dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

258 000 zł54 m² 4 786,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży oferujemy Państwu, słoneczne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z bocznych uliczek, wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień w rejonie tzw. "mijanki". Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł390 m² 3 330,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Olecko, mazury Garbate; na sprzedaż piękny dom wolnostojący położóny na spokojnym osiedlu w pobliżu jeziora Olecko Wielkie. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł61 m² 11 529 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie, po generalnym remoncie! urządzone W nowoczesnym stylu- projekt przemyślany I realizowany pod okiem architekta wnętrz! Elegancko wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stara Sikorska Huta

Stara Sikorska Huta,pomorskie

219 240 zł2 436 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka działka na Kaszubach we wsi Stara Sikorska Huta z przylegającym strumykiem. Rejon ten znany jest jako kraina jezior, wzgórz i lasów. Wędrówki po lasach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwa pokoje 37m, w bloku czteropiętowym przy ulicy Żeromskiego, u zbiegu z ulicą Sienną. Położone na pierwszym piętrze, z dostępem przez klatkę z domofonem oraz dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chudoby

Gliwice,śląskie

800 000 zł111 m² 7 202,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szukasz mieszkania, ale lubisz otwarte przestrzenie? Chcesz zainwestować ale nie masz pomysłu? Mam ofertę idealną dla Ciebie! Sprzedam atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 111,07m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

289 000 zł48 m² 6 080,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania, po generalnym remoncie o powierzchni 47,53 m2. Nieruchomość położona jest w Piotrkowie Tryb. na I piętrze przy ul. Armii Krajowej 35,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

1 900 000 zł9 800 m² 193,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Sprzedam idealną działkę pod inwestycję na Kołbaskowie. Działka znajduje się nieopodal Amazona, oraz przy zjeździe na autostradę A6. Łączna powierzchnia działki to 0,98 ha. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górnicza

Lędziny,śląskie

620 000 zł145 m² 4 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przedstawiamy nową ofertę - Budowa domu jednorodzinnego pod Klienta W malowniczej miejscowości Lędziny przy ul. Górniczej wybudujemy dla Państwa dom w oparciu o projekt: "projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

399 000 zł36 m² 10 991,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Szukasz mieszkania na start, a może nieruchomości pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jasne, rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gałów

Gałów,dolnośląskie

400 000 zł1 500 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Dolinie Bystrzycy Gałów - 3 km od granicy zachodniej Wrocławia Działka budowlana pod lasem, gdzie poczujesz się jak na wakacjach. 1500 mkw, prąd w granicy działki, woda -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

422 000 zł37 m² 11 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 520 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

559 000 zł71 m² 7 851,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy przestronne, 71-metrowe, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na drugim piętrze budynku z 2001 roku na osiedlu Zielony Romanów, na granicy Łodzi i Aleksandrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł50 m² 11 899 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam na sprzedaż świeżo wykończone, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49.5m2 znajdujące się na os. Kopernika przy ul. Keplera Zielona, urocza okolica w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 100 000 zł270 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Ofertą sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący z garażem w bryle budynku z 2007 r., posadowiony na dużej działce 1346 m2, usytuowany pośród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł48 m² 20 260,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Doskonała Inwestycja w Centrum Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, które jest idealnym wyborem zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł47 m² 13 766 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zakupu mieszkania jakich niewiele we Wrocławiu Krzyki / Borek, w lokalizacji jakiej nikomu przedstawiać nie trzeba Odnowione dla rodziny z dziećmi jak i szukających pewnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 000 zł130 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mam przyjemność zaoferować segment zewnętrzny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Grodzisku. Ten uroczy segment cechuje się wyjątkowym położeniem, doskonałym stanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł655 m² 1 053,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 655 m2 położoną w Złotnikach przy ul. Złotnickiej we Wrocławiu. Teren posiada mpzp Poniżej link do uchwały : Bliska odległość zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł29 m² 12 851,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania blisko morza? Idealnie trafiłeś! Na sprzedaż oferujemy kawalerkę, mieszkanie o powierzchni 28,79 m2 znajdujące się w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Nowy Port. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana z Głogowa

Głogów,dolnośląskie

309 000 zł38 m² 8 089,01 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Energy House Invest prezentuje kolejny projekt- 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, na os. Śródmieście w Głogowie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się, od zaraz. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Modrzewiowa

