dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 933 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

570 000 zł99 m² 5 758 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie developerskim zlokalizowane w Chrzanowie Małym gmina Grodzisk Maz. Nieruchomość znajduje się na piętrze w bezczynszowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł67 m² 11 044,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie na Podgórzu Duchackim. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w IV-piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębina

Dębina,mazowieckie

405 000 zł2 120 m² 191,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana -z lasem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona we wsi Dębina - obok Czosnowa bezpośrednio pod lasem Powierzchnia działki: 2200m plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ogrodniki,lubelskie

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny, gotowy do zamieszkania dom w miejscowosci Ogrodniki Tuz za Czosnówka 6 km od Białej Podlaskiej. Nieruchomość bez dodatkowych nakładów idealnie pasujący dla rodziny. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 374 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Klucze W biurze Nowa niższa cena - 1 100 000 zł za nowe budownictwo na Krzykach, w pobliżu ul. Kamiennej (róg ulicy Sztabowej i Drukarskiej). Dla ceniących nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł56 m² 13 112,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł78 m² 5 097,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką z wc z ogrodem 780 m2. Położonego w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł39 m² 5 964,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości prestige Mam przyjemność zaoferować Państwu interesujące mieszkanie w centrum Bydgoszczy, o powierzchni 39m2. Mieszkanie mieści się przy ul Dworcowej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Stobierna

Stobierna,podkarpackie

150 000 zł947 m² 158,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę znajdującą się w Stobiernej pod Rzeszowem. Położona w urokliwym miejscu w pobliżu lasu oraz nowych pięknych domów. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł68 m² 19 838,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Есть так-же квартиры в других топовых инвестициях Варшавы. Подробнее по телефону. Ru/ua/en below Wola. ul. Jana Kazimierza 70 Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 058 157 zł80 m² 13 205,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 80,13 m Liczba pokoi: 4 Piętro: parter Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: ogródek narożny z widokiem na zieleń, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Słone

Słone,lubuskie

259 200 zł1 440 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W miejscowości słone. Działka o powierzchni 1440m2, usytuowana bezpośrednio przy lesie. Media: prąd, woda, kanalizacja Przy sprzedaży właściciel może rozważyć zamianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Malinowa

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

89 999 zł1 067 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka w miejscowości Dziemionna przy ulicy Malinowej w gminie Nowa Wieś Wielka. Grunt o powierzchni 1067m2. O wymiarach : szerokość frontu 24m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

1 390 000 zł289 m² 4 811,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 m²

Dom wolnostojący blisko Rzeszowa 289 m2 | 5 pokoi | Działka 14,79 ar | gmina Trzebownisko Do sprzedania dom wolnostojący z 2006 roku na działce o powierzchni 14,79 ar zlokalizowany nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czapury

Czapury,wielkopolskie

405 500 zł811 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Czapury. Działka o powierzchni 811 m2 zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulicy Dębowej oraz Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

348 999 zł45 m² 7 755,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania mieszkania po generalnym remoncie Powierzchnia ok 45 m2 -salon -sypialnia -kuchnia -łazienka Czynsz: 550zł Dobre pod inwestycję Mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Matejki

Gdańsk,pomorskie

1 025 000 zł98 m² 10 430,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdańsk Wrzeszcz, ul. Matejki, 4 sypialnie, duży salon, oddzielna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój, do odświeżenia / wykończenia -> idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

619 000 zł66 m² 9 378,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł60 m² 10 941,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja, blisko park, rondo, tramwaj/autobus, uniwersytet ekonomiczny wrocław krzyki, ok. PL. Powstańców śląskich / 3 pokoje, kuchnia, balkon, piwnica, garaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Skwierzyna,lubuskie

300 000 zł63 m² 4 765,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze niskiego bloku przy ul. Gimnazjalnej w Skwierzynie. Mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 62,95 mkw., na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sobczaka

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł897 m² 2 664,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

To jest ta działka. TA której tak długo szukasz. W najładniejszym miejscu na Boernerowie. Działka ogrodzona, o wymiarach: 25,2 - szerokość od ulicy Sobczaka, 35,7m - głębokość. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Wrocławska

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

3 056 162 zł21 941 m² 139,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny w Obornikach Śląskich pod Park Handlowy - usługi/ produkcję/magazyn (teren objęty mpzp, grunt częściowo zabudowany, media miejskie) Polecam na sprzedaż działkę gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

773 000 zł66 m² 11 712,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ładne funkcjonalne mieszkanie - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wysoka, cztery podkowy, przedmieście wrocławia / 4 pokoje / II poziomy / garaż Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

1 050 000 zł144 m² 7 298,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Nowoczesny w pełni wykończony parterowy dom o powierzchni 143.87m2, zlokalizowany w spokojnej i cichej okolicy. Dom zlokalizowany jest w Radoszowach obok Rybnika (14 min od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

605 000 zł28 m² 21 607,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

nr. lok. B2-39 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 27,52 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

765 000 zł58 m² 13 255,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament wykończony w wysokim standardzie w apartamentowcu z 2022 roku czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

465 231 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grodzka

Brzozowo,kujawsko-pomorskie

1 013 333 zł1 800 m² 562,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Nieruchomość produkcyjno - magazynowa z zapleczem biurowym i socjalnym. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami o charakterze produkcyjno magazynowym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł97 m² 18 548,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Ursynów. Teren osiedla jest dobrze utrzymany, a samo osiedle przyjazne. Mieszkanie składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane przy ul. Dzielnej na wrocławskim Kozanowie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny, a także jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 125 000 zł149 m² 7 527,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:72 m²

Promocja, podpisz umowę do końca sierpnia , cena została obniżona aż O 125 tyś (10%)! nie zwlekaj I kup swoje lokum W atrakcyjnej cenie! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

749 000 zł67 m² 11 150,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowe mieszkanie do wprowadzenia na ulicy Lewandowskiego. Na metraż 67,00m2 przypada salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka korytarz W cenie zabudowa kuchenna wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł66 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 66m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Ujeścisko przy ul. Częstochowskiej. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Legnica,dolnośląskie

229 000 zł37 m² 6 205,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,9 m2, które znajduje się na Piekarach A przy ul. Mazowieckiej. Dostęp do pełnej infrastruktury (szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

412 000 zł49 m² 8 408,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzięki zmianie aranżacji wnętrza, mieszkanie zyskało dwie przestrzenne sypialnie Przedstawiam Państwu ofertę wyremontowanego mieszkania na Toruńskim Rubinkowie, przy działkach pzwann. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

891 000 zł2 971 m² 299,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na aktywność gospodarczą- bardzo dobra lokalizacja. Do końca marca kupujący 0% prowizji Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza działalność gospodarczą w szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

936 774 zł39 m² 23 989,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal na krótkoterminowy wynajem z wysokim zwrotem w inwestycji. Ekskluzywna, wręcz nierealna lokalizacja na samej plaży przy najdłuższym molo w Polsce. 1. Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 900 zł31 m² 9 351,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki w bardzo wygodnym układzie, z dużym potencjałem inwestycyjnym w spokojnej okolicy na Kapuściskach. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

445 500 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 w Gdyni na Chyloni z widokiem na las. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku z 1973r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chopina

Łagów,lubuskie

665 000 zł111 m² 5 990,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko W naszym biurze! Hej, myślę, że ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Znajduje się w Łagowie, perle Ziemi Lubuskiej. Zarówno turyści, jak i miejscowi uwielbiają ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł38 m² 18 194 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowy apartament o projektowanej powierzchni 37,87 m2 znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego budynku z windą. Do nieruchomości przynależy balkon o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij