dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Tarczyńska

Mszczonów,mazowieckie

1 292 940 zł7 183 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - logistyka, produkcja, magazyny, usługi. Działka zlokalizowana w dzielnicy przemysłowej w Mszczonowie. Niedaleko trasy S8. :działka: - powierzchnia 7183 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie Magnolii! Bez pośredników! Bez prowizji dla kupującego! Przedstawiam przytulne mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Kwiskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 866 m²

Parterowy dom o pow. 43 m2, usytuowany na działce o pow. 1866 m2 w Trzcianach gmina Jabłonna. Dom składa się z pokoju o pow. 16 m2, pokoju o pow. 14 m2, kuchni o pow. 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - kawalerka w dobrym stanie, umeblowane. W razie zainteresowania proszę pisać lub dzwonić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Toruńska

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

330 000 zł570 m² 579,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:470 m²

Marzy Ci się warsztat samochodowy niczym z filmu Szybcy i Wściekli? Mam coś idealnego dla Ciebie! Stwórz takie miejsce w Gniewkowie! Dawny młyn jest idealnym miejscem na taką branżę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

279 000 zł20 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dni przedsperedaży Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

355 000 zł34 m² 10 319,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Filmik oprowadzenie po mieszkaniu /shorts/aCnbweZkQ4c Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta. Jest jasne i ciepłe, posiada okna od strony południowej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marynin

Marynin,lubelskie

289 000 zł992 m² 291,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod miastem na budowę domu jednorodzinnego Marynin, gmina Konopnica Powierzchnia: 992 m Numer działki: 192/12 Kupując działkę kupujesz również udziały w drodze Teren ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

833 500 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego Krakowa. Pomagamy w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 144 375 zł74 m² 15 419 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta: czteropokojowe mieszkanie z garderobą w nowo powstającej inwestycji na Krzykach. Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim, co pozwala na duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klimasa

Tarnów Opolski,opolskie

769 000 zł182 m² 4 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 974 m²

Szukasz niepowtarzalnej nieruchomości, która łączy historię z potencjałem inwestycyjnym? Mamy coś wyjątkowego: dom o rozkładzie idealnym dla dwóch rodzin + duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

599 999 zł54 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*Oferta bezpośrednio od właściciela* Serdecznie zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości - 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Laurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Warszawa,mazowieckie

643 362 zł47 m² 13 747 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Syndyk masy upadłości Bożeny Kacperskiej sprzeda lokal mieszkalny nr 5 w budynku przy ul. Kakowskiego 12 w Warszawie dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w Warszawie XV Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karszyn

Karszyn,lubuskie

157 500 zł3 580 m² 43,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam lub zamienię na samochód np. Suv, crossover, inny - dużą działkę pod zabudowę letniskową z uchwalonym mpzp ( Uchwała Rady Miejskiej w Kargowej nr 0007.46.2011 z 15 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł231 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. Jasny i przestronny apartament o powierzchni 231m2 znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Pałuckiej. Układ pomieszczeń: poziom 0: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

899 000 zł70 m² 12 751,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa Okazja! Nie przegap tej wyjątkowej okazji na zakup idealnego Apartamentu! Przestronne, gotowe i widne mieszkanie w Ząbkach w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe we Wrocławiu na ulicy Inflanckiej Mieszkanie położone na piętrze 4/4 (bez windy) bloku z lat 80tych , blok po termomodernizacji i remoncie elewacji , piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

462 003 zł54 m² 8 555,61 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

900 000 zł105 m² 8 581,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok 105m2 położony w budynku dwurodzinnym w sercu Grodziska Mazowieckiego. Lokal położony na piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

450 000 zł77 m² 5 838,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom o powierzchni 77 m2 Dom łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i nowoczesność, a zarazem ma atrakcyjną cenę. To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

557 664 zł58 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe na ul. Wyścigowej w nowej inwestycji, gotowe, budynek oddany do użytkowania. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

438 999 zł36 m² 12 047,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top lokalizacja 2pok przy grabiszyńskiej/spiżowa Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 36 m kw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

591 589 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Wykończone mieszkanie idealne na start, składające się z: -Salonu aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skowarcz

Skowarcz,pomorskie

1 100 000 zł5 462 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 5462m2 w miejscowości Skowarcz. Działka jest odrolniona i posiada indywidualny projekt na budowę 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 000 000 zł27 500 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka budowlana Powierzchnia działki: 2,75ha Jest możliwość podziału na mniejsze działki. Przeznaczenie: mpzp - budownictwo jednorodzinne media: prąd, woda - przy sąsiedniej działce okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gózd

Gózd,mazowieckie

235 000 zł2 055 m² 114,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Goździe położoną przy trasie Radom Lublin (dk12) o powierzchni 2055 m2. Odległość od Radomia 11 km. Jej orientacyjne wymiary: 20 m x 100 m. Znajduje się niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słoneczna

Jaroszowa Wola,mazowieckie

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Śliczna działka o powierzchni 1800 m2 położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego jest przedmiotem naszej oferty. Jest to działka rolna w trakcie przekształcania na budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

834 500 zł83 m² 10 049,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia *gotowe w IV kwartale tego roku tylko teraz cena niższa O 10 % cena przed promocją 925000 zł Parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Biała,łódzkie

955 000 zł110 m² 8 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Idealna propozycja podmiejskiego domu dla pary bądź małej rodziny. Oferujemy do sprzedaży parterowy, 4 pokojowy dom pow. 110 m 2 z poddaszem użytkowym, ulokowany na działce o pow. 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Dominów,lubelskie

839 000 zł149 m² 5 623,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 150 mkw. nr budynku 9a Parter: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morcinka

Kielce,świętokrzyskie

59 500 zł300 m² 198,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną położoną na terenie rodzinnych ogrodów ,magnolia' przy ul Gustawa Morcinka w Kielcach. Działka usytuowana w odległości ok. 1,5 km. od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teatralna

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł51 m² 13 986 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Nieruchomości premium pod booking / airbnb, do zamieszkania w samym centrum! Park Staromiejski na wyciągnięcie ręki - przed salonem! Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

874 950 zł59 m² 14 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Perełka w centrum miasta przy rynku/airbnb Na sprzedaż pięknie wykończone i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rybackiej we Wrocławiu - Szczepin, o powierzchni 58,5m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

1 100 000 zł84 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny 4-pokojowy apartament przy ulicy Kaczorowskiego w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia. Powierzchnia: 84m2 - 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł30 m² 12 667,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania bez pośredników ( dzięki czemu brak prowizji dla biura) 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,92m2 przy ul. Mikołajczyka na os. Baranówka III. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Judziki

Judziki,warmińsko-mazurskie

169 000 zł56 m² 2 991,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Rezerwacja! Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56.50 m2, położone na Mazurach Garbatych w miejscowości Judziki, gmina Olecko, powiat olecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

830 000 zł53 m² 15 710,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 550.00 zł; Budynek: nowe budownictwo, z 2016 roku wysoki standard; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: 2 balkony, miejsce postojowe, nie ma gazu, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na drugim piętrze. Niski czynsz 390zł wraz z ogrzewaniem miejskim, ciepła woda z boilera elektrycznego na 60litrów. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł35 m² 13 214,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top Blisko centrum/gajowicka po remoncie+piwnica Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Gajowickiej - blisko Centrum, ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Torzym,lubuskie

279 000 zł54 m² 5 176,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

0% - oferta wolna od prowizji dla kupujących! szybki termin przekazania nieruchomości bardzo przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Wojska polskiego W torzymiu! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2.