dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

299 000 zł66 m² 4 530 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie pod wynajem w samym "sercu miasta" Łodzi, w bardzo bliskiej odległości od Manufaktury, uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Komfortowe , przestronne mieszkanie w sercu dzielnicy Podłęże - idealne dla Twojej rodziny! Szukasz miejsca, które połącz y ciszę i spokój z bliskością wszystkiego, czego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł173 m² 3 988,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w turystycznej miejscowości Bukowiec , w pobliżu Jeziora Solińskiego. Oferta obejmuje dom o powierzchni 173 m usytuowany na 20-arowej,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł800 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. około 8 arów. Działka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na okolicę. Działka ma kształt prostokąta i jest bardzo lekko nachylona. Położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 128 m² 84,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana W iwinach Świetna lokalizacja! Cicha i spokojna okolica, idealna dla rodziny. W pobliżu Biedronka, dino, szkoła, przedszkole. Szybki dojazd do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Borów,dolnośląskie

1 539 000 zł109 m² 14 119,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Nowoczesny dom parterowy jednorodzinny z basenem 22 km od Wrocławia Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł951 m² 247,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Lipowej (wjazd od ul. Klonowej). Działka nr 6 (am-13, obręb Jelcz) położona jest na terenie oznaczonym w "studium.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł25,92 m² 18 557,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w otoczeniu terenów zielonych, zaledwie 5 minut spacerem od plaży i 15 minut od Mariny. W pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz atrakcje do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł99,75 m² 3 799,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Podwiesk 20 km od chełmna Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym położony w miejscowości Podwiesk, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł5 200 m² 8,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna porośnięta lasem o powierzchni 5.200m 2. W sąsiedztwie zabudowa letniskowa i całoroczna. Otoczenie stanowi dzika przyroda, lasy, a także czyste powietrze. Przyroda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 756 zł32,98 m² 11 999,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasną kawalerkę z możliwością zaadaptowania jako mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 691 zł48,77 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.77 zlokalizowane na trzecim piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł373 m² 67,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 373 m2 Cena : 25 000 zł Nr ewid.: 1472/3 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. szer. 13 oraz ok 29.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł30 m² 16 666,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | Przymorze | blisko morza | ul. Kołobrzeska, gdańsk Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł90,18 m² 8 749,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Inwestycja położona jest w podrzeszowskiej miejscowości Zaczernie. Aktualnie realizowany jest II etap Inwestycji 8 budynków szeregowych o powierzchni użytkowej 90,18 m2 wybudowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł300 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:54 500 m²

Wyobraź sobie. . zamiast alarmu w telefonie budzą Cię pluski ryb w stawie przed domem słyszysz szum drzew, czarujący śpiew oraz trzepot skrzydeł wszelakiego ptactwa. na boso wychodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł118 m² 678 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowość do sprzedaży nieruchomość dla osób szukających nieruchomości w górach z malowniczym widokiem na Beskid Niski. Działka znajduje się w miejscowości Łysa Góra powiat Jasło.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł150 m² 5 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom typu bliźniak w stanie deweloperskim, położony w Kamieniu Pomorski. Budynek jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 783 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Szukasz niepowtarzalnej okazji, domu z potencjałem? To nieruchomość właśnie dla Ciebie! Dom o pow. 500 m2 położony w Chojnicach, na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł30,31 m² 5 410,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Świetna Lokalizacja! Duży pokój, korytarz, łazienka oraz kuchnia o łącznej powierzchni 30,31m2. Mieszkanie przy ul. Aleja Pokoju 12 w Częstochowie w 4 piętrowym bloku na 3piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł180 m² 5 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy, nowoczesny dom w budowie (obecnie w stanie surowym otwartym). Idealny dla osób kochających duże przestrzenie, jasne pomieszczenia o idealnej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł68 m² 3 073,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom do generalnego remontu w centrum Mokrzysk - doskonała lokalizacja Przedmiotem oferty jest parterowy dom jednorodzinny położony w centrum Mokrzysk, przy ul. Wiślanej 73, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł234 m² 7 670,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjnie położony dom z widokiem na dolinę Warty na granicy gorzowa I czechowa. Ul. Widokowa, gm. Santok (6km od Katedry). Stan nieruchomości idealny - do wprowadzenia się! Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Świętochłowice, ul. Jaśminowa 6 Komfort, prywatność, świetna komunikacja - idealny dla rodziny lub pod działalność!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Wolnostojący dom w Żórawiach | 1440 m działki | garaż | pompa ciepła | las w otoczeniu Na sprzedaż wolnostojący dom położony w miejscowości Żórawie, gmina Gryfino.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł74 m² 11 013,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie ? osiedle Reda. Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie czteropokojowe, zlokalizowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 016 m² 115,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 3016 m2 położona jest w pobliżu lasu, z dojazdem utwardzoną drogą gruntową, która łączy się bezpośrednio z główną drogą asfaltową, odległości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł33,90 m² 11 209,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasną kawalerkę z możliwością adaptacji jako mieszkanie 2 pokojowe. Lokal świeżo po remoncie generalnym, usytuowany jest na 1 piętrze w 1 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

544 875 zł72,65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Poszukujesz wyjątkowej nieruchomości, gdzie nowoczesność, elegancja oraz funkcjonalność spotykają się pod jednym dachem ? Mamy dla Ciebie wyjątkowy lokal, w świetnej lokalizacji. Sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Zambrowie 71,66 m Na sprzedaż oferuję jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 71,66 m, położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 281 650 zł1 855 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w świetnej lokalizacji, w Mrzeżynie, 900 m od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł12 216 m² 93,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 12 216 m , położonej w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Głoska. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł71 m² 6 549,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 68,90m2 użytkowej ,na sprzedaż,położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z 4 pomieszczeń o różnej wielkości. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 995 m² 1 979,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 652 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość komercyjna o szerokim potencjale inwestycyjnym. Budynek zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Rybnika, z szybkim dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł31 m² 9 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferta idealna dla singla lub pary poszukujących komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną przy trasie Goleniów - Nowogard z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne we wstępnym podziale geodezyjnym. Nieruchomość w ciekawej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł37,60 m² 18 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie 41.3m, z oddzielną kuchnią i balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie świeżo po remoncie: - została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł78,10 m² 10 435,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 62 m2 mieszkania na jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych dzielnic Poznania Piątkowo. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł6 321 m² 10,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno -budowlana w Żeszczynce woj. lubelskie, powiat bialski, gmina Sosnówka Działka o powierzchni 6321 m2 Płaska, w kształcie prostokąta Wśród zabudowy zagrodowej Wymiary.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij