otwartą, wyposażoną kuchnią: wyspa, meble w zabudowie, lodówka, płyta elektryczna, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Adamów-Wieś

Adamów-Wieś,mazowieckie

180 000 zł1 681 m² 107,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna zadrzewiona działka budowlana w Adamów-Wieś, gmina Radziejowice. Powierzchnia działki to 1681 m 2. Wymiary 34 x 48 Media : prąd w drodze przy działce, woda - 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł63 m² 7 120,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oleśnica/3pok/balkon/2xpiwnica/od/zaraz/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borki

Borki,kujawsko-pomorskie

738 900 zł180 m² 4 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Mamy dla Państwa do zaprezentowania dwurodzinny duży dom w gminie Dąbrowa Chełmińska. Dom położony jest na działce o powierzchni 2006m2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

1 590 000 zł135 m² 11 784,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Wyjątkowa oferta - piętro przedwojennej willi z osobnym wejściem, w śródmieściu, w najbliższym sąsiedztwie Jasnych Błoni - zielonej wyspy w centrum miasta. Powierzchnia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cegielniana

Bodzechów,świętokrzyskie

1 110 000 zł1 530 m² 725,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja! Przedstawiam ofertę - dla Inwestorów, do sprzedaży budynek usług gastronomicznych z częścią hotelową o powierzchni 989,70 m2 położony w gminie Bodzechów , 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

843 175 zł53 m² 16 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Trzypokojowe mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

79789667 Agencja Nieruchomości Prestige Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie w kamienicy, usytuowanej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

913 536 zł49 m² 18 720 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta biura nieruchomości immopolska (nr licencji 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedania 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Paczyna,śląskie

189 000 zł77 m² 2 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 77,25 m znajdujące się na 1 piętrze -poddaszu, większość powierzchni jest bez skosów. Atuty: ogródek w częściach wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 995 zł67 m² 17 867,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 67,16 m2. : lokalizacja: nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jankowo Gdańskie,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 686,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Ekskluzywny Dom Dwulokalowy na Sprzedaż w Jankowie Gdańskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która oferuje wygodę, przestronność oraz bliskość natury. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł36 m² 21 309,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

** śródmieście/muranów I 36 m2 I 2 pokoje I oddzielna kuchnia ** Oferuję jasne, słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł51 m² 11 724,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w niskim apartamentowcu, na poznańskim Grunwaldzie. Lokal znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł72 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gdańsk Śródmieście - Wałowa, apartament 72 m2 z tarasem 8 m2 I 2 prywatne miejsca postojowe w garażu podziemnym I Komórka lokatorska I W pełni umeblowany I Spektakularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Miłomłyn

Miłomłyn,warmińsko-mazurskie

290 000 zł1 102 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1102m w mieście Miłomłyn w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, nad Kanałem Elbląskim. W niewielkiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 410 000 zł94 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż niezwykle stylowego i przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie na terenie Gdańskiej Letnicy. Aktualny rozkład oferuje cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 799 999 zł80 m² 22 528 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Apartament w Gdańsku nad morzem!piękny widok!rewelacyjna inwestycja!wysoka Stopa Zwrotu! Apartament gotowy do wprowadzenia : na skróty : Zaspa, gdańsk | Nowoczesne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Chlebowo

Chlebowo,zachodniopomorskie

99 000 zł80 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom w zabudowie szeregowej (lokal mieszkalny) o pow. 66,70 m2 położony w Chlebowie, ok. 22 km od Stargardu. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, korytarza oraz poddasza, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł41 m² 19 635,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

8 600 000 zł216 m² 39 772,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Niepowtarzalny penthouse w pięknej okolicy z ogromnym ponad 120 metrowym tarasem na dachu. Apartament usytuowany jest na ostatnim piętrze kameralnej, bardzo eleganckiej willi miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lewałd Wielki

Lewałd Wielki,warmińsko-mazurskie

299 000 zł3 500 m² 85,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraina Wielkich Jezior - Warmia i Mazury Działka obok plaży oraz z bogatym zagospodarowaniem terenu. Jezioro Dąbrowa Mała - jezioro w spokojnej, atrakcyjnej okolicy w całości objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

90 000 zł381 m² 236,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rekreacyjnej zlokalizowanej na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł36 m² 23 260,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w sercu miasta? Pod wynajem albo dla siebie? Mamy dla Ciebie urocze, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w samym Centrum Warszawy na ulicy Wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomaszewicza

Łódź,łódzkie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie, 46 m2 w pełni rozkładowe, z oddzielną kuchnią, łazienką z wc oraz balkonem typu loggia na 3 piętrze w wieżowcu w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 056 200 zł87 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Cicha i zielona część jagodna już na Ciebie czeka! Wyobraź sobie szeregówkę lub bliźniaka z zielonym ogródkiem oraz możliwością przeznaczenia jego części na lokal usługowy! Brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją gotowe do zamieszkania. Dobry dojazd do centrum, blisko linii tramwajowej. Lokalizacja Kurdwanów - położony na południe od centrum Krakowa to bezpretensjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Wrocław,dolnośląskie

714 999 zł65 m² 10 994,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/top/balkon/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Brwinów,mazowieckie

468 000 zł48 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni. zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osowiec

Osowiec,mazowieckie

270 000 zł983 m² 274,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki w Osowcu, w spokojnym miejscu i atrakcyjnej cenie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do sprzedaży działka budowlana powierzchni 983 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 160m2 w Sobieszowie (jelenia Góra) lokal w pięknej dwurodzinnej willi rolety zewnętrzne 3 zabudowane werandy do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

369 999 zł52 m² 7 115,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania gotowego M3 w dobrej okolicy Powierzchnia ok 54 m2 -salon z wyjściem na duży balkon -sypialnia -wyposażona kuchnia -łazienka Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 053 773 zł59 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz gotowe-.