dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 241 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

645 325 zł51 m² 12 653 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Doradca Klienta: numer Licencji pfrn: 29417 tel. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na parterze 8-piętrowego budynku z windą. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślicka

Kraków,małopolskie

556 950 zł38 m² 14 656,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Grzybek mamy do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m, usytuowane na 4 piętrze w bloku bez windy. W rejonie Mistrzejowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

640 000 zł300 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 967 m²

Przestronny Dom wolnostojący położony w miejscowości Bielkowo, w gminie Sianów, w pobliżu miejscowości uzdrowiskowej Dąbki, posadowiony na działce o powierzchni 2967 ar. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Mąkolska

Wola Mąkolska,łódzkie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 159 m²

Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej w Woli Mąkolskiej gminie Głowno. Jest to ładna, kształtna działka na której znajduje się dom mieszkalny i budynki gospodarcze. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł30 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam odświeżoną 30 m2 kawalerkę zlokalizowaną na Warszawskiej Saskiej Kępie (praga Południe) z wydzieloną przestrzenią sypialnianą. Atuty: - duży metraż kawalerki, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł67 m² 17 349,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga-Północ, szmulki ul. Radzymińska 49 Metraż: 67,15 Piętro: 1/1 Rok budowy: 2022 Stan prawny: pełna własność z kw Cena:1 165 000,00 zł + 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

216 300 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu mieszkanie usytuowane na poddaszu iiip. bloku z cegły na Osiedlu Toruńskim w Solcu Kujawskim. To bardzo przestrzenne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kałuszyn,mazowieckie

1 460 000 zł197 m² 7 411,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, elegancko wykończony dom, otoczony sosnowym lasem idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju, przestrzeni, bezpieczeństwa oraz bliskości z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

199 970 zł33 m² 5 979,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bojowników getta warszawskiego 5 W łodzi bardzo blisko manufaktury oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 560 zł90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na 09.2025 - Wrocław Krzyki Jagodno/Brochów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł1 024 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:518 m²

Stan budynków dobry. Do remontu pozostały klatki schodowe. Parter do zamiany na lokale użytkowe tj. gastronomię lub handel - naprzeciw kamienicy - Wyższa Szkoła Gospodarki. Możliwość ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

525 000 zł41 m² 12 811,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w świetnie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutka. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł59 m² 7 242,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na osiedlu Miłocin w Rzeszowie. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,23 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

350 000 zł37 m² 9 416,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Otwocku. Powierzchnia 37,17 m2, zlokalizowane na cichym i zielonym osiedlu w Otwocku, blisko parku miejskiego. Lokal znajduje się ono na 4 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł67 m² 6 532,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zielona Krakowska Twój Dom w Mieście: nowa Inwestycja w Rzeszowie! Lokalizacja: - adres: ul. Krakowska, zachodnia część Rzeszowa - Otoczenie: zielona i spokojna okolica, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł63 m² 11 674,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z tym urokliwym mieszkaniem w świetnej lokalizacji. Ma powierzchnię ponad 63 m2, znajduje się na trzecim piętrze, oferuje piękny widok i komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podlesie

Podlesie,podkarpackie

380 000 zł160 m² 2 377,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przerażają Cię formalności związane z budową Twojego wymarzonego domu? Ten etap możesz mieć już za sobą! Sprawdź poniższą ofertę i już teraz zajmij się wykończeniem, by miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wola Więcławska

Wola Więcławska,małopolskie

689 800 zł101 m² 6 829,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

B10 Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w inwestycji Apartamenty Zalesie. Apartament o powierzchni 100,7 m2 plus 46m2 balkon i taras. Wysoki standard i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

342 900 zł29 m² 11 824,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

350 675 zł42 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bekasów

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł63 m² 15 387 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

970 000 zł I2 pokoje 63,04 m2 I warszawa I ursynów |stary imielin Wirtualny spacer: na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,04m2, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poezji

