dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kąty Rybackie,pomorskie

2 199 000 zł241 m² 9 114,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:357 m²

Oferta sprzedaż lub zamiana z dopłatą. Opis - 3 kondygnacje, - blisko morza i Zalewu Wiślanego, - powierzchnia: 241.4 m2 - 4 apartamenty plus duże mieszkanie, w tym sypialnie: 6 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Włoki,zachodniopomorskie

73 372 zł1 079 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeżeli: - marzysz o własnej działce w malowniczej okolicy, a zarazem blisko miasta - zastanawiasz się jak ochronić oszczędności przed inflacją - chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

419 000 zł250 m² 1 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 008 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania dom wolnostojący posadowiony na działce gruntu ok. 1,7008 ha, ,z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni całkowitej ok. 250 m . Wałbrzych. Dom wolnostojący -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy na sprzedaż! 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Wyposażone i umeblowane. Przygotowane pod wynajem dla studentów z uwagi na bliskość wielu wydziałów uł i/lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Kraków,małopolskie

970 000 zł49 m² 19 860,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie 2 pokojowe z 2018 r. w dzielnicy Krowodrza, prądnik Biały, okolice ul. Na Błonie, lindego, filtrowa, galerii Bronowice, ikea mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł62 m² 17 009,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu przestronne, trzypokojowe, bardzo urokliwe mieszkanie mieszczące się w doskonałej lokalizacji w Krakowie (na pograniczu Krowodrzy i Bronowic) ul. Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osowiec

Osowiec,mazowieckie

365 000 zł1 307 m² 279,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1307 m2 ze wszystkimi mediami oraz pozwoleniem na budowę. Nieruchomość położona w Osowcu, w kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

899 914 zł59 m² 15 281,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium!top! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

330 000 zł39 m² 8 527,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,7 m2 położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ulicy Pana Balcera 12 w dzielnicy lsm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

824 772 zł68 m² 12 111,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

523 631 zł36 m² 14 545,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka o praktycznym układzie z osobną kuchnią przy ul. Szewskiej na wrocławskim Rynku! Przedstawiam Państwu nieruchomość, która z uwagi na doskonałą lokalizację jest świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł36 m² 20 622,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Warszawa Ursynów | ul. Pileckiego 59 | Inwestycja: apartamenty Pileckiego 59 | 36,32 m2 | 2 pokoje | nowe wykończone pod klucz mieszkanie inwestycyjne do zamieszkania od zaraz | południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł1 265 m² 339,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w kształcie prostokąta o powierzchni 1 265 m2 zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

448 000 zł52 m² 8 608,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe po remoncie (52.04 m2) z dużą kuchnią z ekspozycją wschodnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Śliska

Gdynia,pomorskie

549 000 zł865 m² 634,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 865 m2 w Gdyni, w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino przy ulicy Śliskiej. W pobliżu działki znajdują się lasy, co dodaje lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przeginia Duchowna,małopolskie

780 000 zł101 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Ponownie w sprzedaży: ostatni dom w inwestycji. Zakup zwolniony z pcc. Dom wolnostojący o powierzchni 100,8 m2 (powierzchnia podłóg) posadowiony na działce o powierzchni 4,46 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł52 m² 3 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana do 31.08! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Białym Kamieniu przy ulicy Daszyńskiego. Spokojne miejsce, blisko las, w około dużo zieleni. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Husów

Husów,podkarpackie

435 000 zł105 m² 4 427,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości, dwukondygnacyjny, pięciopokojowy dom zlokalizowany w Husowie na działce o powierzchni 34 arów, zaledwie 24 km od centrum Rzeszowa i 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł71 m² 28 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71 m , położonego w urokliwej przedwojennej kamienicy na jednej z zacisznych ulic Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 399 000 zł254 m² 5 507,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurlandzka

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł42 m² 12 937,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wrocław | ul. Kurlandzka I 2 pokoje | nowe - świeżo wykończone | parter z ogródkiem i tarasem | metraż 41,74 m2 | miejsce postojowe w garażu | ekspozycja południowa Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun nieruchomości: tel. Zamieszkaj w kamienicy! 2 pokoje z osobną kuchnią, okolica bardzo dobrze skomunikowana, okolice Grabiszyńskiej! Układ pomieszczeń: - pokój 1 ok. 22,14 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 000 000 zł319 m² 6 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 319 m2 usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 2000 m2 Dom wykończony z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 290 000 zł158 m² 14 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

**wyjątkowy Luksusowy Domek w Zakopanem z Własnym spa - Nie Przegap Okazji!** Szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy w sobie luksus, komfort i niepowtarzalny klimat? Zapraszam Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligonia

Grodków,opolskie

328 000 zł54 m² 6 018,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Ligonia w Grodkowie, woj. opolskie. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. Na ścianach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł50 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 50,5 m, zlokalizowanego w ścisłym centrum Świdnicy. Mieszkanie jest idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

620 000 zł48 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe Mieszkanie w Świetnej Lokalizacji - Wzgórze Św. Maksymiliana Przedstawiam Państwu przestronne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,81 m2 usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stanowice,dolnośląskie

739 000 zł140 m² 5 275,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Domy z rynku pierwotnego, gotowe do wydania w miejscowości Stanowice - gmina Oława Zapraszamy na dzień otwarty inwestycji z możliwością obejrzenia domów dnia 25.11.2023 r. (sobota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Karczew,mazowieckie

490 000 zł60 m² 8 144,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60 m2, zlokalizowanego na osiedlu Ługi. *Opis nieruchomości:* - Mieszkanie po generalnym remoncie( 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sitna Góra

Sitna Góra,pomorskie

600 000 zł91 m² 6 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Bajkowy domek nad jeziorem Białym Z przyjemnością przedstawiam Państwu niepowtarzalny dom, który uczyni dzieciństwo Waszych dzieci szczęśliwym i niepowtarzalnym. Dom będzie zmieniał się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł57 m² 11 837,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie, które zachwyca dobrym smakiem i wysokim standardem wykończenia. Idealne dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokum w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł58 m² 12 842,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w super cenie. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Powierzchnia nieruchomości to 58,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł46 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,5m2, usytuowanego w świeżo oddanym do użytku bloku na osiedlu Dzielnica Parkowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Piękne, dwupoziomowe mieszkanie, ogród, parking! Na sprzedaż połowa domu w Rumii przy ulicy Żwirki i Wigury.Mieszkanie bezczynszowe. Ogrzewanie gazowe (w części lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

415 000 zł53 m² 7 815,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Meg Real Estate poleca na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w samym centrum Białegostoku, przy Al. Piłsudskiego. Łączna powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Biała Piska,warmińsko-mazurskie

680 000 zł298 m² 2 281,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Białej Piskiej przy ul. Sienkiewicza 27. Budynek z okresu przedwojennego, podpiwniczony na całości, docieplony, pokryty brązową blachodachówką. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzezinka

Gliwice,śląskie

880 000 zł172 m² 5 128,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Brzezinka. Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 1996 roku. Pow. domu 171,59 m2, pow. działki ok. 440 m2 (w trakcie podziału geodezyjnego). Budynek 1 -piętrowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zaścienie

Zaścienie,mazowieckie

138 000 zł1 027 m² 134,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku zieleni blisko natury, ale z dobrym dostępem do miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż dwie piękne działki rolno-budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kozierowskiego

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

5 pokojowy dom w zabudowie szeregowej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów architektura Projektując osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł36 m² 19 596,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gniezno,wielkopolskie

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana Zapytaj agenta o wysokość pobieranej prowizji przy obsłudze tej oferty. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem, położone na.