dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

402 435 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja - Ceny od 9900 zł/m2 Netto - obniżone o 1500zł Netto za m2! Prowizja - 0%! Apartamenty są doskonałą propozycją dla osób ceniących spokój i nadmorski klimat. Zaledwie 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Muchowskiego

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł2 668 m² 446,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż zabudowana budynkiem mieszkalnym działka o powierzchni 2668 m2 znajdująca się w Gdyni Oksywie. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy/odebrany do użytkowania! Duży 3 pokojowy o pow. 100,1m2 ostatnie na najwyższym piętrze. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności Narodowej, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Wola,śląskie

250 000 zł51 m² 4 873 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze z piwnicą i dużym balkonem. Główne cechy nieruchomości Mieszkanie z dobrą lokalizacją, z widokiem na tereny zielone (ostatni blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

219 000 zł48 m² 4 563 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja i charakterystyka mieszkania Zapraszamy do rozważenia oferty mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na drugim piętrze przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Chełmońskiego

Żelechów,mazowieckie

345 000 zł1 001 m² 344,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo - usługowa o powierzchni 1001m2 położona w Żelechowie przy głównej drodze. Idealna zarówno pod dom jednorodzinny, bliźniaka jak i pod usługi. Wymiary: 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:907 m²

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości, która stanowi prawdziwą perełkę na rynku. Dom został zbudowany w 2018 roku na osiedlu istniejącym od pięciu lat. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

448 000 zł41 m² 10 879,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wieliszew, 2 pokoje, 2017, do wprowadzenia. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia, jednostronne (wschód), położone na 3-cim - ostatnim piętrze, budynek z 2017r. wyposażony w windę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

505 000 zł75 m² 6 727,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duży przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75,06 m2 z ogródkiem 245 m2 oraz 2 miejscami postojowymi w cenie! hit! okazja! ostatni taki dom Z tego etapu! promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

749 000 zł117 m² 6 423,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup od dewelopera bez pcc! bez prowizji termin zakończenia - wrzesień 2023r Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach. Dom składa się z: parter: - wiatrołap - 4,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Białystok,podlaskie

464 999 zł48 m² 9 687,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Palmowej w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Portowa

Głogów,dolnośląskie

959 000 zł436 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala o wysokości 6 m,docieplona od frontu .Wymienione okna PVC ,nowe pokrycie dachowe, opierzenia i rynny. Budynek podłączony do nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Brama wjazdowa mechaniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

427 000 zł19 m² 22 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: stare Podgórze, kraków Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie znajdujące się na parterze wyremontowanej kamienicy w samym sercu Starego Podgórza. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

410 323 zł57 m² 7 224 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mega rabaty ceny lokali! rabat na materiały budowlane 25% szczegóły- tel! 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania M4 z balkonem od Developera. Dzwoniąc na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

260 000 zł24 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24.30m2 zlokalizowana na IV piętrze w IV piętrowym bloku w Nowym Sączu na osiedlu Kochanowskiego. W skład nieruchomości wchodzi - Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

1 249 500 zł131 m² 9 538,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

: krótko: oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w miejscowości Baszkówka, zaledwie 15 minut od Warszawy, o powierzchni 115 m2 na działce 709 m2, z pompą ciepła. : dla kogo? Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Janopole

Janopole,mazowieckie

8 500 000 zł13 000 m² 654 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu świetnie prosperujący, położony w lesie ośrodek wypoczynkowy, zaledwie 60 kilometrów od Warszawy. Doskonałe wyposażenie i wysoki standard obiektu gwarantują dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

209 000 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zakupu mieszkania w samym Centrum, przy ul. Żeromskiego. Położone jest na 10 piętrze wysokiego bloku, zarządzanego przez spółdzielnię Nasz Dom. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

NA sprzedaż duży dom z pokojami na wynajem oddalony 10km od Międzywodzia. Dom położony na dużej działce, na której znajduje się garaż, pomieszczenia gospodarcze i stodoła oraz domki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