Gliwice,śląskie

609 000 zł53 m² 11 490,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż luksusowy apartament w Gliwicach - **adres:** Gliwice, ul. Poezji 31 - **informacje o mieszkaniu:** **powierzchnia:** 52,77 m **liczba pokoi:** 3 **piętro:** 3 (ostatnie) **rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Napiórki Butne

Napiórki Butne,mazowieckie

458 000 zł54 m² 8 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż prywatny dom jednorodzinny całoroczny z użytkowym poddaszem Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - urokliwy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

440 000 zł49 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Golce

Golce,śląskie

110 000 zł1 195 m² 92,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o numerze ewidencyjnym 345/2 położona w miejscowości Golce, powiat kłobucki, województwo śląskie. Parametry nieruchomości: powierzchnia: około 1195 m2 Wymiary: szerokość około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubsza

Wodzisław Śląski,śląskie

279 500 zł55 m² 5 081,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetna okazja do zamieszkania w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(55 m2) w samym sercu Wodzisławia Śląskiego przy ulicy Kubsza! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kuriany

Kuriany,podlaskie

170 000 zł1 240 m² 137,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę, urokliwą z ogromnym potencjałem. Od granic Białegostoku zaledwie 2km. Powierzchnia wynosi 1240m2. Kształt prostokąta. Wymiary działki około 25m na 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

859 000 zł164 m² 5 237,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak wśród zieleni! Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej i zielonej okolicy. mam coś dla Ciebie: "dom pod Miłorzębem 25 (gb)" projektu firmy archon. Powierzchnia użytkowa to aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagórnik

Zagórnik,małopolskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedaży dom dwurodzinny o pow. użytkowej 130m2 koło Andrychowa w miejscowości Zagórnik. Dom usytuowany na widokowej działce o pow. 860 m2 w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

282 272 zł18 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu!/lux/niższa cena!/spa0%. Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną spa. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Nowy Kamień

Nowy Kamień,świętokrzyskie

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno/budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 3000 m2. Cicha, piękna okolica z dobrym dojazdem. Ok 4,5km od Sandomierza Wszelkie informacje o działce do uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Knyszyn

Knyszyn,podlaskie

300 000 zł7 696 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z możliwością przekwalifikowania oraz możliwość zagospodarowania działki pod działalność gospodarczą oraz budowę budynków handlowo-usługowych, lub zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

471 763 zł26 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowy apartament Z widokiem na motławę, pod inwestycję! smarthome, stacja ładowania samochodów elektrycznych, panele fotowoltaiczne i wiele innych! Szanowni Państwo, przedstawiam nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

630 000 zł41 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem ul. Lubostroń osiedle ruczaj N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Raczki

Raczki,podlaskie

105 000 zł1 380 m² 76,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnie: 1374 m2 (76m2/ m2), 1380 m2 (76zł/m2), 1508 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł57 m² 20 186 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Nowolipie 7. Pełna własność. Mieszkanie w budynku z cegły z 1952 rok. Mieszkanie dwustronne. 3 oddzielne pokoje , z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chabowo,zachodniopomorskie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Idealne dla: osób szukających ciszy I spokoju W niedalekiej odległości od miasta Dom: * powierzchnia 85 m2, cegła, wysokość pomieszczeń 2,60 m * przedsionek, 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 599 000 zł314 m² 8 279,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

| wyjątkowy projekt nawiązujący do stylu Bauhaus. Modernistyczny kształt, budynek z płaskim dachem, z tynkiem o gładkiej strukturze w kolorze białym ,z elementami elewacji,drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlika Ruckemana

Lublin,lubelskie

409 000 zł48 m² 8 592,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam na prezentację. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,60 m2 na IV p/ X p przy ul. Wilhelma Orlika-Ruckemana z pięknym widokiem na tereny zielone. Zestawienie powierzchni: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

340 000 zł49 m² 6 988,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w Katowicach (osiedle Witosa), które znajduje się w bloku na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - oddzielna.