Brok,mazowieckie

175 000 zł1 824 m² 95,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam ogromną przyjemność zaprezentowania oferty dedykowanej dla poszukujących atrakcyjnej lokalizacji na swój wymarzony dom całoroczny, letniskowy bądź obiekt turystyczno-rekreacyjny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

379 900 zł58 m² 6 601,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,55 m2 położonego w rewitalizowanej kamienicy z zamykanym podwórkiem znajdującej się w rewelacyjnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gorzebądz

Gorzebądz,zachodniopomorskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Uwaga - rezerwacja nieruchomości! Tylko u nas - Dom z Potencjałem Blisko Koszalina! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sejmu Czteroletniego

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł44 m² 19 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Eurovilla prezentuje mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 43,5m2 na Miasteczku Wilanów - 2 pokoje, łazienka, ładny ogródek o pow. 36,53m2. Lokalizacja Budynek znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krynice

Krynice,podlaskie

799 000 zł158 m² 5 067,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy na prezentację 6 domów wolnostojących w cichej i spokojnej okolicy w Dobrzyniewie. Pompa ciepła w cenie domu! Nowoczesne domy, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rewa,pomorskie

990 000 zł897 m² 1 103,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Uwaga! Działka z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę 450m od linii brzegowej! Działka zlokalizowana jest w jednej z turystycznych miejscowości Pomorza, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Siedlce,mazowieckie

379 990 zł35 m² 10 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,41 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w ścisłym centrum miasta.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

250 000 zł50 m² 5 015,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na Osiedlu Jana Pawła II, oferta dostępna tylko u nas! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, stanowiącego odrębna własność, które mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

1 085 000 zł73 m² 14 790,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny 3 pokojowy apartament na ostatnim piętrze opis nieruchomości: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73 m2 mieszczące się na ostatnim, 5 piętrze w budynku przy ul. Przewóz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

477 830 zł1 213 m² 393,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta miejscowym planem zagospodarowania. Działka położona w Wiszni Małej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziano dla niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Opole,opolskie

319 000 zł36 m² 8 983,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka w centrum Opola Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w centrum Opola. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spokojna

Wyry,śląskie

229 000 zł610 m² 375,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę z budowlaną w Wyrach przy ulicy Spokojnej o powierzchni 610 mkw. Dodatkowo, nieruchomość posiada wydane prawomocne pozwolenie na budowę. W planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

839 000 zł241 m² 3 481,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom wolnostojący , pow. Użytkowa 197 M2, 5 pokoi, 3 balkony, ogród, taras, garaż dwustanowiskowy Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 397 m2, zabudowana budynkiem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł48 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mokotów Górny, blisko metra, dwa pokoje, wysoki parter, cegła 1958r. Pokoje: 11 i 17,5m2, duża widna kuchnia ok. 10m2, wysokość 2,85m. Mieszkanie rozkładowe, kuchnia oddzielna. Zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,świętokrzyskie

595 000 zł179 m² 3 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż 5 pokojowy dom szeregowy w Radlinie. Niewątpliwym atutem domu jest garaż na 2 auta oraz otoczenie wśród natury. Lokalizacja: odległość od Kielc ok 15 km, szkoła - 3 min samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Dywity,warmińsko-mazurskie

429 000 zł46 m² 9 395,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Urokliwe mieszkanie mieszczące się na Osiedlu Sterowców, przy ulicy Hynka w Dywitach. Ciesz się komfortem i wyjątkowym charakterem tego lokalu na parterze, położonego w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siekierczyna

Siekierczyna,małopolskie

370 000 zł2 600 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna widokowa działka o powierzchni 26 ar w miejscowości Siekierczyna powiat limanowski. Działka nasłoneczniona z rozpoczętą budowa - wylane fundamenty oraz gotowy materiał (pustaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnawka Druga

Tarnawka Druga,lubelskie

919 000 zł285 m² 3 224,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ta nieruchomość ma już dzięki nam nowych właścicieli! Planujesz sprzedaż działki, domu, mieszkania, lokalu? Zadzwoń, pomożemy bezpłatnie w wycenie, dopilnujemy wszystkich umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Gołębiów I

Radom,mazowieckie

90 000 zł120 m² 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do sprzedaży firmę gastronomiczna typu fast food z pełnym wyposażeniem prowadzoną w Radomiu. W cenę sprzedaży wliczone jest wszystko co związane jest z prowadzeniem tego.