367 000 zł39 m² 9 410,26 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł40 m² 20 986,10 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw położone w Centrum Warszawy na 4.piętrze w 15-piętrowym budynku z 1972 roku. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwatery Głównej

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł78 m² 19 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie na Praga-południe/продажа квартиры на Praga-Południe [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Duża kawalerka 35 m2 jeden pokój z możliwością wydzielenia sypialni, przy ul. Wólczyńskiej 9 Stare Bielany blisko Metra Wrzeciono i Metro Stare Bielany. Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśnego Potoku

Katowice,śląskie

219 000 zł73 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż duże mieszkanie, połączone z dwóch mniejszych - do własnej aranżacji / do remontu. Do zabytkowego centrum Nikisza 1 km. Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

420 000 zł255 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 693 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy w stanie surowym zamkniętym o łącznej pow. użytkowej 255,42 m2 posadowiony na działce o pow. 1693 m2 w miejscowości Boruja Kościelna, 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Rubinkowo II Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok. 61m 2 , składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Gdów,małopolskie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, bardzo jasny dom jednorodzinny, na pięknej widokowej działce. Nieruchomość zlokalizowana w Bilczycach gm. Gdów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wodzisław Śląski,śląskie

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękne, ze smakiem urządzone, dwupokojowe mieszkanie w niewysokim bloku w Wodzisławiu Śl. - to perełka dla osób poszukujących w pełni wyposażonego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Wola Mrokowska,mazowieckie

780 000 zł114 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy bezczynszowy segment o dwupoziomowym układzie, idealny dla wymagających klientów ceniących komfort, przestrzeń oraz możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kłos

Kłos,zachodniopomorskie

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta nr 68/9434/oms. Na sprzedaż mieszkanie 4-ro pokojowe z balkonem, dużą widną kuchnią, łazienką i przedpokojem. Mieszkanie jest ustawne, widne, po niedawnym remoncie. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żydowo,wielkopolskie

799 000 zł312 m² 2 560,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:706 m²

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu, który oferuje nie tylko komfortową przestrzeń dla dwóch rodzin, ale także spokojne otoczenie w sercu Żydowa, położonego tuż obok Gniezna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł54 m² 18 208,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Stare Bielany / metro / klimat / po remoncie / przytulne Jeśli szukasz słonecznego mieszkania, położonego w zielonej i klimatycznej części Warszawy, z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiej

Kraków,małopolskie

819 000 zł48 m² 17 238,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Na sprzedaż estetyczne 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu Parku Lotników. Największe atuty: - doskonała lokalizacja - bezpieczne zamknięte osiedle - rewelacyjny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rybnik

Rybnik,śląskie

450 000 zł3 833 m² 117,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Umowa na wyłączność biura Atrakcyjna działka, idealna pod dom jednorodzinny z pięknym ogrodem oraz jako inwestycja na przyszłość. Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:714 m²

Polecam piętrowy dom w Ustroniu w dzielnicy Hermanice o powierzchni 100 m2 usytuowany na działce o powierzchni 714 m2. Dom jest podpiwniczony, od ogrodu garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 024 000 zł92 m² 22 004,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie na Woli z dwoma balkonami. Blisko komunikacji miejskiej : autobus 50m, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

656 982 zł58 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,14m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Serdeczne zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3 pokojowego mieszkania w Legnicy. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w 4-pietrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania: 60 m2 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piasutno

Piasutno,warmińsko-mazurskie

464 000 zł9 508 m² 48,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mazurski raj na wyciągnięcie ręki - 5 działek w zacisznym zakątku Świętajna! Szukasz ucieczki od zgiełku miasta i szarej codzienności? Marzysz o własnym azylu nad jeziorem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paryska

Jelenia Góra,dolnośląskie

429 000 zł38 m² 11 230,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze nowego budynku wielorodzinnego przy Parku Paulinum na obrzeżach Jeleniej Góry. Mieszkanie.